Data: 28.05.2018

MIASTO-ARCHITEKTURA-LUDZIE.

Po ogłoszeniu wyników konkursu odbędzie się debata "MIASTO-ARCHITEKTURA-LUDZIE. Życie towarzyskie uczuciowe"
Uczestnicy debaty: Jan Strumiłło - jeden z najzdolniejszych młodych warszawskich architektów. Pracował w biurze JEMS Architekci, w Baumschlager-Eberle w Szwajcarii i Austrii. W 2010 roku założył w Warszawie własną pracownię. Bartosz Haduch (NArchitekTURA) - architekt i wykładowca w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego i na Uniwersytecie Rolniczym im. H. Kołłątaja w Krakowie. Posiada ogromny dorobek publicystyczny, krajowy i zagraniczny. Mateusz Stolarski (Tamizo Architects) - architekt, pomysłodawca i założyciel pracowni Tamizo Architects. Główny architekt i osoba odpowiedzialna za rozwój firmy. Minimalista. Absolwent wydziału architektury Politechniki Łódzkiej. Za projekt dyplomowy z 2004 roku został nagrodzony pierwszą nagrodą w konkursie Dyplom Roku oraz wyróżnieniem w konkursie Dyplom Roku SARP. Od Listopada 2009 roku jest członkiem zarządu łódzkiego oddziału SARP (Stowarzyszenia Architektów Polskich), Katarzyna Kuoo (Kuoo Architects) - architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej. Założycielka i główna projektantka KUOO ARCHITECTS. Pracownia specjalizuje się w architekturze wnętrz i realizuje projekty zarówno w kraju, jak i za granicą. Moderacja: Marta Kulawik, Małgorzata Tomczak - redakcja miesięczna "Architektura i Biznes".
Więcej szczegółów na stronie