Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 22.03.2019
Ilość odwiedzin: 124000059
Aktualnie użytkowników: 595
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 2 z 6

15.03.2019

EY NextWave Data Science Challenge

Zapraszamy do udziału w EY NextWave Data Science Challenge - globalnym konkursie dla studentów zainteresowanych #DataScience. Czekają na Was wyzwania z modelowania i analizy danych, a najlepsi otrzymają od EY bilet do Nowego Jorku i nawet 8000$ nagrody. Czas na zgłoszenie jest tylko do końca marca. Więcej informacji na stronie

15.03.2019

Wakacyjny, płatny staż w Polsce

Weź udział w 16. edycji Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu. Znajdź staż dla siebie

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 80 płatnych staży do wyboru. Tu nikt nie parzy kawy, a zyskuje szanse na start w prawdziwą karierę. Rekrutacja do jednego z najstarszych polskich programów stażowych już trwa!

Chcesz zarobić pieniądze? Poznać realia pracy w interesującej Cię branży? Interesuje Cię płatny staż? A może myślisz o rozpoczęciu kariery i stałej pracy? Mamy dla Ciebie ofertę największych polskich firm w jednym miejscu. Już ruszył nabór do 16. edycji Programu Kariera. Na chętnych studentów czeka w jednym miejscu 80 ofert płatnych, wakacyjnych staży z różnych branż i firm w całej Polsce. To szansa na zdobycie doświadczenia a dla wielu również zyskanie stałej pracy.
Więcej informacji na stronie


15.03.2019

Program stypendialny Stowarzyszenia GFPS-Polska do Niemiec

Zapraszamy studentów i doktorantów wszystkich kierunków do zgłaszania się do programu stypendialnego w Niemczech. Stypendium przyznawane jest na okres październik 2019 - luty 2020 (na semestr zimowy wg niemieckiego kalendarza akademickiego). GFPS oferuje pobyt na uniwersytetach m. in. w Berlinie, Lipsku, Heidelbergu, Dreźnie, Hamburgu, Monachium, Bremie. Termin nadsyłania zgłoszeń został wyznaczony na 23.04.2019.
Wymogiem, jaki GFPS-Polska stawia stypendystom, jest przeprowadzenie projektu naukowego na wybrany przez siebie temat. Projekt może przyjąć formę referatu, doświadczenia, badania itp. Mile widziane jest nawiązanie do swojej pracy dyplomowej: licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej, doktorskiej. Oprócz finansowania pobytu nasze stowarzyszenie organizuje dla stypendystów bogaty program kulturalny, pomoc w znalezieniu mieszkania oraz przy wypełnianiu formalności.
Więcej informacji stronie15.03.2019

Capella Led - wykorzystaj lampę, jak nigdy dotąd!

Capella Led - wykorzystaj lampę, jak nigdy dotąd!
Lampa, która dzięki wbudowanym sterownikom potrafi m.in. reagować na głos, mówić, przekazywać sygnał Wi-Fi, pełnić funkcję kamery?
Wymyśl, co jeszcze może potrafić lampa?
Gdzie można wykorzystać jej najbardziej nieoczekiwane funkcjonalności?
Twój pomysł może zostać wdrożony i wytyczyć nowe trendy!
Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy 3 najciekawsze, które otrzymają nagrody.
Łączna pula nagród to ponad 50.000 Lumenów (XLM).
Więcej informacji stronie


13.03.2019

Trwa wiosenna kampania rekrutacyjna Deloitte

Na studentów czeka ponad 200 różnorodnych płatnych i merytorycznych praktyk w działach: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Konsultingu i Doradztwa Finansowego, a także w Kancelarii Deloitte Legal i zespołach technologicznych. Program dedykowany jest studentom co najmniej trzeciego roku i absolwentom, mającym zdolności analityczne i dobrze mówiącym po angielsku. Niezależnie od kierunku studiów. Aplikacje online można przesyłać do 11 kwietnia.

13.03.2019

"Cykl największych warsztatów inżynierskich" w Politechnice Śląskiej!

strona 2 z 6

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl