Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 28.05.2018
Ilość odwiedzin: 110529043
Aktualnie użytkowników: 1629
W tym zalogowanych: 3

 

Aktualności

strona 2 z 17

17.05.2018

VI edycja konkursu "swissstandards.pl. Od teorii do praktyki"

Pod hasłem "Poznaj szwajcarskie standardy w praktyce" ruszyła VI edycja konkursu na prace dyplomowe "swissstandards.pl. Od teorii do praktyki". Organizatorem Konkursu jest Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza, a partnerami- fundatorami płatnych stażów i nagród rzeczowych- szwajcarskie firmy: Fracht FWO, Franke Polska, Geberit, Hilti, Sika, Staempfli, Zehnder.
Polsko- Szwajcarska Izba Gospodarcza kolejny rok, dążąc do propagowania szwajcarskich standardów: jakości, rzetelności, innowacyjności i promocji oraz znaczenia tych wartości w praktyce, głównie w życiu zawodowym i w biznesie, uruchomiła VI edycję konkursu na prace dyplomowe "swissstandards.pl. Od teorii do praktyki". Ideą Konkursu są krzewienie wiedzy o szwajcarskich wartościach oraz budowanie pomostów pomiędzy światem akademickiej teorii i biznesowej praktyki. Cel ten jest realizowany na drodze współpracy Partnerów ze studentami biorącymi udział w Konkursie oraz w programach płatnych staży, oferowanych jako nagrody dla autorów najlepszych prac w swojej kategorii tematycznej.
W konkursie mogą wziąć udział studenci, którzy obecnie przygotowują się do pisania i obrony w roku akademickim 2018/2019 prac dyplomowych- inżynierskich, licencjackich lub magisterskich.
Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie do 30.11.2018 powinny przesłać zgłoszenie, zawierające wybrany temat pracy i krótki, ok. 1 stronicowy opis jej założeń.


więcej 

14.05.2018

Zostań Ambasadorem PwC SDC!

Program Ambasador to świetna okazja do poznania firmy oraz jej działalności oraz możliwość pogłębienia wiedzy w obszarze marki pracodawcy. Program skierowany jest do studentów wszystkich kierunków studiów, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Opolskiego oraz Politechniki Opolskiej.

Jeżeli:
- Jesteś studentem jednej z powyższych uczelni
- Obszar marketingu i employer brandingu totematy, które Cię interesują
- Należysz do organizacji studenckiej, koła naukowego lub w inny sposób aktywnie działasz w środowisku akademickim
- Interesuje Cię organizacja wydarzeń dla studentów i absolwentów
- Aktywnie działasz w mediach społecznościowych
- Twoja głowa to zbiór niekończących się pomysłów

więcej 

14.05.2018

UMOWA O PRACĘ - CZY STUDENT ZAWSZE NA NIEJ ZYSKA?

88 proc. studentów jeszcze w trakcie nauki podejmuje pracę.* Oczekiwania finansowe studiujących w większości wypadków nie są wygórowane. Nie zawsze jednak zdają sobie oni sprawę z tego, że wysokość ich wynagrodzenia może się mocno różnić, w zależności od rodzaju umowy podpisanej z pracodawcą. Warto mieć świadomość istniejących różnic i podjąć dobrą decyzję.
Jaki rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla studenta, skoro nie zawsze będzie to umowa o pracę? Z czego wynikają różnice? Jakie kryteria należy wziąć pod uwagę podpisując umowę o pracę? Szczegóły wyjaśnia prawnik, ekspert z zakresu prawa pracy, Łukasz Prasołek w artykule JAKA UMOWA DLA STUDENTA?
Więcej artykułów na temat kariery znajdziesz w najnowszym wydaniu Poradnika Praca.pl.
Redakcja Praca.pl
* badanie "Start na rynku Pracy 2016" Parlamentu Studentów RP i Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych


14.05.2018

AngelHack

Już 19-20 maja w Krakowie odbędzie się hackathon w ramach kolejnej edycji Global Hackathon Series, którego organizatorem jest AngelHack. W tym roku spotykamy się w Hub:raumie!

Wpadnij do nas sam/sama, bądź w zespole składającym się z maksymalnie 5 osób i stwórz coś wyjątkowego - najlepszy zespół dostanie się do programu akceleracyjnego AngelHack o nazwie HACKcelerator i będzie miał możliwość przekuć swój hackathonowy projekt w sprawnie działający startup w Silicon Valley!

W programie także:
- 24 godziny kodowania
- świetne jedzenie (nie, nie będzie pizzy - będzie coś o wiele lepszego!)
- dostęp do wiedzy jurorów i mentorów, którzy stoją za sukcesami czołowych polskich i zagranicznych startupów, średniej wielkości firm i korporacji - na wydarzeniu spotkasz osoby, które pracowały m.in. w Google, Azimo, Lonsley, Facebook, Allegro, Brainly, FreshMail, GE Healthcare, Codewise, Interia i wielu innych

Zgarnij swój bilet, zanim będzie za późno!
Wpisując kod AH11NKRiSI uzyskasz bezpłatny wstęp na wydarzenie


11.05.2018

Poliśroda

11.05.2018

Adamed Super League.

strona 2 z 17

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl