Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 26.01.2022
Ilość odwiedzin: 207180888
Aktualnie użytkowników: 3147
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

28.12.2021

Konkurs grantowy dla studentów - wpływaj na przyszłość zrównoważonego transportu!

Jeśli chcesz kreować innowacje w branży motoryzacyjnej i transportowej, a elektromobilność i zrównoważony rozwój to Twój żywioł, koniecznie zbierz grupę i zgłoście swój pomysł w konkursie "Drive Innovation. Przyszłość Zrównoważonego Transportu" organizowanym przez firmę BASF. Nagrodą główną w konkursie jest 15 tys. zł oraz wycieczka do centrali BASF w Ludwigshafen nad Renem.
Organizator stawia przed studentami 4 wyzwania, a zadaniem uczestników jest znalezienie odpowiedzi na przynajmniej jedno z nich:
• ograniczenie emisji spalin
• zwiększenie wydajności energetycznej
• zaprojektowanie cyrkularności transportu przyszłości
• zwiększenie bezpieczeństwa pojazdów.
Każda z propozycji powinna obejmować przynajmniej jeden z takich obszarów jak tworzywa sztuczne, lakiery samochodowe, baterie do środków transportu, infrastruktura dla transportu, płyny eksploatacyjne i paliwa, katalizatory. Do projektowania rozwiązania można wykorzystać produkty z portfolio BASF - są to płyny eksploatacyjne, środki smarne, dodatki do paliw, lakiery samochodowe, materiały aktywne katodowo, katalizatory i tworzywa sztuczne.
Do udziału w konkursie może zgłosić się zespół liczący od 2 do 5 osób, w tym opiekun merytoryczny ze strony uczelni. Zgodę uczelni na wzięcie udziału w inicjatywie przez studentów, a także wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 29 kwietnia 2022 roku pod adres email katarzyna.kowalewska@partners.basf.com.
Na ocenę formularzy i wybranie 6 najlepszych projektów do kolejnej fazy jury ma czas do 17 maja 2022 roku. Drugi etap konkursu, polegający na prezentacji swoich projektów przez uczestników, odbędzie się 31 maja 2022 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 czerwca 2022 roku na stronie konkursu.
Regulamin, formularz zgłoszeniowy i wzór zgody uczelni na udział w konkursie dostępne są na stronie KLIKNIJ.
BASF
BASF to największe na świecie przedsiębiorstwo chemiczne z siedzibą w Niemczech. Prowadzą działalność w sześciu segmentach: chemikalia, materiały, rozwiązania dla przemysłu, technologie powierzchniowe, żywienie i higiena, rozwiązania dla rolnictwa. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.basf.com.

 powrót

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl