Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 23.09.2019
Ilość odwiedzin: 133708246
Aktualnie użytkowników: 2047
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 10

20.09.2019

Startuje pilotażowy program rezydencji art+design+science

Science Now wraz z partnerami zapraszają do udziału w pilotażowej edycji pierwszej w Polsce rezydencji artystyczno-naukowej wzorowanej na formacie "European Digital, Art and Science Network".

Celem projektu jest połączenie sztuki i projektowania z nauką. W ten sposób powstanie platforma dla podejmowania istotnych społecznie wyzwań z wykorzystaniem kompetencji kreatywnych i artystycznych. Uczestnicy tegorocznej edycji programu zostaną podzieleni na zespoły, w ramach których przy wsparciu mentorów i ekspertów rozwiną koncepcje kreatywne. Na koniec programu młodzi twórcy przedstawią je w formie prototypów.

więcej 

20.09.2019

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA

Trwa ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu zarządzania IKAR JAKOŚCI IM. PROFESORA ROMUALDA KOLMANA, edycja 2019. Konkurs realizowany jest na podstawie zgłoszeń przesłanych na adres mailowy przez promotorów prac obronionych na państwowych i prywatnych uczelniach w Polsce.

IKAR JAKOŚCI to inicjatywa, która wyróżnia i docenia wkład młodych osób w tworzenie wartościowych rozwiązań z zakresu zarządzania. Pomysłodawcą i organizatorem jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Dobrych Praktyk Biznesowych z siedzibą w Katowicach. Kierowany jest do studentów i absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, w państwowych oraz prywatnych uczelniach w Polsce.

Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze do 10 PAŹDZIERNIKA 2019 ROKU. Prace biorące udział w konkursie należy składać drogą mailową wraz z dokumentacją uzupełniającą (formularz zgłoszeniowy i poster).

Konkurs IKAR JAKOŚCI został objęty patronatem honorowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

UWAGA! W edycji 2019 nagrodę finansową dla zwycięzcy - Laureata Konkursu, w wysokości 2000 PLN oraz staż ufunduje Partner: firma Marco Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie konkursu IKAR JAKOŚCI, dostępnym wraz z pozostałymi materiałami na stronie


20.09.2019

Zapraszamy do udziału w Wolves Summit

Zapraszamy do udziału w Wolves Summit który odbędzie się 23 - 24 października w Warszawie

Biorąc udział w Wolves Summit zyskujecie możliwość:
- płatnego stażu w zespole Wolves Summit,
- poznania ponad 1500 przedstawicieli branży technologicznej z całego świata (korporacji, inwestorów, startupów technologicznych)
- udziału w wieczornej imprezie networkingowej z wszystkimi uczestnikami konferencji

Więcej informacji można znaleźć na stronie .

Co robią wolontariusze na Wolves Summit?
- pomagają uczestnikom w odnalezieniu się na konferencji - pomoc na rejestracji, infopointach, pomoc przy strefach wystawców oraz strefie VIP, pomoc w obsłudze scen oraz wiele więcej
- szlifują swój angielski, ale nie tylko. Mogą podszkolić też swój niemiecki, francuski, duński, rosyjski, węgierski, koreański, ..., uczestnicy Wolves Summit są z całego świata
- wspierają logistycznie organizatorów
- zdobywają wiedzę o innowacjach i Technologii
Aby zostać wolontariuszem wypełnij formularz zgłoszeniowy:


13.09.2019

Stypendia Co ? Gdzie? Jak?

09.09.2019

TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY

Zapraszamy w dniach 23 - 27 września do placówek ZUS na "Tydzień Przedsiębiorcy". Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Zatrudniam legalnie - pracuję legalnie". Będziemy promować legalne formy zatrudniania pracowników oraz korzyści z tym związane.
Więcej informacji na temat Tygodnia Przedsiębiorcy

22.08.2019

Podejmij #challengePZU!


Znasz #Java i #SQL, masz ochotę na świetną zabawę, a do tego marzy Ci się możliwość rozwoju #kariery w jednym z największych zespołów IT w Polsce? Dołącz do wyzwania już dziś, puść wodze fantazji i rozwiąż zadania.
Na najlepszych bohaterów czekają nagrody i ciekawe możliwości rozwoju kariery!
Szczegóły sprawdź tutaj


strona 2 z 10

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl