Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 31.03.2020
Ilość odwiedzin: 151338554
Aktualnie użytkowników: 4326
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 14 z 18

15.10.2019

SHESNNOVATION - ROBIMY STARTUPY!

SHESNNOVATION to unikatowy program skierowany do przedsiębiorczych studentek, doktorantek i absolwentek kierunków technicznych i ścisłych (szczególnie, ale nie tylko), gdzie pasja do technologii spotyka się z biznesowym "know-how". To pierwszy i jedyny taki program w Polsce. To cykl spotkań, warsztatów i seminariów, spotkań z mentorami i ekspertami, którego efektem będzie stworzenie kobiecych startupów w obszarze STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics).
Program Shesnnovation to:
- mentoring ze znakomitymi kobietami sukces http://bit.ly/Mentorki
- cykl warsztatów z zakresu szkolenia kompetencji biznesowych
&38226 sieć kontaktów - kluczowa w zakładaniu pierwszego start-upu
Czy wiesz, że według raportu z 2018 roku przygotowanego przez Startup Poland jedynie w 26% polskich start-upów kobieta występuje wśród założycieli. Chcemy, by coraz więcej kobiet otrzymało odpowiednie narzędzia i kompetencje, by osiągnąć sukces zawodowy i spełniać marzenia.
Dołącz do NAS! - niech Twoja głowa pełna pomysłów stanie się rzeczywistością!

Projekt realizowaany we współpracy z Citi, Citi Handlowy, Top 500 Innovators oraz SGH w Warszawie.
Więcej informacji na stronie.

15.10.2019

Rekrutacja do Akademii Liderek Biznesu i Społeczeństwa Obywatelskiego

Akademia Liderek Biznesu i Społeczeństwa Obywatelskiego to program edukacyjno-mentoringowy, którego celem jest edukacja studentek i absolwentek do 27 r. ż. aspirujących do pełnienia kluczowych ról w organizacjach. W ramach akademii:
- warsztaty umiejętności biznesowych 1 weekend w miesiącu od stycznia do czerwca 2020
- program rozwojowy i budowanie marki osobistej
- indywidualny program mentoringowy w czasie trwania projektu
- leadershipy (spotkania z liderkami biznesu i życia społeczno-gospodarczego)
- 2-miesięczne, płatne staże w firmach partnerskich.
- realizacja własnych projektów wolontariackich
W tej edycji szczególnie zachęcamy do aplikowania studentki i absolwentki kierunków STEM (nauki ścisłe, technologie, inżynieria, matematyka) oraz Prawa.
Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz. Rekrutacja trwa do 4. listopada 2019 r.

15.10.2019

V edycja konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG - MIP 2019

Departament Badań i Rozwoju Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. zaprasza do wzięcia udziału w V edycji konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG ? MIP 2019, na projekt badawczo-rozwojowy dla GK PGNiG.
Zgłoszenia do konkursu należy dokonywać wyłącznie w formie elektronicznej na adres mailowy: konkursMIP@pgnig.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.11.2019 r. (decyduje data wpływu zgłoszenia do Organizatora).
Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem na stronie www.pgnig.pl.

więcej 

15.10.2019

"Działaj dziś - zmieniaj jutro!" Konkurs 3Mind

Ruszyły zapisy do 4. edycji konkursu 3Mind organizowanego przez 3M. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zacznij zmieniać świat już dziś przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju. Zwycięska drużyna otrzyma grant w wysokości 10 000 zł na realizację swojego projektu oraz zostanie nagrodzona podczas uroczystej Gali Finałowej. Więcej informacji o konkursie 3Mind znajdziesz na: konkurs3Mind.pl.

11.10.2019

Stypendia GFPS w Niemczech

Program stypendialny jest skierowany do studentów oraz doktorantów wszystkich kierunków, którzy posługują się językiem niemieckim przynajmniej na poziomie B1. Oferujemy semestralny pobyt w Niemczech m.in: w Berlinie, Lipsku, Dreźnie, Akwizganie, Moguncji oraz ponad 20 innych miastach. Wymogiem, jaki GFPS-Polska stawia stypendystom, jest przeprowadzenie projektu naukowego na wybrany przez siebie temat. Projekt może przyjąć formę referatu, doświadczenia, badania itp. Mile widziane jest nawiązanie do swojej pracy dyplomowej: licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej, doktorskiej. W ramach stypendium oferujemy nie tylko finansowanie pobytu, ale również bogaty program kulturalny - w tym dwa obowiązkowe seminaria na początku i końcu semestru, jak i pomoc w znalezieniu mieszkania oraz przy wypełnianiu formalności.
Wszystkie informacje na ten temat wymagań, samego stypendium oraz procesu rekrutacyjnego znajdą Państwo pod linkiem oraz na naszym Facebook'u.
Termin składania wniosków upływa 31.10.2019. Wszelkie pytania dotyczące programu prosimy przesyłać na maila komisja.stypendialna@gfps.pl


11.10.2019

Zostań ambasadorem Grupy Famur

W Grupie FAMUR ruszamy z programem ambasadorskim. Szczegóły na plakacie tutaj

strona 14 z 18

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl