Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 24.01.2020
Ilość odwiedzin: 146205231
Aktualnie użytkowników: 2808
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 11

23.12.2019

"Zaprogramuj się na przyszłość" - zaproszenie do udziału w warsztatach

W imieniu Grupy Kapitałowej WASKO zapraszamy studentów kierunków informatycznych do udziału w warsztatatch, podczas których w rolę prelegentów wcielą się pracownicy firmy.
Przygotowano 10 bloków tematycznych, zajęcia ruszają od stycznia. Prowadzone będą w Gliwicach i Katowicach. SZCZEGÓŁY.
REJESTRACJA.

18.12.2019

Konkurs na prace dyplomowe "swissstandards.pl. Od teorii do praktyki"

W imieniu Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej i Partnerów Konkursu-działajacych w Polsce szwajcarskich firm, zapraszamy studentów, którzy w tym roku akademickim będą pisać i bronić prace dyplomowe do udziału w VII edycji konkursu na prace dyplomowe "Swissstandards.pl Od teorii do praktyki".
Mile widziane prace z obszarów dotyczących logistyki, architektury wnętrz mieszkalnych, technik sanitarnych, budownictwa, technologii cieplnych (i powiązanych jak np: zarządzanie, informatyka, ubezpieczenia, marketing danej branży) oraz uwzględniające rozwiązania i produkty Partnerów (FRACHT FWO POLSKA, FRANKE, GEBERIT, HILTI, SIKA, ZEHNDER).
REJESTRACJA.

18.12.2019

Zostań architektem przyszłości ? International VELUX Award

Grupa VELUX zaprasza studentów architektury do wzięcia udziału w IX edycji największego globalnego konkursu International VELUX Award.
Wygrana to zarówno cenne nagrody pieniężne, jak i szansa dla studentów do zaistnienia w międzynarodowym gronie młodych architektów z całego świata, pochwalenie się swoją kreatywnością przed międzynarodowym jury, którego przewodniczącą w tej edycji została znana francuska architektka Odile Decq, a przede wszystkim możliwość pokazania swojej wizji świata. Laureaci otrzymują również nagrody pieniężne.
Rejestracja potrwa do 1 kwietnia 2020 roku - iva.velux.com.

18.12.2019

Konkurs L'Oréal Brandstorm 2020

Trwają zapisy do kolejnej edycji międzynarodowego konkursu L'Oréal Brandstorm 2020 dla studentów z Polski i Krajów Bałtyckich!
Zadaniem uczestników jest zaproponowanie rozwiązania, które pozwoli w przyszłości ograniczyć lub wyeliminować użycie plastiku w branży beauty, nie tylko za pomocą modelu biznesowego, ale również poprzez zmianę sposobu myślenia konsumentów.
Nagrodą w konkursie jest 3-miesięczny staż we Francji, w największej na świecie przestrzeni co-workingowej dla start-upów ? Station F, w trakcie którego zwycięska drużyna będzie pracować nad
Do 15 marca 2020 r. 3-osobowe zespoły mogą zgłaszać swój udział: KLIKNIJ.

18.12.2019

EF otwiera drzwi międzynarodowej edukacji dla studentów uczelni wyższych

EF Stypendium Językowe to szansa dla studentów z polskich uczelni na naukę języka angielskiego za granicą oraz zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku. Stypendium jest warte ponad 40 000 PLN i obejmuje 4-tygodniowy kurs języka angielskiego, a następnie 4-tygodniowy program stażowy w jednym z 29 miast, w których EF ma swoje szkoły językowe (USA, Kanada, Singapur, Australia, Malta, Wielka Brytania, Irlandia lub RPA). Fundator stypendium pokrywa także koszt przelotu w obie strony, zakwaterowanie oraz wyżywienie. Stypendium EF przyznawane jest niezależnie od ocen, semestru i programu studiów. Więcej informacji ZOBACZ.

18.12.2019

BioLAB 2020-21 - zapraszamy do aplikowania!

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta zaprasza studentów i doktorantów nauk biologiczno-chemicznych do składania wniosków do Programu BioLAB 2020-21. Nabór wniosków trwa do 1 lutego 2020 r.
Program BioLAB umożliwia odbycie rocznego stażu badawczego w laboratorium znajdującym się w jednej z czterech instytucji w USA.
Podczas stażu studenci prowadzą samodzielne badania w nowoczesnych laboratoriach, których wyniki często są publikowane w recenzowanych czasopismach naukowych. W niektórych przypadkach mają również możliwość wykorzystania wyników badań do pracy magisterskiej/doktorskiej w uczelni macierzystej.
Informacje dla kandydatów i formularz zgłoszeniowy POBIERZ.

strona 2 z 11

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl