Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 15.10.2019
Ilość odwiedzin: 136001345
Aktualnie użytkowników: 3828
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 2 z 13

15.10.2019

"Działaj dziś - zmieniaj jutro!" Konkurs 3Mind

Ruszyły zapisy do 4. edycji konkursu 3Mind organizowanego przez 3M. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zacznij zmieniać świat już dziś przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju. Zwycięska drużyna otrzyma grant w wysokości 10 000 zł na realizację swojego projektu oraz zostanie nagrodzona podczas uroczystej Gali Finałowej. Więcej informacji o konkursie 3Mind znajdziesz na: konkurs3Mind.pl.

11.10.2019

Stypendia GFPS w Niemczech

Program stypendialny jest skierowany do studentów oraz doktorantów wszystkich kierunków, którzy posługują się językiem niemieckim przynajmniej na poziomie B1. Oferujemy semestralny pobyt w Niemczech m.in: w Berlinie, Lipsku, Dreźnie, Akwizganie, Moguncji oraz ponad 20 innych miastach. Wymogiem, jaki GFPS-Polska stawia stypendystom, jest przeprowadzenie projektu naukowego na wybrany przez siebie temat. Projekt może przyjąć formę referatu, doświadczenia, badania itp. Mile widziane jest nawiązanie do swojej pracy dyplomowej: licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej, doktorskiej. W ramach stypendium oferujemy nie tylko finansowanie pobytu, ale również bogaty program kulturalny - w tym dwa obowiązkowe seminaria na początku i końcu semestru, jak i pomoc w znalezieniu mieszkania oraz przy wypełnianiu formalności.
Wszystkie informacje na ten temat wymagań, samego stypendium oraz procesu rekrutacyjnego znajdą Państwo pod linkiem oraz na naszym Facebook'u.
Termin składania wniosków upływa 31.10.2019. Wszelkie pytania dotyczące programu prosimy przesyłać na maila komisja.stypendialna@gfps.pl


11.10.2019

Zostań ambasadorem Grupy Famur

W Grupie FAMUR ruszamy z programem ambasadorskim. Szczegóły na plakacie tutaj

07.10.2019

Weź udział w Pracowni Liderów Prawa!

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit. Biorąc udział w programie masz możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez cenionych wykładowców, praktyków i trenerów. Warsztaty z uczestnikami prowadzić będą prawnicy pracujący dla najlepszych kancelarii oraz menedżerowie zatrudnieni w największych polskich przedsiębiorstwach.
Program obejmuje 7 weekendowych zjazdów w Warszawie lub w jej okolicach, Projekt Społeczny oraz Szkołę Letnią. Udział w Pracowni jest nieodpłatny. Zapewniamy wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów.

Po ukończeniu programu otrzymasz od nas certyfikat. Wyróżniającym się uczestnikom zaproponujemy praktyki w Ministerstwie Sprawiedliwości i Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

więcej 

07.10.2019

II edycja programu Ambasador Marki Grupy Azoty

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w III edycji programu Ambasador Marki Grupa Azoty.
Link do formularza aplikacyjnego KLIKNIJ.

07.10.2019

"Trener PROJEKTORa i działań animacyjnych II edycja"


Zapraszamy do udziału w szkoleniu:
DATA: 18-20.10.2019 r.
MIEJSCE: Lublin
ZGŁOSZENIE CHĘCI UDZIAŁU w SZKOLENIU: wypełnienie niniejszego formularza oraz rejestracja na stronie.
"PROJEKTOR - wolontariat studencki" to program skierowany do aktywnych studentów, którzy poprzez realizację projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży uczą się pracy w zespole, zdobywają doświadczenie, kształtują kompetencje trenerskie oraz poznają siebie w praktycznym działaniu.
Program realizowany jest przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości, którego autorem i fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.
Chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania - zajrzyj na stronę internetową Programu lub napisz na adres: rozwoj@projektor.org.pl.

strona 2 z 13

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl