Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

W dniu 15.02 br. biuro będzie czynne do godz. 15:00. Za utrzudnienia przeparszamy.

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 16.02.2019
Ilość odwiedzin: 122701376
Aktualnie użytkowników: 767
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 2 z 8

28.01.2019

SpaceTech Made in Poland

Działasz w branży SpaceTech? A może interesuje Cię kosmos i nowe technologie?
Zapraszamy na spotkanie w gronie ekspertów, praktyków i osób zainteresowanych tematem szeroko pojętego sektora kosmicznego.
Czas: piątek 8. lutego
Miejsce: Hevre, ul. Meiselsa 18, Kraków.
Udział i piwo bezpłatne - ale tylko dla zarejestrowanych.

Zarejestruj się!

28.01.2019

Staż w Londynie albo Waszyngtonie?

Z początkiem stycznia Transatlantic Future Leaders Forum (TFLF) rozpoczęło rekrutację do 4. edycji programu stażowego dla najzdolniejszych polskich studentów w biurach przedstawicieli władzy ustawodawczej w Londynie i Waszyngtonie.
Program stażowy odbywa się w wakacje i obejmuje staże w biurach parlamentarzystów w Londynie oraz amerykańskich biurach Kongresu w Waszyngtonie.
Aby wziąć udział w programie, kandydaci muszą:
• posiadać obywatelstwo polskie i być studentami szkoły wyższej,
• wykazać się bardzo dobrymi wynikami w nauce,
• biegle posługiwać się językiem angielskim w mowie i piśmie,
• mieć ukończone nie więcej niż 26 lat.
Mile widziani kandydaci zaangażowani w działalność studencką, wolontariat i / lub z doświadczeniem w organizacjach pozarządowych.
Aplikację można składać do 15 marca 2019 r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej TFLF: transatlanticforum.org.

25.01.2019

WYZWANIE PEPSICO DLA ABSOLWENTÓW: "ODWAŻCIE SIĘ NA WIĘCEJ"

PepsiCo ogłasza konkurs dla studentów z regionu Europy i Afryki Subsaharyjskiej pod hasłem ?Odważcie się na więcej? ("Dare To Do More"). Celem konkursu jest zachęcenie studentów z regionu do wykorzystania potencjału w obszarze przedsiębiorczości i zidentyfikowania kolejnego istotnego trendu w sektorze żywności i napojów. W tym roku także kandydaci z Polski mają szansę na staż w PepsiCo Polska.

25.01.2019

Konkurs L'Oréal Brandstorm 2019

Wygraj 3-miesięczny staż w największym inkubatorze start-upów na świecie Aby wziąć udział w rywalizacji należy zgłosić trzyosobowy zespół oraz opracować rozwiązanie zadania konkursowego.
Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 15-tego lutego za pośrednictwem platformy.
Projekty należy zgłaszać w formie prezentacji. Zostaną one ocenione przez ekspertów L'Oréal, którzy wyłonią uczestników finału regionalnego Poland&Baltic. Finaliści będą mieli okazję zaprezentować swoje pomysły przed managerami L'Oréal Poland&Baltic oraz L'Oréal Warsaw Plant. Zwycięski zespół poleci na wielki finał do Paryża.

25.01.2019

Graj o staż w Biurze Poselskim w Brukseli

Wystartowała czwarta edycja konkursu ?Grasz o Staż?. Główną nagrodą jest miesięczny, płatny staż w brukselskim biurze poselskim w Parlamencie Europejskim. W konkursie mogą brać udział studenci z województwa śląskiego.
Trójka zwycięzców zostanie wyłoniona podczas finałowego etapu w lutym w Katowicach. Zwycięzcy otrzymają stypendium w wysokości tysiąca euro na zakwaterowanie i podróż. Podczas stażu laureaci będą mieli okazję zapoznać się z tym jak działa Parlament Europejski, biuro poselskie, uczestniczyć w spotkaniach grup parlamentarnych i politycznych, licznych konferencjach i seminariach.
Staż w brukselskim biurze Marka Plury w Europarlamencie, odbyło już w sumie kilkudziesięciu studentów ze Śląska.
Eurodeputowany serdecznie zachęca do zgłaszania się do konkursu studentów z niepełnosprawnościami. Poselskie biuro Marka Plury w Brukseli jest w pełni dostępne.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej Posła.

23.01.2019

"GraduatON" - projekt finansoawny z PFRON

strona 2 z 8

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl