Data: 17.10.2019

V edycja Forum Green Smart City na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie!

Ponadto, w ramach V FORUM Green Smart, Spółka celowa Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie sp. z o.o. organizuje konkurs na najlepszą fotografię inteligentnego miasta lub wsi pt. "SMART CITY i SMART VILLAGES w obiektywie".
Głównym celem konkursu jest zobrazowanie inicjatyw przeznaczonych dla mieszkańców, dzięki którym życie w mieście i wsi staje się łatwiejsze. Zadaniem uczestników jest sfotografowanie przedsięwzięć, inicjatyw, miejsc, inwestycji, których tematyka dotyczy rozwiązań smart city, ekologii, zrównoważonego rozwoju, innowacji społecznych. Ponadto, konkurs ma być odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie działań realizowanych na terenie miast i wsi. Podsumowaniem konkursu będzie wystawa najlepszych prac.
Autorom najlepszych prac zostaną przyznane nagrody:
- za zajęcie I miejsca (tablet 10 cali oraz las w słoiku)
- za zajęcie II miejsca (tablet 7 cali oraz las w słoiku)
- za zajęcie III miejsca (tablet 7 cali oraz mini las w słoiku)
FORUM Green Smart City współfinansowane jest ze środków uzyskanych z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Szczegółowe informacje dotyczące planu oraz rejestracji dostępne są na stronie.