Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 08.12.2021
Ilość odwiedzin: 203832410
Aktualnie użytkowników: 4385
W tym zalogowanych: 2

 

Aktualności

strona 18 z 21

08.02.2021

Akademia sukcesu kluczem do Twojego rozwoju

Projekt Akademia sukcesu kluczem do Twojego rozwoju skierowany jest do osób pełnoletnich związanych z województwem śląskim ?zamieszkujących tutaj, uczących się w regionie, pracujących, a także bezrobotnych. Warunkiem przystąpienia do programu jest przede wszystkim chęć rozwoju, na zajęciach skorzystają ambitni, zmotywowani i gotowi wziąć sprawy w swoje ręce. W ramach programu można skorzystać ze szkoleń tematycznych, dotyczących takich zagadnień jak: księgowość, kadry ipłace, techniki sprzedażowe, marketing internetowy, grafika komputerowa (Photoshop), tworzenie stron www, SEO i content marketing, zarządzanie czasem, wypalenie zawodowe.
Rekrutacja rozpoczęła się z początkiem roku, projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem ?na poszczególne kursy szybko zapełniają się listy uczestników, dlatego warto nie zwlekać zdecyzją izgłosić chęć udziału. Zainteresowanych odsyłamy po więcej szczegółów na stronę projektu tutaj za pośrednictwem której można aplikować.

13.01.2021

WOLONTARIUSZ PILNIE POSZUKIWANY!!!

Centrum Wolontariatu przy Politechnice Śląskiej poszukuje wolontariusza w zakresie udzielenia korepetycji dla studenta z niepełnosprawnością.
DLA KOGO POMOC?
Student Politechniki Śląskiej Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki (kierunek: Informatyka, studia niestacjonarne I stopnia, 7 semestr) z niepełnosprawnością słuchu. Studia realizuje ze wsparciem tłumacza języka migowego.
ZAKRES POMOCY:
Korepetycje (on- line) z przedmiotu Java w Internecie i urządzeniach mobilnych - JIUM
- Język programowania Java
- Testowanie jednostkowe i cechy język Java
- Projektowanie GUI
- Komponenty Web
Wsparcie potrzebne jest od chwili obecnej do 07.02.2021 (dwa spotkania każde po koło 1,5 godziny)

więcej 

30.12.2020

Friendly Competition

Firma Fluor S.A. zaprasza serdecznie na Engineering Week 2021 w dniach
21.02 - 27.02.2021, a w tym Friendly Competition w dniu 24.02.2021.
Friendly Competition
to konkurs polegający na skonstruowaniu w 60 minut urządzenia wykonującego z góry wyznaczone zadanie przy pomocy materiałów biurowych (papier, ołówki, gumki, spinacze, plastikowe kubki itp.) dostarczanych przez Fluor.
Chcielibyśmy serdecznie zaprosić zespoły do rywalizacji. Drużyna powinna składać się z 3-4 osób, w tym jednego kapitana, każda drużyna powinna podać swoją nazwę oraz
e-mail kontaktowy do kapitana.

Zgłoszenia zawierające: nazwę drużyny, imiona i nazwiska zawodników, e-mail kontaktowy do kapitana, należy przesyłać na adres kariera@polsl.pl.
Prosimy o wstępną deklarację uczestnictwa do dnia 05.01.2021. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowy przebieg i plan tych wydarzeń zostaną przesłane na początku lutego 2021 r

23.12.2020

Amazon Operations Executive Leadership Series

Zapraszamy studentów Politechniki Śląskiej na flagowe wydarzenie Amazon Campus - serię spotkań z naszymi liderami, którzy podzielą się ze studentami wskazówkami dot. kariery, opowiedzą o wyzwaniach z którymi codziennie się mierzą i o planach Amazon na przyszłość. To cudowna okazja dla studentów aby wziąć udział w wydarzeniu o zasięgu europejskim i wymienić się doświadczeniami ze studentami z innych krajów. Amazon Operations Executive Leadership Series - seria 6 spotkań, którą rozpoczynamy wydarzeniem 12 stycznia, a kończymy 23 lutego.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się przez link: tutaj (już otwarta!).

10.12.2020

Program Absolwent

Drodzy studenci i absolwenci!
Obecna sytuacja na rynku pracy jest szczególnie trudna. Być może jakimś rozwiązaniem jest udział w projekcie wspierającym studentów oraz absolwentów na rynku pracy w ramach programu Absolwent
Przykładowa oferta projektu- Twoja Nowa Praca realizowane przez Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości z Wrocławia.
Dla kogo jest wsparcie
- dla studentów ostatniego roku studiów I lub II stopnia lub osób, które ukończyły studnia nie później niż 5 lat temu
- dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności
W ramach projektu można otrzymać
- Płatny staż.
- Bon na szkolenia.
- Stypendium motywacyjne.
- Szkolenia wyjazdowe.
- Bezpłatne wsparcie doradcy zawodowego i psychologa.
Więcej informacji znajdziecie pod tymi linkami:
tutaj
tutaj

10.12.2020

Talenty pod choinkę - projekt dla studentów i absolwentów

Agencja rekrutacyjna Orienta Polska z okazji Świat Bożonarodzeniowych, postanowiła ruszyć z innowacyjnym projektem pt. Talenty pod Choinkę. Głównym celem tej inicjatywy jest możliwość skontaktowania uczestników projektu oraz zaprezentowania ich kandydatur klientom agencji.
Kandydaci będą mieli możliwość przedstawienia swoich umiejętności, zdolności, mocnych stron i kompetencji , a wszystko będzie możliwe za pomocą dynamicznego i interaktywnego procesu rekrutacyjnego, który zostanie przeprowadzony przez doświadczonych rekruterów agencji.
Agencja chce dać szansę na przedstawienie swojej kandydatury osobom młodym, które dopiero zaczynają swoją ścieżkę kariery. Ten projekt jest zadedykowany studentom/ absolwentom kierunków ścisłych, inżynieryjnych, ekonomicznych, o profilu filologicznym, prawniczym a także dla pozostałych kierunków i szkół technicznych. Jest to doskonała okazja, aby się zaprezentować i zdobyć wymarzoną pracę.
Link do ogłoszenia, za pośrednictwem którego można aplikować:
tutaj

strona 18 z 21

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl