Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 23.03.2018
Ilość odwiedzin: 107678545
Aktualnie użytkowników: 2026
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 2 z 7

15.03.2018

Studenci poznają odpowiedzialnych pracodawców na 7. Targach CSR

15.03.2018

CANBRIDGE - konkurs tylko dla kreatywnych

Chcesz sprawdzić się jako Project Manager? Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszy projekt promujący recykling aluminiowej puszki po napojach.
Wyślij nam swoją propozycję/prezentację/plan projektu przyjmując w założeniach: czas realizacji ? maj 2018, grupa docelowa ? studenci, budżet ? 1000 zł(do kosztów w budżecie można zaliczyć zakup materiałów, usług oraz podróży). Im ciekawszy i dokładniejszy plan oraz im większy zasięg projektu tym większe macie szansę na wygraną!
Wybierzemy 4 najciekawsze projekty i pomożemy w ich realizacji. Wspólnie dopracujemy szczegóły projektu, pokryjemy koszty i zapłacimy Ci za jego realizację 500 zł. Za najlepiej zrealizowany projekt zapłacimy podwójnie! Możecie również liczyć na nasze referencje.
Zgłoszenia w formie prezentacji prosimy wysyłać do 8 kwietnia 2018 r. na adres: ecc@recal.pl
Zacznij swoją drogę do sukcesu już dziś!
Więcej informacji tutaj

14.03.2018

Konkurs "Mój pomysł na biznes" - zgłoszenia do końca marca

Do końca marca trwa nabór zgłoszeń do organizowanego w Politechnice Śląskiej konkursu na biznes!
Konkurs skierowany jest do osób indywidualnych i zespołów: studentów, absolwentów i pracowników naukowych. Koncepcja pomysłu powinna zostać zgłoszona w formie krótkiego (maks. 2500 znaków) opisu kluczowych założeń przedsięwzięcia. W kolejnym etapie ma powstać biznes plan gotowy do wdrożenia na rynku. Uczestnikom udzielane jest eksperckie wsparcie merytoryczne na kazdym etapie trwania konkursu. Formularz zgłoszeniowy - POBIERZ - prosimy przesyłać na adres kariera@polsl.pl.

14.03.2018

OTWARTE WEBINARIUM

Zapraszamy już dzisiaj na OTWARTE WEBINARIUM o godz. 18:00 dla osób zainteresowanych konkursem #SustainHack oraz tych, którzy potrzebują inspiracji do działań z zakresu poszukiwania innowacji.
#SustainHack to pierwszy w Polsce maraton programowania dla zrównoważonego rozwoju. Wyzwania postawiły BGŻ BNP Paribas i Kompania Piwowarska. Hackathon jest organizowany w formie wyzwania online, dzięki czemu w wydarzeniu mogą uczestniczyć wszyscy - bez względu na lokalizację.

W webinarium zaplanowanym na 14 marca wezmą udział:
- Iwona Filmowska, Partership & Event Manager, ChallengeRocket
- Marzena Strzelczak, Dyrektorka Generalna, Członkini Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu
- Michał Miszułowicz, menedżer ds. współpracy z ekosystemem startupów w Banku BGŻ BNP Paribas
- Grzegorz Adamski, kierownik ds. public affairs, Kompania Piwowarska
- Paweł Kwiatkowski, Co-founder, CTO, ChallengeRocket


więcej 

14.03.2018

PRACA oraz - BEZPŁATNA :) - KAWA dla STUDENTÓW!

Ukazało się Wydanie Specjalne SEMESTRu: "Praktyki - Staże - Praca" dla Studenta:
100.000 bezpłatnych egz. papierowych na uczelniach (do każdego wklejona KAWA gratis!), a do czytania i ściągnięcia

14.03.2018

bankITup - Dane rządzą !

14 kwietnia Bank Zachodni WBK już po raz drugi organizuje we Wrocławiu ogólnopolski konkurs programistyczny. Tym razem tematyką Hackathonu jest wykorzystanie "open data", a łączna pula nagród wynosi czterdzieści trzy tysiące złotych.
Tegoroczna edycja składa się z 2 etapów. W I etapie zadaniem uczestników podczas 26-godzinnego wydarzenia jest zaprojektowanie narzędzia, modelu lub algorytmu, który pozwoli identyfikować spółki z największym potencjałem rozwojowym i inwestycyjnym. Rozwiązanie powinno powstać w oparciu o "open data", czyli otwarte dane, dostępne w Internecie. Przykładowymi zgłoszeniami mogą być koncepcje oparte na analizie sentymentu firm i ich produktów na podstawie danych z mediów społecznościowych, lub te wykorzystując dane z OpenStreetMap. W I etapie przewidziano nagrody o łącznej wartości 18 tys. zł. Inspiracją dla zespołów mogą być materiały znajdujące się na oficjalnej stronie Hackathonu.
Co najmniej trzech Finalistów I etapu, których projekty zostaną docenione przez Jury, w II etapie będzie kontynuować pracę nad rozwojem swoich rozwiązań - pod czujnym okiem Mentorów z BZ WBK. Zwycięska drużyna otrzyma 25 tys. złotych oraz możliwość dalszej współpracy z Bankiem.
Udział w Hackathonie mogą wziąć wszyscy pasjonaci wykorzystania "open data" i nowych technologii, programiści oraz graficy z całej Polski. Hackathon "bankITup - Dane rządzą!" rozpocznie się 14 kwietnia 2018 roku w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej (ul. Hoene-Wrońskiego 10). Do konkursu można zgłaszać się indywidualnie i w zespołach liczących maksymalnie pięciu członków. Rejestracja trwa do 8 kwietnia. Zgłaszać można się przez formularz znajdujący się na oficjalnej stronie konkursu.
Rejestracja oraz szczegóły znajdują się na stronie

strona 2 z 7

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl