W okresie wakacyjnym biuro jest czynne w godz. 08:00-16:00.

Data: 22.09.2018

Pozytywna Energia w IT

1. Pierwszy etap szkoleń to 5-dniowy kurs z obsługi komputerów. Przewidywane są dwa poziomy zaawansowania, dostosowane do początkowych umiejętności Uczestnika: ECDL lub ECDL Advanced. Kurs kończy się egzaminem, po którego zdaniu otrzymuje się międzynarodowy certyfikat.
2. Kolejny etap to 10-dniowe szkolenie specjalistyczne połączone z praktycznymi warsztatami, również zakończone egzaminem z certyfikatem uznawanym na całym świecie. W zależności od predyspozycji Uczestnik kierowany jest na jedną z trzech ścieżek:
? Tester oprogramowania z certyfikatem ISTQB
? Inżynier wymagań z certyfikatem IREB
? Analityk biznesowy z certyfikatem BPM.
3. Po ukończeniu obu etapów szkolenia oraz zdaniu związanych z nimi egzaminów Uczestnik trafi na 3 miesięczny płatny staż, podczas którego będzie miał szansę w praktyce poznać pracę w wybranym zawodzie oraz wykorzystać nabyte umiejętności.
4. Po odbyciu staży Uczestnicy wezmą udział w warsztatach podsumowujących, prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin IT, dzięki którym poznają pełnię możliwości dalszego rozwoju w branży.
5. Ostatni krok to zdobycie zatrudnienia. Na tym etapie wszystko zależy od Uczestnika, ale i tu udzielimy wsparcia w postaci: doradcy zawodowego i pośrednika pracy, bezpośredniego kontaktu ze śląskimi firmami z branży IT oraz rekomendacji na spotkania rekrutacyjne
Kiedy?
Pierwsza tura szkoleń odbędzie się w lipcu 2018 roku, rekrutacja nadal trwa. Serdecznie zapraszamy!
Przewidywane są również następne edycje, w innych miesiącach 2018 oraz 2019 roku. Więcej informacji można uzyskać poprzez kontakt mailowy
Organizatorzy
Organizatorami projektu są śląskie firmy Risk Partner Sp. z o.o. oraz ZDZ Sp. z o.o., współpracujące z doświadczonymi ekspertami z branży IT, trenerami i doradcami. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.