Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 21.05.2018
Ilość odwiedzin: 110299371
Aktualnie użytkowników: 2573
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 2 z 16

11.05.2018

Poliśroda

11.05.2018

Adamed Super League.

11.05.2018

Digital Dragons 2018

Digital Dragons - największa konferencja branży gier komputerowych w Europie Centralnej - otwiera drzwi przed studentami i absolwentami szkół wyższych, którzy marzą o rozpoczęciu kariery w gamedevie.
Organizatorzy DD w Centrum Kongresowym ICE wydzielą specjalną strefę rekrutacyjną HR Zone, która będzie ogólnie dostępna dla studentów i absolwentów. Będzie tam można porozmawiać z rekruterami czołowych studiów deweloperskich ? nowych pracowników szukać mogą m.in.: CD Projekt RED, Techland, Gamesture, Infinity Ward/Activision, European Games Group, Prime Bit Games, Unity, Yggdrasil, Oculus, Xsolla oraz 11 bit studios.
Aby wziąć udział w rozmowach rekrutacyjnych należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu organizatorzy dopasują kandydatów do odpowiadających im ofert i umówią ich na rozmowy rekrutacyjne w poniedziałek 21 maja między 14:00 a 18:00 w HR Zone w Centrum Kongresowym ICE. HR Zone stanowi niepowtarzalną okazję do tego, by spotkać się bezpośrednio z pracownikami najważniejszych producentów gier w Polsce i na świecie i przybliżyć się o krok do spełnienia marzenia o pracy w branży gier!
Warto też pamiętać, że dla uczestników Digital Dragons zostały przygotowane ułatwienia na stronie Skillshot, które w łatwy sposób pozwolą wyszukać ogłoszenia od firm obecnych podczas Digital Dragons i są zainteresowane zatrudnieniem nowych pracowników.

11.05.2018

Konsultant w Audycie

Jeśli interesuje Cię praca Konsultanta w Audycie i rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji, zapraszamy Cię do aplikowania i wzięcia udziału w fabularnej grze rekrutacyjnej Time Shadow!
TimeShadow - to jedna ze spółek córek znanej już w PwC grupy kapitałowej NanoShadow, której Prezesem jest słynny przedsiębiorca i wizjoner Jacek "Shadow" Szadowiak.
Gra rekrutacyjna będzie próbką pracy w audycie połączoną z ciekawym case study!
Finał wydarzenia odbędzie się w weekend 26/27 maja w naszym warszawskim biurze (przyjezdnym zwracamy koszt dojazdu).
Podczas tego etapu rekrutacji weźmiesz udział w pełnej różnorodnych wyzwań grze rekrutacyjnej, w której:
- zmierzysz się z przeprowadzeniem audytu spółki TimeShadow
- sprawdzisz się w ćwiczeniach symulacyjnych, które oddają codzienną pracę Audytora #candidateexperience
- poznasz nowe koleżanki i kolegów, z którymi rozwiążesz zagadkę fabularną, opartą o ideę "odwróconego" escape room #teamwork
- dowiesz się więcej o pracy Audytora nie tylko w dzisiejszych czasach... #timemachine
- spotkasz się oko w oko z ASiorem i innymi fajnymi ludźmi z PwC i nie tylko #asiorvlog
Więcej informacji o evencie
Dlaczego warto?
- wybrani uczestnicy w 48 h po zakończeniu eventu otrzymają OFERTĘ PRACY!
- wszyscy uczestnicy w 48 h po zakończeniu eventu otrzymają informację zwrotną
- gra rekrutacyjna to doświadczenie pracy audytora w praktyce - zobacz, czy Ci się spodoba!
Aplikacje przyjmujemy do 18 maja!
Szczegóły na stronie

11.05.2018

Lion?s Den ING Modelling Challenge

11.05.2018

MIASTO-ARCHITEKTURA-LUDZIE.

Konkurs na najlepszy projekt o charakterze społecznym pod hasłem "MIASTO-ARCHITEKTURA-LUDZIE. Życie toczące się miedzy budynkami".
Wyniki zostaną ogłoszone 20.05.2018 na ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL (19-27 maja) - największym i najważniejszym wydarzeniu o projektowaniu w Polsce, które przyciąga najlepsze nazwiska z całego świata. Tam tez organizujemy debatę związaną z konkursem z udziałem zaproszonych architektów.

Cel Konkursu: promocja najciekawszych rozwiązań w architekturze polskiej, które pobudzają życie społeczne mieszkańców polskich miast.
Pragniemy, aby dzięki naszemu konkursowi wzrosło zainteresowanie architektów problematyka? interakcji społecznych i prospołecznych zachowań, które wynikają z przebywania w odpowiednio zaprojektowanych przestrzeniach architektonicznych.
Zamierzeniem organizatorów jest premiowanie dokonań architektów, których dzieła mają istotny wkład w kształtowanie rodzimej kultury architektonicznej. Szukamy najlepiej zaprojektowanych przestrzeni publicznych, hoteli, kin, teatrów, dizajnerskich i modnych barów, restauracji i kawiarni - czyli tych wszystkich przestrzeni, gdzie ludzie się spotykają, dyskutują, poznają, jedzą i piją, śpią i się bawią, różnią między sobą i które są tłem do ich życia - towarzyskiego i uczuciowego.


więcej 

strona 2 z 16

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl