Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 19.04.2019
Ilość odwiedzin: 124705714
Aktualnie użytkowników: 573
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 8

11.04.2019

StartUp Challenge - konkurs na innowacje

EY oraz Science4Football prezentują StartUp Challenge - konkurs na innowacje, które adresują potrzeby świata sportu np. w zakresie przygotowania fizycznego, motoryki, regeneracji lub odżywiania.
Nagrodami jest m.in. wizyta z ekspertami LegiaLab w jednym z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych klubów świata - AC Milan.
Poszukiwane będą w szczególności startup`y oferujące rozwiązania w zakresie:
1. Sport performance & AI.
2. Przygotowanie fizyczne & HealtTech.
3. Prewencja kontuzji lub ich leczenie & MedTech.
4. Przygotowanie mentalne.
5. Analityka taktyczna & Big Data.
6. Wearables & Internet of Things.
Zespół EYnovation z firmy EY Polska wspierać będzie organizatorów w wyborze najlepszych spośród startupów zgłoszonych do konkursu, a finalistom pomoże przygotować się do wystąpienia, jakie dadzą w ramach finału konkursu podczas trwania kongresu.
Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez doświadczonych członków międzynarodowego jury po zaprezentowaniu swoich rozwiązań podczas pierwszego dnia kongresu.
Do udziału można się zgłaszać poprzez formularz umieszczony na stronie do 21 kwietnia - zapraszamy!


20.02.2019

Program CEO for One Month

Już tylko do 16 kwietnia można przesyłać aplikację, rejestrując się na stronieCEO for One Month to program kierowany do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w globalnych firmach, a ich ambicje sięgają najwyższych stanowisk.
Proces rekrutacji CEO for One Month jest wieloetapowy. Spośród zgłoszeń nadesłanych do 16 kwietnia, wybranych zostanie 10 finalistów. Zostaną oni zaproszeni do siedziby Adecco, gdzie wezmą udział w profesjonalnym i dopasowanym do tak wymagającej rekrutacji Assessment Center. Do finału wybrane zostaną trzy osoby, które odbędą indywidualne rozmowy z Anną Wicha, Dyrektor Generalnym Adecco Poland. Nowego CEO poznamy 28 maja.
- Nie ma w Polsce drugiej firmy, która dawałaby ludziom na samym początku kariery takiej możliwości - mówi Anna Wicha, Dyrektor Generalny Adecco Poland. - Młody CEO ma realny wpływ na decyzje podejmowane w naszej firmie, uczestniczy w każdym ważnym spotkaniu i przez cały miesiąc ma bezpośredni kontakt ze mną. Otrzymuje również wynagrodzenie na poziomie adekwatnym do stanowiska - dodaje.
The Adecco Group, które działa w Polsce od 1994 roku, jest światowym liderem dostarczającym kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz przekształcającym świat pracy dzięki talentowi i technologii. Każdego roku The Adecco Group zapewnia pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego dla ponad kilkudziesięciu tysięcy ludzi w Polsce oraz ponad 1 miliona na całym świecie.


11.04.2019

Rusza 9. edycja konkursu "Go Green in the City 2019"

Schneider Electric po raz 9. zaprasza studentów kierunków inżynieryjnych i ekonomicznych z całego świata do konkursu "Go Green in the City". Konkurs zapewnia możliwość realnego wpływu na rozwój świata, ale także uczestnictwo w Globalnym Szczycie Innowacji Schneider Electric w Barcelonie.
W 2018 roku ponad 24 000 młodych pomysłodawców z 163 krajów uczestniczyło w rywalizacji. W tegorocznej edycji studenci mogą zgłaszać swoje innowacyjne pomysły w nowych kategoriach: Budynki przyszłości, Rośliny przyszłości, Sieci przyszłości oraz Zrównoważony rozwój i dostęp do energii.
Każda drużyna musi składać się z dwóch studentów akredytowanego kierunku z zakresu ekonomii, inżynierii, fizyki, informatyki, matematyki lub innych ścisłych kierunków. W trakcie konkursu obie osoby muszą być z tego samego kraju lub regionu, a zgodnie z polityką promocji różnorodności i inkluzywności obowiązującą w Schneider Electric, w zespole musi być przynajmniej jedna kobieta.
W ramach wygranej, oprócz szansy wywarcia realnego wpływu na cyfrową gospodarkę, zwycięzcy będą mogli wziąć udział w Globalnym Szczycie Innowacji Schneider Electric 2019, który odbędzie się w dniach 2-3 października 2019 w Barcelonie. W wydarzeniu wezmą udział eksperci wyznaczający światowe trendy w tej dziedzinie, od których zwycięzcy konkursu będą mogli uzyskać wsparcie mentorskie, a finalnie również podjąć pracę w Schneider Electric.
Zgłoszenia można składać do 25 maja 2019 roku. Więcej informacji na stronie oraz na FB


13.03.2019

Trwa wiosenna kampania rekrutacyjna Deloitte

Rekrutacja już tylko do 11 kwietnia !!! Na studentów czeka ponad 200 różnorodnych płatnych i merytorycznych praktyk w działach: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Konsultingu i Doradztwa Finansowego, a także w Kancelarii Deloitte Legal i zespołach technologicznych. Program dedykowany jest studentom co najmniej trzeciego roku i absolwentom, mającym zdolności analityczne i dobrze mówiącym po angielsku. Niezależnie od kierunku studiów. Aplikacje online można przesyłać do 11 kwietnia.

05.04.2019

Biuro Karier Studenckich PŚ Gra o Karierę!


Zobacz przygotowaną przez nas ofertę!
Sprawdź ofertę pozostałych biur karier.

04.04.2019

Szansa na sukces! Kompleksowy program szkoleń zawodowych przedstawicieli handlowych

Projekt "Szansa na sukces! Kompleksowy program szkoleń zawodowych przedstawicieli handlowych" realizowany przez ELAMED Sp. z o.o. Sp. k. jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi priorytetowej: XI. Wzmocnienie potencjału edukacyjnego, Działania: 11.3 Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego dla potrzeb lokalnego rynku pracy- kształcenie zawodowe osób dorosłych z Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
Wsparcie w ramach projektu adresowane jest do osób, które pracują, uczą się lub zamieszkują na obszarze województwa śląskiego w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i z własnej inicjatywy zgłaszają chęć uczestnictwa w szkoleniach i kursach
Więcej informacji na stronie

strona 2 z 8

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl