Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 19.01.2018
Ilość odwiedzin: 103972604
Aktualnie użytkowników: 2426
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 46

10.01.2018

Twoje pomysły są najlepsze - rusza nowy projekt EY Crowdsourcing

Chcesz zaprojektować sobie przyjazne miejsce pracy? A może potrzebujesz doświadczonego mentora, dzięki swojej wiedzy i relacjom, pomoże Ci zrealizować Twój pomysł? Poznaj nową platformę EY. Już teraz możesz uczestniczyć w ciekawych zadaniach, w których zmierzysz się realnymi wyzwaniami życiowymi, zawodowymi czy też biznesowymi.
Zasady są proste ? Ty podejmujesz wyzwanie, a EY przenosi Twoje pomysły poziom wyżej zapewniając wsparcie w ich realizacji. Żeby się zarejestrować wystarczy 10 sekund - zapraszamy KLIKNIJ.

10.01.2018

Program mentoringowo - szkoleniowy TopMinds

Ruszył nabór do edycji 2018 Programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds realizowanego przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta oraz Stowarzyszenie TOP 500 Innovators. Program TopMinds skierowany jest do studentów studiów I, II i III stopnia polskich uczelni, którzy kończąc studia planują swoją karierę w nauce, biznesie czy administracji publicznej. Edycja 2018 rozpoczynie się w marcu 2018 i potrwa do czerwca. W ramach Programu TopMinds mentorzy - absolwenci Programu Fulbrighta oraz Programu MNiSW Top 500 Innovators - będą wspierać uczestników w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki dla realizacji celów i zamierzeń, pomogą w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, a także wskażą sposoby na wzmocnienie poczucia wartości zawodowej i osobistej. Program oferuje udział w mentoringu indywidualnym, szkoleniach z rozwijania kompetencji interpersonalnych oraz pracę w projekcie "Team Project" nad rozwiązaniem problemów społecznych.

więcej 

10.01.2018

Wystartował konkurs "Grasz o staż 2018"

Śląski europoseł Marek Plura ogłasza trzecią edycję konkursu "Grasz o Staż". Główną nagrodą jest miesięczny, płatny staż w brukselskim biurze poselskim w Parlamencie Europejskim. W konkursie mogą brać udział studenci z województwa śląskiego.
- Bardzo chcę, aby młodzi, aktywni śląscy studenci zdobyli ciekawe i cenne doświadczenia, które przydadzą się im w przyszłej karierze zawodowej. Parlament Europejski do świetne miejsce, aby spróbować swoich sił w międzynarodowym środowisku i przesiąknąć trochę europejskim klimatem. Dlatego co roku staram się, aby nie zabrakło tu osób z mojego rodzinnego Śląska - mówi europoseł Marek Plura.

więcej 

08.01.2018

Wymarzony stażysta do działu IT? Znajdź go bezpłatnie z IT-Leaders!

Poszukiwanie talentów w branży IT jest często trudniejsze niż znalezienie igły w stogu siana. Każdy, kto chociaż raz chciał zatrudnić specjalistę zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele jest skierowanych do nich ofert pracy od firm z sektora informatycznego. Nieco inaczej wygląda jednak sytuacja juniorów.
Branża IT w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie, a deficyt pracowników w tym sektorze szacuje się na około 50 tysięcy. Większość doświadczonych ekspertów nie ma najmniejszych problemów ze znalezieniem zatrudnienia - firmy wprost prześcigają się, aby pozyskać pracownika. Pomimo znacznych problemów z obsadzeniem stanowisk, ofert pracy przeznaczonych dla juniorów jest wciąż niewiele. Głównym powodem takiej sytuacji jest to, że firmy czasami preferują zatrudnienie doświadczonych osób, ponieważ nie muszą przeznaczać czasu i środków na ich szkolenie. Jeśli jednak zastanowimy się nad wprowadzeniem młodych osób w szeregi swojej organizacji, ten krok może okazać się najlepszą inwestycją w rozwój firmy. szczegóły

04.01.2018

Seminarium

Zapraszamy do udziału w seminarium naukowo-technicznym dotyczącym przemysłu motoryzacyjnego.Jest ono skierowane jest do studentów, absolwentów oraz przedstawicieli branży motoryzacyjnej, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o informacje związane z przemysłem motoryzacyjnym. Referaty prezentować będą pracownicy firm z branży motoryzacyjnej. Udział w seminarium jest bezpłatny. Zgłoszenie uczestnictwa należy przesłać do dnia 8 stycznia 2018 r. na adres katarzyna.lyczkowska@polsl.pl lub dorota.pasek@polsl.pl. szczegóły

04.01.2018

Nie przegap <-> wykład Accenture na PŚ . 10 stycznia

strona 2 z 46

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl