Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 19.05.2019
Ilość odwiedzin: 125273091
Aktualnie użytkowników: 918
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 2 z 10

10.05.2019

Calling all Data Science students! Are you ready for your next big mission?

The EY NextWave Data Science Challenge is a global competition for students interested in data science, who understand the infinite possibilities of data to transform the world for the better, and want to make a difference. We`re looking for talented individuals who will analyze real-world problems through data and help build a better working world through their findings.
The EY NextWave Data Science Challenge
- The topic of the challenge can be found in the platform.
- Your task is to model historical data using your knowledge of data science, advanced analytics tools and techniques. We encourage you to use externally available data to support your predictions and models.
- You can enter the challenge separately, or in teams of two.
- You will compete with other participants at a country/region as well as global level. Constantly updated rankings will display the accuracy of your forecasts.
- Once the competition closes, the top performers in each country/region (will be invited to present their findings to the local EY leadership team!

More information here


10.05.2019

Weź udział w Dniu Otwartym w Distribev Orbico!

Już po raz kolejny organizujemy Dni Otwarte w Centrum Obsługi Klienta.
17 maja 2019 r. zapraszamy na pokład naszej firmy wszystkich entuzjastów komunikacji, pasjonatów pracy z ludźmi, rekinów budowania długotrwałych relacji i pełnych inwencji smakoszy wyzwań.
W planie mamy liczne atrakcje - od zwiedzania pokładu firmy, przez pracę z Doradcą Klienta - niczym w centrum dowodzenia wszechświata, po ciekawe prezentacje z życia firmowego i poza firmowego naszego zespołu, a także speed dating rekrutacyjny i niespodzianki dla odwiedzających.
Współpracujemy z najlepszymi - Grupą Żywiec, Kompanią Piwowarską, Stock Polska, CEDC i wieloma innymi firmami z branży alkoholowej. Ty też możesz dołączyć do załogi marzeń.
Zapraszamy!
Distribev Orbico, ul. Chorzowska 150, Katowice, Silesia Business Park
Godz. 9:00 - I tura
Godz. 13:00 - II tura
Zgłoś się już dziś09.05.2019

Open Day "Moja moc to języki obce"

Znasz język angielski, niemiecki, francuski lub niderlandzki, a do tego jesteś fanem rozwiązywania zagadek i lubisz pracę w grupie? Jeśli tak przyjdź na nasze wydarzenie I ACE finding my career path, które odbędzie się już 30 maja w biurowcu Atrium w Katowicach.
Podczas spotkania uczestnicy wezmą udział w grze językowej, w trakcie której dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystujemy poszczególne języki w naszych zespołach i jak wyglądają codzienne obowiązki pracowników Capgemini.
Więcej szczegółów tutaj


09.05.2019

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 80 płatnych staży do wyboru. Tu nikt nie parzy kawy, a zyskuje szanse na start w prawdziwą karierę. Rekrutacja do jednego z najstarszych polskich programów stażowych została przedłużona do 15 maja.

Dlaczego zdecydowaliśmy o wydłużeniu o rekrutacji? Oto kilka czynników: parę firm zgłosiło się nieco później, ale za to z bardzo ciekawą ofertą. Tegoroczna majówka zaczęła się wyjątkowo wcześnie, a chcemy dać szansę wszystkim zainteresowanym. Ponadto część
z Was była przekonana, że tak jak w latach ubiegłych rekrutacja potrwa do końca maja - dlatego wychodząc Wam naprzeciw, przedłużyliśmy termin zgłaszania aplikacji.

Na chętnych studentów czeka w jednym miejscu 80 ofert płatnych, wakacyjnych staży z różnych branż i firm w całej Polsce. To szansa na zdobycie doświadczenia a dla wielu również zyskanie stałej pracy.

W Programie Kariera, organizowanym przez Polską Radę Biznesu, staże oferują znane i cenione firmy z Polski i zagranicy. Uczestnicząc w programie można postawić pierwsze zawodowe kroki pod okiem menedżerów m.in. takich firm, jak: Adamed, Amica, Bakalland, Rothschilde, Pressglass, OEX, TVN, Erbud, czy renomowane kancelarie prawne.

Wśród ofert staży znajdują się propozycje dla kierunków związanych z ekonomią i finansami, dla studentów nauk ścisłych, humanistycznych i społecznych. Nie brakuje też ofert dla inżynierów. Staże Programu Kariera odbywają się w wakacje i trwają od 1 do 3 miesięcy. Są zawsze płatne. Firmy oferują miesięczne wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2,5 tysiąca złotych. Dzięki temu nie musisz martwić się o utrzymanie w trakcie praktyk.

Dołącz do Programu już dziś

Rekrutacja do 16. edycji potrwa do 15 maja.

Żeby dołączyć do programu wystarczy wejść na stronę. Przejrzeć portfolio firm, wybrać ofertę stażu, rozwiązać zadanie case study lub przygotować list motywacyjny i wypełnić formularz dla kandydata. Później firmy prowadzą rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami. Do 31 maja pracodawca przesyła informację do osób, które zostały zakwalifikowane na staż (z reguły robią, to znacznie wcześniej).


04.04.2019

ING zaprasza na Lion`s Den Risk Modelling Challenge - rekrutacja przedłużona

ING Bank Śląski oraz ING Tech Poland zapraszają na Lion`s Den Risk Modelling Challenge. To wyjątkowa szansa dla studentów i specjalistów zainteresowanych analizą danych i modelowaniem ryzyka. Podczas wydarzenia, które odbędzie się od 31 maja do 1 czerwca w Warszawie, uczestnicy będą mieli za zadanie dokonać analizy ryzyka kredytowego przy użyciu danych bankowych, finansowych i makroekonomicznych. Najlepsi z nich otrzymają nagrody pieniężne o łącznej sumie 27 000 złotych. Rejestracja rozpoczęła się 4 kwietnia i potrwa do 15 maja.
Celem Lion`s Den Risk Modelling Challenge jest zbudowanie społeczności skupionej wokół zarządzania ryzykiem oraz przybliżenie młodym ludziom zagadnień związanych z wykorzystaniem źródeł danych, technologii i narzędzi w instytucjach finansowych.
W maju 2018 roku ING Bank Śląski zorganizował pierwszy "challenge" na temat zarządzania ryzykiem. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na nagrody, ale także ze względu na innowacyjną tematykę, która inspirowała uczestników przy tworzeniu kreatywnych i nowatorskich rozwiązań. W tym roku Lion`s Den Risk Modelling Challenge organizowany jest wspólnie przez ING Bank Śląski oraz ING Tech Poland od 31 maja do 1 czerwca w Warszawie.
Rejestracja na tegoroczne wydarzenie jest prowadzona przez stronę i potrwa do 26 kwietnia. Do udziału w Lion`s Den Risk Modelling Challenge organizatorzy zapraszają pasjonatów analizy danych: studentów lub absolwentów studiów wyższych - do 2 lat od ich zakończenia. Do konkursu można zgłaszać się zarówno indywidualnie, jak i w zespołach liczących trzech lub czterech członków. Wszyscy zarejestrowani otrzymają zadanie eliminacyjne związane z analizą statystyczną. Osoby, które prześlą poprawne rozwiązanie zakwalifikują się do udziału w Lion`s Den Risk Modelling Challenge.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli 8 godzin na zmierzenie się z zadaniem analitycznym. Czekają ich również warsztaty i wykłady prowadzone przez specjalistów ING zajmujących się modelowaniem ryzyka. W finałowym etapie jury wybierze maksymalnie sześć najlepszych zespołów, które zaprezentują przed nimi efekty swojej pracy. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 12 000 złotych, za drugie miejsce organizatorzy przyznają 9 000 zł, za trzecie - 6 000 zł.

Regulamin, rejestracja oraz szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie


02.05.2019

WYKŁADY AUTORSKIE

"Architektura & Biznes" zaprasza wszystkich na WYKŁADY AUTORSKIE z architektem Jakubem Szczęsnym z pracowni SZCZ.COM.PL
Pod hasłem ARCHITEKTURY JUTRA rozmawiamy o jakości architektury w Polsce, zadajemy pytania jak projektuje się architekturę na światowym poziomie? Co jest przyszłością? Jaką drogę trzeba przebyć, żeby osiągnąć sukces w zawodzie architekta?

Politechnika Poznańska - 13 maja, g. 17:00
Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej, sala nr 04
ul. Piotrowo 2, Poznań

Politechnika Wrocławska - 14 maja, g. 12:00
Budynek E1, Aula 319, piętro 3
Wydział Politechniki Wrocławskiej, ul. Prusa 53/55, Wrocław

ZAPRASZAMY!!!

strona 2 z 10

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl