Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 21.02.2020
Ilość odwiedzin: 148776202
Aktualnie użytkowników: 957
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 14

13.02.2020

POMYSŁ NA FERIE

Ferie zimowe i okazja do realizacji projektu w najpiękniejszych zakątkach Polski jest tylko raz w roku.
W ramach ogólnopolskiego programu "PROJEKTOR - wolontariat studencki" proponujemy Ci wyjazd na projekt feryjny, w czasie którego zrealizujesz zajęcia z dziećmi w wybranym przez Ciebie miejscu w Polsce. Nie tylko zdobywasz możliwość rozwoju osobistego i nowe umiejętności, ale też ciekawie spędzasz swój wolny czas.
Nie ponosisz kosztów wyjazdu. Zwracamy Ci koszty dojazdu i materiałów edukacyjnych, a szkoła, u której gościsz, zapewnia Ci nocleg i wyżywienie. Łączna kwota dofinansowania na materiały i przejazdy dla jednej grupy (2-3 osoby) to 400 zł (jeśli jedziesz na 4 dni) lub 450 zł (jeśli jedziesz na 5 dni).
Zobacz, gdzie możesz pojechać i jak krok po kroku zrealizować projekt

13.02.2020

Startuje nowy konkurs Food Innovation Challenge!

13.02.2020

Program "Słonecznik"

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach zaprasza do współpracy wolontariuszy, którzy chcieliby pomogać potrzebującym pomocy:
-osobom starszym
- osobom niepełnosprawnym
- dzieciom i młodzieży potrzebującym pomocy w nauce
Znamy osoby, którym możesz pomóc. Oferujemy możliwość zaangażowania się w realizację zadań w zespole ludzi, którzy z potrzeby serca chcą robić coś dla innych

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Katowicach wolontariusze mają szerokie pole do działania. Między innymi mogą udzielać wsparcia osobom starszym, niepełnosprawnym, jak również udzielać korepetycji dzieciom i młodzieży, a także spędzać z nimi czas wolny. Ośrodek bardzo dobrze orientuje się
w specyfice środowiska osób korzystających z pomocy, zna jego problemy i potrzeby. Wolontariusze bezinteresownie poświęcają swój czas, pomagając ludziom potrzebującym wsparcia (spędzanie czasu wolnego, spacery, rozmowy, wspólne wyjścia). Przy okazji mają możliwość zdobycia nowych doświadczeń, poznania nowych ludzi oraz rozwoju osobistego. Dzięki temu mogą zastanowić się, co stanowi wartość
w życiu oraz co pozwala na tworzenie ważnych więzi społecznych. Wolontariusze otrzymują także wparcie
w postaci konsultacji indywidualnych z koordynatorem programu, szkoleń, superwizji czy wspólnych wyjść integracyjnych.

Kto może zostać wolontariuszem ?
Wolontariuszami mogą być osoby pełnoletnie (uczące się, pracujące, lub pozostające bez zatrudnienia). Wolontariusze wykonują swoją pracę dobrowolnie i bezpłatnie.
Więcej informacji na FB

13.02.2020

7. edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR

13.02.2020

GRANT OF COLOUR 2020

3 lutego ruszyła I edycja konkursu GRANT OF COLOUR skierowanego do młodych projektantów i architektów. Poznajcie możliwości jakie daje Wam firma Tarkett i zainspirujcie się kolorem!
Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
- Zarejestruj się na stronie
- Zapoznaj się z raportem Studium Kolorów
- Zgłaszaj swoje projekty
- Wygrywaj nagrody
I miejsce - 4000 zł + voucher o wartości 3000 zł od firmy Kinnarps, partnera konkursu
+ Voucher o wartości 5000 zł na produkty Tarkett dla placówki, której przestrzeni użyto w zwycięskim projekcie
II miejsce - 3000 zł + voucher o wartości 3000 zł od firmy Kinnarps, partnera konkursu
III miejsce - 2000 zł + voucher o wartości 3000 zł od firmy Kinnarps, partnera konkursu
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia!
Szczegóły konkursu na stronie

13.02.2020

Dołącz do najlepszych! Zawalcz o staż w Kongresie USA i Parlamencie Zjednoczonego Królestwa!

"Dołącz do najlepszych!' - pod takim hasłem startuje właśnie piąta edycja programu Transatlantic Future Leaders Forum, który umożliwia staże w biurach Senatu i Izby Reprezentantów Kongresu USA oraz posłów w brytyjskim Parlamencie.
Warunkiem udziału w piątej edycji programu jest polskie obywatelstwo, status studenta, określony wiek (maksimum 26 lat) oraz wyjątkowe osiągnięcia na polu działalności dodatkowej - np. na rzecz organizacji pozarządowych, stowarzyszeń czy organizacji studenckich. Jak dotąd z programu skorzystało już 30 polskich studentów z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Lublina czy Łodzi, ale także z uczelni brytyjskich czy amerykańskich.
Staże odbędą się w wakacje, przy czym w Londynie odbywają się w czerwcu i lipcu, a w Waszyngtonie od połowy sierpnia do początku października. Staż jest bezpłatny. Dzięki współpracy z partnerami programu (Ambasadami USA oraz Zjednoczonego Królestwa w Polsce a także z The Boston Consulting Group) TFLF zapewnia stypendia pokrywające większość kosztów udziału w stażu (m.in. lotów oraz zakwaterowania). Studenci muszą jedynie liczyć się z pokryciem kosztów utrzymania na miejscu.
Zgłoszenia należy wysłać najpóźniej do 13 marca 2020 r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej TFLF. Wybrane osoby, które trafią do finałowej rundy będą miały możliwość zaprezentowania się podczas egzaminu ustnego w Warszawie w pierwszą sobotę kwietnia.
Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny na stronie


strona 2 z 14

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl