Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 20.02.2018
Ilość odwiedzin: 106130184
Aktualnie użytkowników: 1494
W tym zalogowanych: 2

 

Aktualności

strona 2 z 6

13.02.2018

Kto jak nie Ty? Twoja kariera w Twoich rękach.

Patrząc z perspektywy rynku pracy, rok 2018 to idealny czas, aby wziąć sprawę w swoje ręce i odważyć się na świadome kreowanie swojej kariery zawodowej. Jak to zrobić?
Jako zespół Praca.pl chcemy Ci w tym pomóc, dlatego w najnowszy wydaniu Poradnika Praca.pl dowiesz się:
- jak radzić sobie ze stresem, nie tylko na rozmowie kwalifikacyjnej - Rekrutacja bez tremy, Maciej Orłoś dziennikarz prezenter telewizyjny, trener wystąpień publicznych.
- jak zbudować silną markę osobistą i jednocześnie Jak być ferrari na rozmowie kwalifikacyjnej?, Paweł Tkaczyk, prezes agencji brandingowej.
- jak unikać problemów zawodowych przez to co publikujemy na Facebooku - 1, 2, 3... rekruter patrzy, Monika Czaplicka szefowa agencji social media Wobuzz.
- Na co zwrócić uwagę podpisując umowę o pracę - porady prawne Łukasza Prasołka, eksperta prawa pracy.
- praktyczne podpowiedzi i prezentacja aktualnej sytuacji rynkowej w 9 branżach: Bankowość i finanse, Beauty&fashion, Budownictwo, inżynieria i produkcja, FMCG, HoReCa i turystyka, IT i nowe technologie, Medycyna, farmacja i biotechnologia, Sieci handlowe oraz Sprzedaż i obsługa klienta.
Poradnik Praca.pl 2018 kierujemy zarówno do osób rozpoczynających karierę, jak i do tych, które są zainteresowane nadaniem jej nowego kierunku. Kto to zrobi, jak nie TY?

09.02.2018

Luty miesiącem zakochanych! Walentynkowy Konkurs "Eurostudenta"

Weź udział w Walentynkowym Konkursie "Eurostudenta". Do wygrania atrakcyjne nagrody: 5 powerbanków, gra planszowa Capital oraz zestaw książek (M. Żukowski - "Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego" oraz J. Gibas - "Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny").
Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
- Polub nasz profil na Facebooku
- Odpowiedz na dwa proste pytania związane z walentynkami, wysyłając nam wiadomość na adres: konkurs@eurostudent.pl (w tytule wiadomości wpisz: Walentynkowy Konkurs "Eurostudenta"). szczegóły

09.02.2018

TRWA NABÓR WNIOSKÓW DO XXXV EDYCJI ŚLĄSKIEGO FUNDUSZU STYPENDIALNEGO

Zgodnie z regulaminem ŚFS o pomoc ze środków Fundacji mogą ubiegać się studenci studiów wyższych, którzy:
- osiągnęli w poprzedzającym stypendium semestrze średnią ocen minimum 4,5;
- udokumentują szczególnie trudną sytuację ekonomiczną (dochód na jednego członka rodziny nie może przekroczyć 870 zł brutto);
- są zameldowani w województwie śląskim;
-nie ukończyli 24 roku życia.
Serdecznie zapraszamy do składania wniosków wszystkich zainteresowanych studentów, którzy mają już zakończoną zimową sesję egzaminacyjną i spełniają wymogi określone w Regulaminie ŚFS. Nabór trwa od 15 lutego do 15 kwietnia 2018 roku. Wniosek należy pobrać ze strony internetowej Funduszu i dostarczyć go osobiście lub wysłać pocztą na adres korespondencyjny (ul. Cicha 20, 40-116 Katowice) wraz z niezbędnymi załącznikami. Zapraszamy do wzięcia udziału!

08.02.2018

Haitong Bank ufundował staż za najlepszą pracę dyplomową

Polski oddział Haitong Bank był współorganizatorem 2. edycji konkursu Polsko-Chińskiej Rady Biznesu na najlepsze pracy dyplomowe z zakresu współczesnej współpracy gospodarczej Polski z Chinami. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 7 lutego 2018 roku podczas Spotkania Noworocznego (Chiński Nowy Rok) członków i partnerów PChRB w Hotelu Sheraton w Warszawie. Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce. Jednemu z laureatów konkursu Haitong Bank ufundował staż w swoim warszawskim oddziale. szczegóły

09.02.2018

II edycja Konferencji Edukacja Dualna - EDUAL

Studia dualne odpowiedzią na potrzeby Przemysłu 4.0, współorganizowana przez Politechnikę Śląską, Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Miasto Gliwice odbędzie się 5 marca 2018 roku w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach.
Udział w wydarzeniu potwierdził wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin, który objął konferencję patronatem. W tegorocznej edycji udział wezmą także rektorzy wszystkich polskich uczelni technicznych, którzy w tym czasie spotkają się w Gliwicach w ramach Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych. agenda

więcej 

17.01.2018

Zostań Ambasadorem Kariery w UE

Instytucje UE oferują studentom i absolwentom, którzy niedawno ukończyli studia, wiele możliwości w zakresie zdobywania doświadczenia zawodowego. W zależności od tego, jaki etap kształcenia wyższego masz już za sobą, możesz zostać "ambasadorem" UE, zgłosić się na staż lub ubiegać się o stanowisko urzędnika zatrudnionego na stałe.
Studenci "ambasadorami" UE
Jeśli jesteś studentem i chciałbyś na swojej uczelni promować możliwości pracy w instytucjach UE, weź udział w programie dla studentów-ambasadorów "EU Careers". W ramach tego programu będziesz miał okazję:
- uzyskać szczegółowe informacje na temat pracy w instytucjach UE i rozpowszechniać je wśród studentów
- nawiązać współpracę z osobami z całej Europy
- zdobyć doświadczenie zawodowe jeszcze podczas studiów
- zdobyć doświadczenie w dziedzinie wystąpień publicznych, marketingu i HR-u
- wziąć udział w szkoleniach przygotowawczych i przez cały czas trwania programu korzystać z pomocy trenera
- zdobyć kompetencje, dzięki którym Twoje CV będzie atrakcyjniejsze dla potencjalnych pracodawców.

więcej 

strona 2 z 6

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl