Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 17.09.2019
Ilość odwiedzin: 133176180
Aktualnie użytkowników: 2135
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 9

01.08.2019

Mamy patent na niezapomniane wakacje

90 dni studenckich wakacji - to nie tylko odpoczynek, to też czas na nowe znajomości i nowe doświadczenia. Taką możliwość już od wielu lat oferuje studentom Program "PROJEKTOR - wolontariat studencki".
W wakacje PROJEKTOR proponuje studentom wyjazd do małych miejscowości, aby dzielić się swoją pasją. Wolontariusz może spędzić 4 lub 5 dni z przyjaciółmi w pięknych zakątkach Polski. Projekt wakacyjny to 5 godzin lekcyjnych dziennie, a po zajęciach możliwość skorzystania z lokalnych atrakcji, poznawania okolic bez ponoszenia kosztów.
Dlaczego za darmo?
Szkoła zapewnia wyżywienie oraz nocleg, a za dojazd i materiały na projekt student otrzymuje zwrot kosztów z PROJEKTORA.
Co można robić na projekcie?
Wolontariusze PROJEKTORa zazwyczaj realizują projekty artystyczne, sportowe, animacyjno-integracyjne oraz dotyczące nauk ścisłych. Student może zrealizować autorski projekt lub zainspirować się pomysłami jakie znajdzie na platformie PROJEKTORA.
Dlaczego warto?
- Opcja wakacji za darmo.
- Możliwość odwiedzenia pięknych zakątków Polski.
- Można zabrać znajomych i spędzić czas z przyjaciółmi.
- To oryginalny pomysł na zrobienie czegoś nietuzinkowego i niecodziennego - odpoczynek od rutyny - po to są wakacje!
- Benefity - aktywność jest nagradzana w programie punktowym PROJEKTORa
- Zabawa - można wziąć udział w grze "Projektor Play&Go" i wygrać zwrot kosztów biletów weekendowych, co umożliwia przedłużenie wspólnych wakacji i dalszą podróż.


01.08.2019

Zapraszamy do udziału w projekcie

23.07.2019

Zostań dyplomatą!

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną w edycji 2020A. Termin składania dokumentów upływa 13 września 2019 r.Aplikacja jest skierowana do osób zainteresowanych podjęciem pracy w polskiej służbie zagranicznej. Obejmuje ona szkolenia i staże zarówno w centrali MSZ w Warszawie, jak i w placówkach zagranicznych RP. Aplikanci zostaną zatrudnieni w MSZ na czas określony jednego roku. Po ukończeniu części teoretycznej i praktycznej aplikacji oraz pomyślnym zdaniu egzaminu uczestnicy uzyskają stopień dyplomatyczny i zostaną skierowani do pracy w polskich placówkach dyplomatyczno- konsularnych.

więcej 

28.06.2019

Letnia Szkoła Przedsiębiorczości CIK

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wakacyjnej odsłonie projektu Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje - Letniej Szkole CIK. Projekt jest skierowany do studentów 4-ech ostatnich semestrów studiów w Politechnice Śląskiej.
Zajęcia będą odbywać się w miesiącach lipiec i wrzesień.
Wykaz dostępnych zajęć poniżej: ZOBACZ

08.07.2019

Wolontariat podczas 9. EKMŚP w Katowicach

Forum Młodych RIG w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich uczniów, studentów oraz absolwentów do udziału w 9. EKMŚP w roli wolontariusza!
Czas trwania Kongresu: 16-18 października 2019 r.
Razem z nami twórz największe w Europie wydarzenie poświęcone sektorowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw!
- Jesteś ambitny i nie boisz się wyzwań?
- Chcesz nabyć doświadczenia w organizacji dużych międzynarodowych przedsięwzięć?
- Pragniesz poznać ciekawe i przedsiębiorcze środowisko?
Czekamy właśnie na Ciebie!
szczegóły

08.07.2019

EDC Hackathon 2019 Drones

Interesują Cię drony? Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu - stwórz system komunikacji z dronem i interpretując sygnały płynące z sensorów steruj nim przy użyciu własnej aplikacji. Bądź w EDC 11 października 2019 r. podczas 10. Nocy w Instytucie Lotnictwa i weź udział w rywalizacji fair - play z innymi zespołami.
W trakcie 24 godzin przy kawie, pizzy i zimnych napojach zespoły złożone z software'owców i hardware'owców wspólnie podejmą się nietypowego wyzwania z obszaru programowania, bezzałogowych systemów powietrznych i analizy danych. Zadaniem uczestników będzie zbudowanie systemu komunikacji z bezzałogowym statkiem powietrznym.
ZAPISY

strona 2 z 9

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl