Polecamy Kontakt

24.01.2020

Unijny program stypendialny EIT Digital Master School

- Nawet do 800 EURO miesięcznie przez 24 miesiące;
- Opłacona (samolot, zakwaterowanie, wyżywienie) 10-14 dniowa szkoła letnia w jednym z europejskich miast (Skandynawia, kraje Europy Zachodniej i Południowej lub Węgry);
- Naukę w języku angielskim;
- Podwójne dyplomowanie dwóch renomowanych uczelni europejskich;
- Dostęp do dedykowanego portalu nt. ofert pracy dla absolwentów programu oraz systemu e-learning;
- Możliwość korzystania z biur EIT na terenie całej Europy;
- Opłacone (samolot, zakwaterowanie, wyżywienie) wydarzenia rozpoczynające, (kick-off) oraz kończące program (graduation ceremony);
- Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz dentystyczne na czas trwania studiów;
Multikulturowe środowisko wraz ze świetną siecią nowych, wartościowych znajomości;
Jedną z możliwości poznania projektu studiów magisterskich jest udział w szkole letniej, jest to świetna okazja aby poznać obecnych studentów programu i dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu, informację o tym można znaleźć pod linkiem https://summerschool.eitdigital.eu Jest to doskonała okazja dla studentów, którzy są jeszcze w początkowej/średniej fazie studiowania i powoli myślą czy zdecydować się na studia II stopnia.
Program jest adresowany głównie dla osób które kończą studia I stopnia, lecz osoby posiadające już tytuł magistra również są mile widziane. Wiele osób, które zdecydowały na program były zatrudnione najczęściej po ukończeniu studiów I stopnia i po przerwie zdecydowały się na uzupełnienie edukacji wyższej korzystając właśnie z tej bardzo unikalnej oferty. Stąd osoby pracujące myślące o tytule magistra, spróbowaniu studiowania za granicą bez ponoszenia wygórowanych kosztów są bardzo wartościowe dla naszej rekrutacji.