Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 23.04.2018
Ilość odwiedzin: 109215348
Aktualnie użytkowników: 3815
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 10 z 12

06.03.2018

Projekt "Projektuję i Pracuję"

21.02.2018

Stypendia w Niemczech

GFPS-Polska to organizacja studencka powstała w 1994 roku. Jej celem statutowym jest wspieranie nauki, współpracy i wymiany studenckiej oraz naukowej między Polską, a Niemcami. W stypendiach, kursach i warsztatach organizowanych przez nasze stowarzyszenie wzięło udział do tej pory kilka tysięcy osób. Środki na organizowane przez nas wydarzenia i stypendia pozyskujemy z Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej, Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz darowizn.

Zapraszamy studentów i doktorantów wszystkich kierunków do zgłaszania się do naszego programu stypendialnego w Niemczech. Stypendium przyznawane jest na okres październik 2018 - marzec 2019 (na semestr zimowy wg niemieckiego kalendarza akademickiego). GFPS oferuje pobyt na uniwersytetach m. in. w Berlinie, Hamburgu, Monachium, Moguncji, Dreźnie, Heidelbergu, Kolonii. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31.03.2018.
Więcej informacji na stronie


20.02.2018

VIII edycja konkursu International VELUX Award dla studentów architektury

Firma VELUX pragnie zaprosić studentów architektury do udziału w ósmej edycji międzynarodowego konkursu International VELUX Award (IVA), w którym mogą wziąć udział studenci z całego świata. Motywem przewodnim konkursu jest rola światła dziennego w architekturze.
Rejestracja do konkursu już ruszyła i potrwa do 31 marca 2018 roku. Można zgłaszać się indywidualnie lub zespołowo. Każdy zgłaszający się do konkursu student lub zespół powinien mieć swojego opiekuna naukowego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wcześniejsza rejestracja na stronie iva.velux.com
szczegóły

16.02.2018

TEKA ABSOLWENTA - Technologia - Efektywność - Kompetencje - Aktywizacja

TEKA ABSOLWENTA - Technologia - Efektywność - Kompetencje - Aktywizacja
Kompleksowy program wsparcia osób niepełnosprawnych z wyższym wykształceniem w zdobyciu zatrudnienia


Projekt adresowany jest do osób, które:
- są mieszkańcami jednego z 6 województw: śląskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, pomorskiego, wielkopolskiego
- posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- są absolwentami szkoły wyższej lub realizują ostatni rok nauki w szkole wyższej; w przypadku absolwentów - posiadają dyplom, świadectwo lub inny dokument potwierdzający uzyskanie tytułu zawodowego lub stopnia naukowego, wydany nie wcześniej niż 24 miesiące przed dniem przystąpienia do projektu;
- są osobami pozostającymi bez zatrudnienia;
- nie są objęte takimi samymi działaniami aktywizacyjnymi w ramach innych zadań lub projektów finansowanych ze środków PFRON realizowanymi w tym samym czasie
W ramach działań zaplanowanych w Projekcie wszystkie osoby niepełnosprawne otrzymają wsparcie w postaci zaplanowania i wdrożenia indywidualnej ścieżki kariery zawodowej. Dodatkowo osoby niepełnosprawne ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności mogą liczyć na dodatkowe wsparcie w postaci kursów, szkoleń zawodowych, zdobycia uprawnień zawodowych w tym np. min., prawa jazdy, licencji wyceny nieruchomości, uprawnień elektrycznych, itp., 3 miesięcznych staży zawodowych ze stypendium stażowym oraz w uzasadnionych przypadkach wraz z dodatkiem motywacyjnym, wsparcia zatrudnienia i samozatrudnienia
Projekt realizowany jest od 15 grudnia 2017 r. do 31 marca 2019 r.
Wszystkie działania realizowane w ramach Projektu są bezpłatne dla beneficjenta. Ilośc miejsc ograniczona. Deklaracje zgłoszeniowe można składać online na www.fazon.pl


16.02.2018

III edycja Programu Laboratorium Kariery

Zapraszamy do aplikowania do Programu Laboratorium Kariery.
Są to roczne, płatne staże (atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę) w Polpharma Biologics w Gdańsku, które rozpoczną się od kwietnia tego roku.
Ponadto w ramach Programu oferujemy stażystom benefity pozapłacowe takie same, jak w przypadku pracowników zatrudnianych w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma SA (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków).
Po odbytym stażu istnieje możliwość zatrudnienia w naszej firmie na podstawie umowy o pracę.

Staże dla studentów i absolwentów w tegorocznej edycji noszą nazwę Laboratorium Kariery Plus.
(W tym roku uruchomiliśmy także sekcję dla osób młodszych ? absolwentów techników i liceów - sekcja ta nosi nazwę Laboratorium Kariery.)

Zachęcam studentów i absolwentów do aplikowania za pośrednictwem formularza
Wszelkie dodatkowe informacje o Programie dostępne są na stronie Laboratorium Kariery

13.02.2018

Kto jak nie Ty? Twoja kariera w Twoich rękach.

Patrząc z perspektywy rynku pracy, rok 2018 to idealny czas, aby wziąć sprawę w swoje ręce i odważyć się na świadome kreowanie swojej kariery zawodowej. Jak to zrobić?
Jako zespół Praca.pl chcemy Ci w tym pomóc, dlatego w najnowszy wydaniu Poradnika Praca.pl dowiesz się:
- jak radzić sobie ze stresem, nie tylko na rozmowie kwalifikacyjnej - Rekrutacja bez tremy, Maciej Orłoś dziennikarz prezenter telewizyjny, trener wystąpień publicznych.
- jak zbudować silną markę osobistą i jednocześnie Jak być ferrari na rozmowie kwalifikacyjnej?, Paweł Tkaczyk, prezes agencji brandingowej.
- jak unikać problemów zawodowych przez to co publikujemy na Facebooku - 1, 2, 3... rekruter patrzy, Monika Czaplicka szefowa agencji social media Wobuzz.
- Na co zwrócić uwagę podpisując umowę o pracę - porady prawne Łukasza Prasołka, eksperta prawa pracy.
- praktyczne podpowiedzi i prezentacja aktualnej sytuacji rynkowej w 9 branżach: Bankowość i finanse, Beauty&fashion, Budownictwo, inżynieria i produkcja, FMCG, HoReCa i turystyka, IT i nowe technologie, Medycyna, farmacja i biotechnologia, Sieci handlowe oraz Sprzedaż i obsługa klienta.
Poradnik Praca.pl 2018 kierujemy zarówno do osób rozpoczynających karierę, jak i do tych, które są zainteresowane nadaniem jej nowego kierunku. Kto to zrobi, jak nie TY?

strona 10 z 12

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl