Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 23.02.2019
Ilość odwiedzin: 122975185
Aktualnie użytkowników: 1024
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 10

20.02.2019

Program CEO for One Month

CEO for One Month to program kierowany do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w globalnych firmach, a ich ambicje sięgają najwyższych stanowisk. Aplikacje można przesyłać do 16 kwietnia, rejestrując się na stronie
Proces rekrutacji CEO for One Month jest wieloetapowy. Spośród zgłoszeń nadesłanych do 16 kwietnia, wybranych zostanie 10 finalistów. Zostaną oni zaproszeni do siedziby Adecco, gdzie wezmą udział w profesjonalnym i dopasowanym do tak wymagającej rekrutacji Assessment Center. Do finału wybrane zostaną trzy osoby, które odbędą indywidualne rozmowy z Anną Wicha, Dyrektor Generalnym Adecco Poland. Nowego CEO poznamy 28 maja.
- Nie ma w Polsce drugiej firmy, która dawałaby ludziom na samym początku kariery takiej możliwości - mówi Anna Wicha, Dyrektor Generalny Adecco Poland. - Młody CEO ma realny wpływ na decyzje podejmowane w naszej firmie, uczestniczy w każdym ważnym spotkaniu i przez cały miesiąc ma bezpośredni kontakt ze mną. Otrzymuje również wynagrodzenie na poziomie adekwatnym do stanowiska - dodaje.
The Adecco Group, które działa w Polsce od 1994 roku, jest światowym liderem dostarczającym kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz przekształcającym świat pracy dzięki talentowi i technologii. Każdego roku The Adecco Group zapewnia pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego dla ponad kilkudziesięciu tysięcy ludzi w Polsce oraz ponad 1 miliona na całym świecie.


20.02.2019

Zapraszamy do III edycji programu akceleracyjnego

Krakowski Park Technologiczny szuka startupów zainteresowanych wdrażaniem rozwiązań nowoczesnego przemysłu w dużych spółkach i u innych liderów rynku. Aplikacje można składać do końca lutego.Więcej informacji tutaj

20.02.2019

Nowy przewodnik Praca.pl

07.02.2019

Odwiedź jedną z największych firm w branży motoryzacyjnej- Lear Corporation Poland Tychy

Studentów i absolwentów zapraszamy na wizytę studyjną w firmie Lear Corporation Poland na wydziale Spawalni. Zapewniamy transport w obie strony z Gliwic do Tych i z powrotem.
W programie:
- prezentacja firmy oraz wycieczka po zakładzie produkującym stelaże do foteli samochodowych
- pokaz działania lasera spawalniczego
- prezentacja Laboratorium Makrograficznego
- badania jakości spawów prezentacja Laboratorium Pomiarowego (CMM) - maszyny współrzędnościowe i ramię pomiarowe
- lunch w zakładowej stołówce
- wręczenie upominków
Oferta skierowana jest do studentów ostatniego roku (I i II stopień) i absolwentów wydziałów: Mechaniczny Technologiczny, Inżynierii Materiałowej i Metalurgii, Organizacji i Zarządzana, Transportu, Automatyki, Elektroniki i Informatyki, Matematyki Stosowanej, Mechaniki i Budowy Maszyn.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie (imię i nazwisko, wydział, kierunek, rok) na adres: kariera@polsl.pl do 1.02.2019r. Liczba miejsc ograniczona (30 osób), o udziale decyduje kolejność zgłoszeń (kandydatek/tów spełniających wymienione kryteria).

04.02.2019

Nakreśl swoje cele na 2019 rok z Eurostudentem!

Początek roku to dobry czas na zmiany! Dowiedz się, jak najlepiej zaplanować swoją karierę w 2019 roku i razem z "Eurostudentem" przygotuj się na targi pracy!
Magazyn znajdziesz na targach pracy i w formie e-wydania na portalu: www.eurostudent.pl.

01.02.2019

Darmowy kreator CV (i nie tylko !)

Canva to darmowe narzędzie, z którego korzystają miliony użytkowników na całym świecie. Umożliwia tworzenie rozmaitych projektów graficznych: od banerów, ulotek, wizytówek, po infografiki i materiały reklamowe.
Wśród dostępnych narzędzi znajduje się m.in. kreator CV z gotowymi szablonami do wykorzystania. Wzory CV stworzone przez grafików z Canva, pozwolą zaoszczędzić mnóstwo czasu. Wystarczy wybrać szablon, uzupełnić go informacjami i dopasować do konkretnej oferty pracy, zmieniając np. czcionkę lub układ. Do wyboru projekty klasyczne, minimalistyczne, jak i te skierowane do branży kreatywnej.

Narzędzie dostępne jest jako aplikacja na smartfony z systemem Android i iOS, a także online, pod adresem: www.canva.com

strona 2 z 10

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl