Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 17.03.2018
Ilość odwiedzin: 107393947
Aktualnie użytkowników: 989
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 7

14.03.2018

OTWARTE WEBINARIUM

Zapraszamy już dzisiaj na OTWARTE WEBINARIUM o godz. 18:00 dla osób zainteresowanych konkursem #SustainHack oraz tych, którzy potrzebują inspiracji do działań z zakresu poszukiwania innowacji.
#SustainHack to pierwszy w Polsce maraton programowania dla zrównoważonego rozwoju. Wyzwania postawiły BGŻ BNP Paribas i Kompania Piwowarska. Hackathon jest organizowany w formie wyzwania online, dzięki czemu w wydarzeniu mogą uczestniczyć wszyscy - bez względu na lokalizację.

W webinarium zaplanowanym na 14 marca wezmą udział:
- Iwona Filmowska, Partership & Event Manager, ChallengeRocket
- Marzena Strzelczak, Dyrektorka Generalna, Członkini Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu
- Michał Miszułowicz, menedżer ds. współpracy z ekosystemem startupów w Banku BGŻ BNP Paribas
- Grzegorz Adamski, kierownik ds. public affairs, Kompania Piwowarska
- Paweł Kwiatkowski, Co-founder, CTO, ChallengeRocket


więcej 

14.03.2018

PRACA oraz - BEZPŁATNA :) - KAWA dla STUDENTÓW!

Ukazało się Wydanie Specjalne SEMESTRu: "Praktyki - Staże - Praca" dla Studenta:
100.000 bezpłatnych egz. papierowych na uczelniach (do każdego wklejona KAWA gratis!), a do czytania i ściągnięcia

14.03.2018

bankITup - Dane rządzą !

14 kwietnia Bank Zachodni WBK już po raz drugi organizuje we Wrocławiu ogólnopolski konkurs programistyczny. Tym razem tematyką Hackathonu jest wykorzystanie "open data", a łączna pula nagród wynosi czterdzieści trzy tysiące złotych.
Tegoroczna edycja składa się z 2 etapów. W I etapie zadaniem uczestników podczas 26-godzinnego wydarzenia jest zaprojektowanie narzędzia, modelu lub algorytmu, który pozwoli identyfikować spółki z największym potencjałem rozwojowym i inwestycyjnym. Rozwiązanie powinno powstać w oparciu o "open data", czyli otwarte dane, dostępne w Internecie. Przykładowymi zgłoszeniami mogą być koncepcje oparte na analizie sentymentu firm i ich produktów na podstawie danych z mediów społecznościowych, lub te wykorzystując dane z OpenStreetMap. W I etapie przewidziano nagrody o łącznej wartości 18 tys. zł. Inspiracją dla zespołów mogą być materiały znajdujące się na oficjalnej stronie Hackathonu.
Co najmniej trzech Finalistów I etapu, których projekty zostaną docenione przez Jury, w II etapie będzie kontynuować pracę nad rozwojem swoich rozwiązań - pod czujnym okiem Mentorów z BZ WBK. Zwycięska drużyna otrzyma 25 tys. złotych oraz możliwość dalszej współpracy z Bankiem.
Udział w Hackathonie mogą wziąć wszyscy pasjonaci wykorzystania "open data" i nowych technologii, programiści oraz graficy z całej Polski. Hackathon "bankITup - Dane rządzą!" rozpocznie się 14 kwietnia 2018 roku w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej (ul. Hoene-Wrońskiego 10). Do konkursu można zgłaszać się indywidualnie i w zespołach liczących maksymalnie pięciu członków. Rejestracja trwa do 8 kwietnia. Zgłaszać można się przez formularz znajdujący się na oficjalnej stronie konkursu.
Rejestracja oraz szczegóły znajdują się na stronie

13.03.2018

Nabór studentów do IV Edycji projektu EEC- Liderzy Przyszłości rozpoczęty!

Zapraszamy do współpracy podczas Jubileuszowego X Europejskiego Kongresu Gospodarczego (14-16 maja 2018r.)
Poszukujemy osób ambitnych, które nie boją się wyzwań, znają języki obce i chcą wspólnie tworzyć jedną z największych imprez biznesowych w Europie Środkowej.

Współpraca przy organizacji Kongresu umożliwi:
- zdobycie cennego doświadczenia przy organizacji jednej z najważniejszych imprez gospodarczych w Europie Środkowej,
- otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w prace przy Kongresie,
- przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy i świata,
- nawiązanie ciekawych kontaktów.


więcej 

12.03.2018

Impact | meet up Katowice

Już 14.03. o godzinie 15:00 rusza pierwszy Impactowy meet up!
INSPIRUJEMY
Poznajcie losy dwóch startupów, które poprzez udział w Impact`17 weszły w świat biznesu.
BangProof, startup współpracujący z Politechniką Warszawską opowie o wygranej w konkursie Startup4Export na Impact`17, który pociągnął za sobą udział w Sthlm Tech Fest w Sztokholmie.
Abyss Glass podczas Impact link na Impact`17 nawiązał kontakt z Alior Bankiem - posłuchajcie jak historia ich współpracy rozwija się do dziś.
ZAPRASZAMY
Skoro chęć i inspiracja do sukcesu już są, to czas na kolejny krok! Podczas meet upu powiemy, jakie wydarzenia przygotowaliśmy w ramach Impact`18, aby najskuteczniej wesprzeć promocję i rozwój Waszych technologii i pomysłów biznesowych.
Wejdźcie w świat biznesu z Impact!
POZNAJEMY
Zapraszamy do Impact Link - rozmów 1:1 w formule speed-dating. Po drugiej stronie spotkacie członków zespołu Impact odpowiedzialnych za wsparcie startupów, technologii i projektów akademickich. Stres zostawcie na progu - chcemy Was poznać osobiście, aby móc zaproponować najlepsze sposoby promowania Waszych innowacyjnych pomysłów podczas kongresu Impact`18 13-14 czerwca w Krakowie.
Zależy nam na dobrym zapoznaniu się z Waszymi projektami jeszcze przed spotkaniem, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiego formularza

09.03.2018

Jak z sukcesem uruchomić biznes? Poradnik ekspertów.

strona 2 z 7

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl