Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 25.07.2017
Ilość odwiedzin: 95076166
Aktualnie użytkowników: 987
W tym zalogowanych: 3

 

Aktualności

strona 2 z 24

07.06.2017

hub:raum szuka projektów z obszaru Narrowband-IoT, aby przeobrazić rynek Internetu Rzeczy

hub:raum (inkubator startupów Deutsche Telekom ? właściciela sieci T-Mobile w Polsce) chce przenieść komunikację z ?rzeczami? na nowy poziom. Niedawno uruchomiony program WARP NB-IoT skierowany jest do startupów i rozwijających się firm, które opracowują rozwiązania mogące wykorzystać technologię sieciową NB-IoT. Efektem współpracy może być natomiast wsparcie techniczne, komercjalizacja pomysłów na europejskich rynkach oraz potencjalna inwestycja ze strony hub:raum. Według McKinsey Global Institute wartość rynku Internetu Rzeczy do 2025 roku wzrośnie z 3,9 biliona USD do 11,1 biliona USD. Co więcej, zgodnie z przewidywaniami już do 2020 roku na świecie będzie od 15 do 20 procent więcej urządzeń IoT. Ten trend może być szansą do rozwoju projektów w obszarze IoT oraz Narrowband IoT.szczegóły

04.07.2017

Drogi Magistrze! - ta oferta jest dla Ciebie!

Skończone studia, a w Twojej głowie brak pomysłów na kolejne kroki w celu dalszego rozwoju kariery zawodowej? Potrzebujesz pewnego startu w branży? Mamy dla Ciebie propozycję! Jedyne, czego Ci potrzeba, to entuzjazmu, aby świeżo zdobytą wiedzę z zapałem wdrożyć w sektorze zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Możesz być zarówno prawnikiem, fizykiem, geologiem, biologiem lub innym specjalistą. Ważne, aby dobro środowiska naturalnego leżało Ci na sercu i przyświecało podejmowanym przez Ciebie decyzjom!
Kim jesteśmy?
Jako Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska jesteśmy oficjalnym partnerem fundatora programu stypendialnego Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU) w Polsce. Program ten skupia się na corocznym wyłanianiu drogą konkursową ciekawych i innowacyjnych pomysłów opartych na szeroko pojętej ochronie środowiska. DBU gwarantuje Ci pracę nad Twoim projektem, przy konsultacji z najlepszymi specjalistami w Niemczech - to Ty ich wybierasz! Pamiętaj! U nas Ty sam sobie piszesz scenariusz rozwoju! Kogo szukamy?
Prawdopodobnie Ciebie!
szczegóły

04.07.2017

XII Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Trwa XII edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademię Leona Koźmińskiego.
Konkurs ma na celu podnoszenie wśród młodych ludzi, wkraczających dopiero na rynek pracy, poziomu wiedzy z zakresu etyki biznesu, jego społecznej odpowiedzialności (CSR) i ładu korporacyjnego, co może stanowić ich wkład w budowę kapitału społecznego. Mamy nadzieję, iż ten sposób promowania postaw etycznych wśród studentów i absolwentów wyższych uczelni będzie miał rezultat ich przyszłej ? bardziej efektywnej ? praktyce biznesowej.
Kto może wziąć udział?
Zapraszamy studentów i absolwentów uczelni wyższych państwowych i niepaństwowych w Polsce, autorów prac: licencjackich, magisterskich, doktorskich, MBA, podyplomowych lub inżynierskich, które zostały obronione nie wcześniej niż w 2013 roku. Dla zwycięzców przewidziane zostały nagrody pieniężne o łącznej wartości 6.000 zł (pula nagród może ulec zwiększeniu).
szczegóły

30.06.2017

1'Spotkanie Absolwentów - 6 lipca godz. 18.00 w Gliwicach

03.07.2017

Oferty pracy dla przyszłych doktorantów - chemików

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy w projektach finansowanych przez NCN (projekt OPUS) w ramach studiów doktoranckich Zobacz szczegóły.
Termin nadsyłania zgłoszeń: 23 lipiec 2017.

29.06.2017

Szukasz pracy na wakacje?

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Pyskowicach ZAPRASZA NA GIEŁDĘ PRACY!!! Poszukiwane osoby na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI /MAGAZYNU Miejsce pracy: Gliwice lub Holandia Praca zarówno dla kobiet i mężczyzn. Spotkanie z pracodawcą odbędzie się w dniu 04.07.2017r. (wtorek) o godz. 10:00 ul. Strzelców Bytomskich 3, Pyskowice (SALA SESYJNA Urzędu Miejskiego w Pyskowicach Zgłoś się osobiście lub zadzwoń tel.: (032) 332 60 05

strona 2 z 24

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl