Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 14.10.2019
Ilość odwiedzin: 135909307
Aktualnie użytkowników: 3655
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 12

07.10.2019

"Trener PROJEKTORa i działań animacyjnych II edycja"


Zapraszamy do udziału w szkoleniu:
DATA: 18-20.10.2019 r.
MIEJSCE: Lublin
ZGŁOSZENIE CHĘCI UDZIAŁU w SZKOLENIU: wypełnienie niniejszego formularza oraz rejestracja na stronie.
"PROJEKTOR - wolontariat studencki" to program skierowany do aktywnych studentów, którzy poprzez realizację projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży uczą się pracy w zespole, zdobywają doświadczenie, kształtują kompetencje trenerskie oraz poznają siebie w praktycznym działaniu.
Program realizowany jest przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości, którego autorem i fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.
Chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania - zajrzyj na stronę internetową Programu lub napisz na adres: rozwoj@projektor.org.pl.

07.10.2019

V edycja Forum Green Smart City na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie!

W dniach 24-25 października 2019 r., w Centrum Kongresowym UR przy al. 29 Listopada 46 w Krakowie, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie organizować będzie w ramach Związku Uczelni InnoTechKrak - V Forum Green Smart City.
Celem corocznego wydarzenia jest wymiana informacji pomiędzy władzami samorządowymi, uczelniami, funduszami ochrony środowiska, NGO, przedsiębiorcami oraz mieszkańcami Małopolski, wszystkimi zainteresowanymi tematyką inteligentnych technologii dla miast i wiosek (Smart City & Smart Villages).
Podczas konferencji zostaną poruszone m.in. tematy dotyczące wpływu zanieczyszczenia powietrza na występowanie zawału serca, wykorzystania technologii geoinfomatycznych w zarządzaniu zieloną infrastrukturą miasta, oraz oświetlenia jako kluczowego elementu ekosystemu smart city.
Uczestnicy spróbują odpowiedzieć na pytania: czy miasta i gminy przyszłości mogą być cyberbezpieczne,a także jak wspólnie z mieszkańcami budować inteligentne zielone miasta.

więcej 

20.09.2019

SoftServe Academy

Firma SoftServe zaprasza na nową edycję SoftServe Academy! Już w listopadzie rozpocznie się 3-miesięczny, bezpłatny kurs technologii .NET. Rekrutacja już trwa!
Zajęcia prowadzone są w małych grupach, trzy razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych. Kurs odbędzie się w siedzibie firmy SoftServe na ul. Zwycięstwa 52 w Gliwicach. Na najlepszych absolwentów czekają staże zawodowe.
Więcej informacji dotyczących rekrutacji oraz programu: stronie
Zapraszamy, rekrutacja juz trwa!


07.10.2019

LOTniczy konkurs na prace magisterskie/licencjackie

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły konkurs skierowany do studentów I i/lub II stopnia uczelni publicznych i niepublicznych na terenie Polski, którzy będą bronili swoje prace dyplomowe w roku akademickim 2019/2020. Aby wziąć udział w projekcie należy wybrać temat swojej pracy dyplomowej z zakresu lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo, napisać innowacyjną, popartą ciekawymi badaniami pracę, obronić ją a następnie zgłosić do konkursu.
Do wygrania są nagrody pieniężne (10.000 zł dla Zwycięzcy!), bilety lotnicze i płatne staże u narodowego przewoźnika.
Obronione prace, wraz z kompletem dokumentów należy wysłać od 10.05.2020 roku do 30.09.2020 na adres: konkurs.lot@pb.edu.pl
Więcej informacji można znaleźć na stronie

02.10.2019

Noc Naukowców 2019 - jedyna taka noc w roku!

Zapraszamy do udziału w tegorocznej
Nocy Naukowców,
podczas której zaprosimy Was do Bibliteki Głównej,
gdzie pod hasłem Jak być piękną i mądrą,
czyli o kobietach na Politechnice Śląskiej
poprowadzimy warsztaty i zintegrujemy Absolwentów Politechniki Śląskiej :)

Szczegółowy program dostępny jest tutaj.

Do zobaczenia!

27.09.2019

ZOSTAŃ LIDEREM DKMS I POMÓŻ RATOWAĆ ŻYCIE!

Fundacja DKMS zaprasza Studentów do wzięcia udziału w XI edycji projektu HELPERS? GENERATION.
Zostań Studenckim Liderem i zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. To właśnie dzięki Tobie i zarejestrowanym Dawcom możliwe jest ratowanie życia chorym na nowotwory krwi.
Rekrutacja na Studenckich Liderów trwa tylko do 08 października. Aby się zgłosić, wystarczy przesłać na adres student@dkms.pl uzupełniony formularz zgłoszeniowy.
Dołącz do grona Ambasadorów Fundacji DKMS, daj sobie szansę na wygranie płatnego stażu, a Pacjentom na wygranie z chorobom! Więcej na stronie
Do tej pory udało nam się wspólnie przeprowadzić 1101 akcji rejestracji i zarejestrować 121 603 potencjalnych Dawców. 750 osób z tej grupy zostało Dawcami faktycznymi, dając komuś szansę na życie. Chcemy dalej pomagać chorym na nowotwory krwi i potrzebujemy Twojego wsparcia.
Zapraszamy do aplikowania na Studenckiego Lidera!


strona 2 z 12

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl