Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 31.03.2020
Ilość odwiedzin: 151326882
Aktualnie użytkowników: 2102
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 11 z 16

28.10.2019

Nowe wydanie Semestru !!

Ukazało się Najnowsze Kompendium "PRACA dla STUDENTA / EDUKACJA" Magazynu SEMESTR!
A w nim:
(1) Praca, Praktyki, Staże - we wszystkich branżach
(2) Umiejętności miękkie - jak je rozwijać?
(3) Kontynuacja studiów - propozycje w PL i UE; przygotowanie i egzaminy językowe.
(4) Studencki Sprzęt, Finanse i Studenckie Wyjazdy - oferty specjalne!
(5) Kariera Kobiet - propozycje dla Studentek.
(6) Targi Pracy w całej Polsce.
(7) Social Media w poszukiwaniu pracy...
(8) Stypendia do Niemiec - wszystkie stopnie, także doktorat!

17.10.2019

Student Politechniki Śląskiej Ambasadorem Kariery w UE

Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Europejski Urząd Doboru Kadr wyłonili laureatów kolejnej edycji programu Ambasador Kariery w UE. Preselekcja objęła ocenę złożonych aplikacji oraz rozmowy z kandydatami. Jednym z Ambasadorów został Pan Patryk Wrześniowski student z Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej.
Pozytywnie zrekrutowani ambasadorzy, wywodzący się spośród studentów najlepszych europejskich uczelni, odpowiedzialni będą za informowanie oraz promocję zatrudnienia w instytucjach europejskich. Do ich zadań należeć będzie m.in. uczestniczenie w targach pracy, organizacja i prowadzenie prezentacji możliwości zatrudnienia w UE dla studentów, rozwój sieci kontaktów między uczelniami i dostarczanie informacji wszelkim zainteresowanym osobom oraz mediom, a także odpowiadanie na wszelkie zapytania dotyczące możliwości zawodowych w instytucjach UE.

więcej 

16.10.2019

Zainwestuj w siebie! Ruszyła nowa odsłona konkursów EY!

Jak co roku konkursy EY to okazja do zdobycia unikalnego doświadczenia i szansa na sprawdzenie się w roli doradcy podatkowego bądź transakcyjnego w prawdziwych biznesowych sytuacjach.
Do tego atrakcyjne nagrody - nawet 30.000 PLN, kariera w firmie doradczej EY i wiele innych.
Wszystko to czeka na uczestników konkursów studenckich EY, do których zapisy rozpoczęły się wraz ze startem nowego roku akademickiego. Zostały one stworzone z myślą o studentach wszystkich lat studiów, dlatego udział w nich uda się połączyć z nawet najbardziej napiętym planem zajęć.
Na studentów zainteresowanych wyzwaniami na styku prawa i ekonomii czeka EYe on Tax, przygotowany przez doradców z zespołu Doradztwa Podatkowego i Kancelarii EY Law. Tym, którzy chcą wejść do świata wielkich transakcji, fuzji, przejęć i restrukturyzacji dedykowany jest konkurs EY Financial Challenger, przygotowany przez zespół Doradztwa Transakcyjnego EY.
Zapisy są otwarte tylko do 20 listopada


16.10.2019

Czekamy na zgłoszenia do CEE Fintech Leaders Forum 10-13 stycznia 2020 r.

16.10.2019

Zacznij rok akademicki z Eurostudentem!

Rozpoczynamy nowy rok akademicki i wracamy do Was z Eurostudent Magazyn Akademicki!
Najnowsze targowe inżynierskie wydanie już dostępne w formie e-wydania
A w nim:
- Telekomunikacja szansą na udaną karierę
- Raport specjalny: Trendy w nowoczesnej rekrutacji
- Budownictwo - branża z przyszłością
- Forum rektorów: uczelnie techniczne ramię w ramię z biznesem
- Dynamiczna kariera w branży automotive
- Raport: Praktyki i staże szansą rozwoju dla inżyniera
- Zacznij rok akademicki z branżą FMCG i retail
- Targi: Eurostudent patronuje - kalendarium jesiennych targów pracy
- Nowinki technologiczne na nowy rok akademicki
- Znajomość języków obcych szansą na karierę


16.10.2019

Młoda Architektura dla Miasta

CEMEX Polska wspólnie z Urzędem Miasta Chełm i miesięcznikiem Builder ogłaszają konkurs pod nazwą "Młoda Architektura dla Miasta". Celem konkursu jest zgromadzenie pomysłów i projektów na realizację elementów architektonicznych, mających uatrakcyjnić przestrzeń miejską Chełma. Nabór prac konkursowych rusza 9 września 2019 roku.
Zgodnie z ideą konkursu, zaprojektowane elementy powinny być częścią małej architektury miejskiej, która obejmuje miejsca do siedzenia, oprawę na roślinność, taką jak donice i kwietniki, stojaki na rowery, kosze na śmieci, tablice informacyjne itp. Wartością dodaną dla tych elementów powinien być ich charakter użytkowy, oryginalność, wysoka wartość estetyczna oraz wkomponowanie w istniejącą przestrzeń miasta.
Konkurs jest skierowany do studentów lub zespołów studentów pierwszego lub drugiego stopnia kierunku architektura oraz do inżynierów i projektantów. Prace z wykorzystaniem określonych produktów CEMEX można zgłaszać w dwóch kategoriach. Pierwsza zakłada przygotowanie projektów odnoszących się do wskazanych lokalizacji w Chełmie. Z kolei druga kategoria, otwarta, pozwala stworzyć autorski pomysł na obiekt małej architektury w dowolnym miejscu miasta.
Zgłoszone projekty będą oceniane przez jury, w którym znajdą się przedstawiciele organizatorów - firmy CEMEX Polska, wydawnictwa Builder oraz Prezydent Miasta Chełm. Przy ocenie będą brane pod uwagę m.in. kompozycja, funkcjonalność i trwałość rozwiązań, estetyka oraz wykorzystanie materiałów CEMEX(w tym cementu, grysów, kory kamiennej Corteza, żwiru Dolores, czy otoczaków Nieve, Malaga i Zaino).
Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni do końca bieżącego roku. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne, zaproszenia na warsztaty "Dzień Młodego Architekta" w ramach VII edycji Builder4YoungArchitects 2019/20 oraz roczną prenumeratę magazynu Builder.
Więcej informacji o konkursie znajduje się w Regulaminie dostępnym na stronie

strona 11 z 16

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl