Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 28.05.2018
Ilość odwiedzin: 110524270
Aktualnie użytkowników: 789
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 16 z 17

16.02.2018

III edycja Programu Laboratorium Kariery

Zapraszamy do aplikowania do Programu Laboratorium Kariery.
Są to roczne, płatne staże (atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę) w Polpharma Biologics w Gdańsku, które rozpoczną się od kwietnia tego roku.
Ponadto w ramach Programu oferujemy stażystom benefity pozapłacowe takie same, jak w przypadku pracowników zatrudnianych w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma SA (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków).
Po odbytym stażu istnieje możliwość zatrudnienia w naszej firmie na podstawie umowy o pracę.

Staże dla studentów i absolwentów w tegorocznej edycji noszą nazwę Laboratorium Kariery Plus.
(W tym roku uruchomiliśmy także sekcję dla osób młodszych ? absolwentów techników i liceów - sekcja ta nosi nazwę Laboratorium Kariery.)

Zachęcam studentów i absolwentów do aplikowania za pośrednictwem formularza
Wszelkie dodatkowe informacje o Programie dostępne są na stronie Laboratorium Kariery

13.02.2018

Kto jak nie Ty? Twoja kariera w Twoich rękach.

Patrząc z perspektywy rynku pracy, rok 2018 to idealny czas, aby wziąć sprawę w swoje ręce i odważyć się na świadome kreowanie swojej kariery zawodowej. Jak to zrobić?
Jako zespół Praca.pl chcemy Ci w tym pomóc, dlatego w najnowszy wydaniu Poradnika Praca.pl dowiesz się:
- jak radzić sobie ze stresem, nie tylko na rozmowie kwalifikacyjnej - Rekrutacja bez tremy, Maciej Orłoś dziennikarz prezenter telewizyjny, trener wystąpień publicznych.
- jak zbudować silną markę osobistą i jednocześnie Jak być ferrari na rozmowie kwalifikacyjnej?, Paweł Tkaczyk, prezes agencji brandingowej.
- jak unikać problemów zawodowych przez to co publikujemy na Facebooku - 1, 2, 3... rekruter patrzy, Monika Czaplicka szefowa agencji social media Wobuzz.
- Na co zwrócić uwagę podpisując umowę o pracę - porady prawne Łukasza Prasołka, eksperta prawa pracy.
- praktyczne podpowiedzi i prezentacja aktualnej sytuacji rynkowej w 9 branżach: Bankowość i finanse, Beauty&fashion, Budownictwo, inżynieria i produkcja, FMCG, HoReCa i turystyka, IT i nowe technologie, Medycyna, farmacja i biotechnologia, Sieci handlowe oraz Sprzedaż i obsługa klienta.
Poradnik Praca.pl 2018 kierujemy zarówno do osób rozpoczynających karierę, jak i do tych, które są zainteresowane nadaniem jej nowego kierunku. Kto to zrobi, jak nie TY?

09.02.2018

TRWA NABÓR WNIOSKÓW DO XXXV EDYCJI ŚLĄSKIEGO FUNDUSZU STYPENDIALNEGO

Zgodnie z regulaminem ŚFS o pomoc ze środków Fundacji mogą ubiegać się studenci studiów wyższych, którzy:
- osiągnęli w poprzedzającym stypendium semestrze średnią ocen minimum 4,5;
- udokumentują szczególnie trudną sytuację ekonomiczną (dochód na jednego członka rodziny nie może przekroczyć 870 zł brutto);
- są zameldowani w województwie śląskim;
-nie ukończyli 24 roku życia.
Serdecznie zapraszamy do składania wniosków wszystkich zainteresowanych studentów, którzy mają już zakończoną zimową sesję egzaminacyjną i spełniają wymogi określone w Regulaminie ŚFS. Nabór trwa od 15 lutego do 15 kwietnia 2018 roku. Wniosek należy pobrać ze strony internetowej Funduszu i dostarczyć go osobiście lub wysłać pocztą na adres korespondencyjny (ul. Cicha 20, 40-116 Katowice) wraz z niezbędnymi załącznikami. Zapraszamy do wzięcia udziału!

08.02.2018

Oferta bezpłatnych szkoleń dla studentów zaocznych

Zapraszamy osoby w wieku 18-29 lat z woj. śląskiego do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie "Młodzi profesjonaliści - przez szkolenia do zatrudnienia!" współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego.
W ramach projektu oferujemy:
- doradztwo
- szkolenia (czas trwania szkolenia ok. 10-16 dni):
- pracownik administracyjno-biurowy z obsługą klienta,
- pracownik administracyjno-biurowy ze szkoleniem z zakresu HR i kursem komputerowym,
- specjalista ds. sprzedaży z obsługą klienta i kursem komputerowym,
- przedstawiciel handlowy z kursem prawa jazdy.
szczegóły

23.01.2018

V edycja konkursu na prace dyplomowe "swissstandards.pl. Od teorii do praktyki" na półmetku

Najnowsza, obejmująca rok akademicki 2017/2018 , V edycja konkursu na prace dyplomowe Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, weszła w II etap. Jury, złożone z firm partnerskich konkursu wytypowało prace, które w finale, po napisaniu we współpracy z Partnerami, ubiegać się będą o tytuł najlepszej w swojej dziedzinie tematycznej i wartościowe nagrody: staże u wybranych Partnerów albo wartościowe nagrody rzeczowe lub finansowe. Więcej szczegółów tutaj

30.10.2017

Zaproszenie do składania ofert na na Ubezpieczenie NNW stażystów

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT na Ubezpieczenie NNW stażystów (225 os.) w projektach "Od A do Z - Od aktywności do zatrudnienia studenta Inżynierii Biomedycznej" nr POWR.03.01.00-00-S216/17, "Od A do Z - Od aktywności do zatrudnienia studenta Energetyki" nr POWR.03.01.00-00-S217/17 i "Od A do Z - Od aktywności do zatrudnienia studenta Inżynierii środowiska oraz Mechaniki i budowy maszyn" nr POWR.03.01.00-00-S218/17
POBIERZ

strona 16 z 17

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl