Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 25.05.2019
Ilość odwiedzin: 125365647
Aktualnie użytkowników: 1609
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 10

10.05.2019

Open Banking Hackathon

10.05.2019

Studencki konkurs na reportaż prasowy o architekturze!

10.05.2019

Calling all Data Science students! Are you ready for your next big mission?

The EY NextWave Data Science Challenge is a global competition for students interested in data science, who understand the infinite possibilities of data to transform the world for the better, and want to make a difference. We`re looking for talented individuals who will analyze real-world problems through data and help build a better working world through their findings.
The EY NextWave Data Science Challenge
- The topic of the challenge can be found in the platform.
- Your task is to model historical data using your knowledge of data science, advanced analytics tools and techniques. We encourage you to use externally available data to support your predictions and models.
- You can enter the challenge separately, or in teams of two.
- You will compete with other participants at a country/region as well as global level. Constantly updated rankings will display the accuracy of your forecasts.
- Once the competition closes, the top performers in each country/region (will be invited to present their findings to the local EY leadership team!

More information here


10.05.2019

Weź udział w Dniu Otwartym w Distribev Orbico!

Już po raz kolejny organizujemy Dni Otwarte w Centrum Obsługi Klienta.
17 maja 2019 r. zapraszamy na pokład naszej firmy wszystkich entuzjastów komunikacji, pasjonatów pracy z ludźmi, rekinów budowania długotrwałych relacji i pełnych inwencji smakoszy wyzwań.
W planie mamy liczne atrakcje - od zwiedzania pokładu firmy, przez pracę z Doradcą Klienta - niczym w centrum dowodzenia wszechświata, po ciekawe prezentacje z życia firmowego i poza firmowego naszego zespołu, a także speed dating rekrutacyjny i niespodzianki dla odwiedzających.
Współpracujemy z najlepszymi - Grupą Żywiec, Kompanią Piwowarską, Stock Polska, CEDC i wieloma innymi firmami z branży alkoholowej. Ty też możesz dołączyć do załogi marzeń.
Zapraszamy!
Distribev Orbico, ul. Chorzowska 150, Katowice, Silesia Business Park
Godz. 9:00 - I tura
Godz. 13:00 - II tura
Zgłoś się już dziś09.05.2019

Open Day "Moja moc to języki obce"

Znasz język angielski, niemiecki, francuski lub niderlandzki, a do tego jesteś fanem rozwiązywania zagadek i lubisz pracę w grupie? Jeśli tak przyjdź na nasze wydarzenie I ACE finding my career path, które odbędzie się już 30 maja w biurowcu Atrium w Katowicach.
Podczas spotkania uczestnicy wezmą udział w grze językowej, w trakcie której dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystujemy poszczególne języki w naszych zespołach i jak wyglądają codzienne obowiązki pracowników Capgemini.
Więcej szczegółów tutaj


09.05.2019

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 80 płatnych staży do wyboru. Tu nikt nie parzy kawy, a zyskuje szanse na start w prawdziwą karierę. Rekrutacja do jednego z najstarszych polskich programów stażowych została przedłużona do 15 maja.

Dlaczego zdecydowaliśmy o wydłużeniu o rekrutacji? Oto kilka czynników: parę firm zgłosiło się nieco później, ale za to z bardzo ciekawą ofertą. Tegoroczna majówka zaczęła się wyjątkowo wcześnie, a chcemy dać szansę wszystkim zainteresowanym. Ponadto część
z Was była przekonana, że tak jak w latach ubiegłych rekrutacja potrwa do końca maja - dlatego wychodząc Wam naprzeciw, przedłużyliśmy termin zgłaszania aplikacji.

Na chętnych studentów czeka w jednym miejscu 80 ofert płatnych, wakacyjnych staży z różnych branż i firm w całej Polsce. To szansa na zdobycie doświadczenia a dla wielu również zyskanie stałej pracy.

W Programie Kariera, organizowanym przez Polską Radę Biznesu, staże oferują znane i cenione firmy z Polski i zagranicy. Uczestnicząc w programie można postawić pierwsze zawodowe kroki pod okiem menedżerów m.in. takich firm, jak: Adamed, Amica, Bakalland, Rothschilde, Pressglass, OEX, TVN, Erbud, czy renomowane kancelarie prawne.

Wśród ofert staży znajdują się propozycje dla kierunków związanych z ekonomią i finansami, dla studentów nauk ścisłych, humanistycznych i społecznych. Nie brakuje też ofert dla inżynierów. Staże Programu Kariera odbywają się w wakacje i trwają od 1 do 3 miesięcy. Są zawsze płatne. Firmy oferują miesięczne wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2,5 tysiąca złotych. Dzięki temu nie musisz martwić się o utrzymanie w trakcie praktyk.

Dołącz do Programu już dziś

Rekrutacja do 16. edycji potrwa do 15 maja.

Żeby dołączyć do programu wystarczy wejść na stronę. Przejrzeć portfolio firm, wybrać ofertę stażu, rozwiązać zadanie case study lub przygotować list motywacyjny i wypełnić formularz dla kandydata. Później firmy prowadzą rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami. Do 31 maja pracodawca przesyła informację do osób, które zostały zakwalifikowane na staż (z reguły robią, to znacznie wcześniej).


strona 2 z 10

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl