Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 21.11.2017
Ilość odwiedzin: 99654328
Aktualnie użytkowników: 2333
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 39

16.11.2017

Ankieta dla Pracodawców

Drodzy Pracodawcy, Zespół ekspercki Komitetu Inżynierii Propdukcji PAN, którego członkiem są profesorowie Politechniki Śląskiej, w ramach swoich badań nad bezpieczeństwem pracy, przeprowadza badanie oceny poczucie bezpieczeństwa przez pracowników.
Opracowano anonimową ankietę bezpieczeństwa, która została poddana ocenie jej rzetelności. Ostateczną wersje ankiety zamieszczono TUTAJ.
W celu rzetelnej oceny potrzebnych jest wielu ankietowanych. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety oraz rozdystrybuowanie jej wśród swoich pracowników, a także wśród zakładów pracy, z którymi Państwo współpracujecie.
Mamy nadzieję, że z Państwa pomocą prowadzona ocena obejmie terytorium całego kraju.
W przypadku dodatkowych pytań profesor Krzysztof Nowacki pozostaje do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym krzysztof.nowacki@polsl.pl.

15.11.2017

Tubądzin Design Awards

30 października 2017 r. wystartowała druga edycja Tubądzin Design Awards (TDA) - międzynarodowego konkursu dedykowanego architektom i projektantom wnętrz.
Potrwa on do 31 lipca 2018 r.W konkursie można zgłaszać projekty w trzech kategoriach:
Young Power - kategoria dedykowana studentom
Everyday Design - kategoria dedykowana projektantom pracującym w salonach sprzedaży
Unlimited Architecture - kategoria dedykowana architektom, architektom wnętrz i projektantom.
szczegóły

15.11.2017

SMART CITY: KATOWICE STARTUP CHALLENGE - OPRACUJ SWÓJ POMYSŁ I ZDOBĄDŹ NAWET MILION NA JEGO REALIZACJĘ!

1-2 grudnia w Katowicach odbędzie się już II edycja Startup Challenge, wydarzenia łączącego ideę smart city z energią i potencjałem start-up'ów. Impreza ma formę hackathonu, w którym zespoły tworzone przez programistów, grafików, kreatorów czy aktywnych mieszkańców będą pracować przez 36 godzin nad swoim innowacyjnym pomysłem. W tej edycji uczestnicy zmierzą się z problemem niskiej emisji oraz postarają się opracować rozwiązania i technologie, które wpłyną na poprawę jakości powietrza w Katowicach i GOP, przyczyniając się do rozwoju miasta. Finalnie jury wybierze jeden projekt, mający największy potencjał rynkowy, a wygrany zespół otrzyma szansę na finansowanie nawet do 1 000 000 złotych, mentoring oraz przestrzeń biurową na jego realizację

więcej 

15.11.2017

Już II edycja CSR Masters - działaj z Henklem!

Jeśli widzisz gdzieś problem społeczny, a wiesz, jak mu zaradzić, lub masz pomysł na inicjatywę kulturalną czy edukacyjną, zgłoś swój pomysł i wygraj środki na jego realizację. Beneficjentem Twoich działań - sfinansowanych z grantu CSR Masters firmy Henkel - może być każdy, pod warunkiem, że będą to osoby zrzeszone w ramach instytucji, takich jak np. fundacje, szkoły czy domy kultury. Zapraszamy studentów wszystkich uczelni wyższych z całej Polski do zgłaszania swoich autorskich projektów. Na trzy najlepsze zespoły i zgłoszone przez nie projekty czekają granty w wysokości 5 000 zł.
szczegóły

14.11.2017

VIII edycja konkursu International VELUX Award dla studentów architektury

Firma VELUX pragnie zaprosić studentów architektury do udziału w ósmej edycji międzynarodowego konkursu International VELUX Award (IVA), w którym mogą wziąć udział studenci z całego świata. Motywem przewodnim konkursu jest rola światła dziennego w architekturze.
Rejestracja do konkursu już ruszyła i potrwa do 1 kwietnia 2018 roku. Można zgłaszać się indywidualnie lub zespołowo. Każdy zgłaszający się do konkursu student lub zespół powinien mieć swojego opiekuna naukowego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wcześniejsza rejestracja na stronie iva.velux.com
szczegóły

10.11.2017

Dialog Możliwości w Parku Technologicznym

16 listopada tj. w czwartek odbędzie się XIII edycja Dialogu Możliwości w Park Naukowo-Technologiczny "Technopark Gliwice" mieszczącego się przy ul. Konarskiego 18C w Gliwicach. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 18/00 - 21/00. Wstęp bezpłatny.
Dialog Możliwości promuje, wspiera oraz skupia osoby przedsiębiorcze. Daje doskonałą szansę na skuteczną promocję oraz wymianę wartościowych kontaktów. Jest impulsem do aktywnego działania. Cykliczne spotkania tworzone w ramach Dialogu Możliwości składają się z inspirujących prelekcji, wartościowych wrzutek informacyjnych oraz skutecznego networkingu. Nasi prelegenci opowiadają o przerodzeniu własnej pasji w biznes i sposób na życie, o wykorzystywanych przez nich narzędziach, sposobach na rozwój biznesu oraz podejmowaniu wyzwań. Projekt skierowany jest głównie do osób, które zamierzają bądź prowadzą swoje firmy, bądź realizują projekty zarówno biznesowe jak i społeczne.

więcej 

strona 2 z 39

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl