Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 31.03.2020
Ilość odwiedzin: 151322632
Aktualnie użytkowników: 3609
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 16

18.12.2019

Zostań architektem przyszłości ? International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do IX edycji International VELUX Award tylko do 15 kwietnia!

Grupa VELUX zaprasza studentów architektury do wzięcia udziału w IX edycji największego globalnego konkursu International VELUX Award.
Wygrana to zarówno cenne nagrody pieniężne, jak i szansa dla studentów do zaistnienia w międzynarodowym gronie młodych architektów z całego świata, pochwalenie się swoją kreatywnością przed międzynarodowym jury, którego przewodniczącą w tej edycji została znana francuska architektka Odile Decq, a przede wszystkim możliwość pokazania swojej wizji świata. Laureaci otrzymują również nagrody pieniężne.
Rejestracja potrwa do 15 kwietnia 2020 roku - iva.velux.com.

05.03.2020

III edycja BorgWarner Student Award!

Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów kierunków technicznych, którzy chcieliby rozwinąć swoją karierę w branży motoryzacyjnej.
Kategorie tematów konkursu:
- Materiałoznawstwo
- Mechanika i Budowa Maszyn
- Konstrukcja Maszyn
- Elektronika

W ramach konkursu przewidziane są warsztaty. Do wygrania atrakcyjne płatny staż w jednej z siedzib firmy.
ZOBACZ REGULAMIN. Zgłoszenia pod adresem konkurs_ts@borgwarner.com do 12.04.2020!

04.03.2020

EDC rekrutuje do kolejnej edycji programu Edison

Chcesz nauczyć się m.in. metod rozwiązywania problemów w projektach inżynieryjnych, biznesowych oraz efektywnej pracy w zespole? Zgłoś się do Edison Engineering Development Program (EEDP) skoncentrowanego na podnoszeniu umiejętności technicznych inżynierów w przemyśle lotniczym lub energetycznym. Program trwa od 2 do 2,5 lat i jest skierowany do absolwentów kierunków mechanicznych i elektrycznych.
Aplikuj do 30 kwietnia 2020 Więcej informacji na edc.pl.

04.03.2020

Program Praktyk BUDIMEX

Budimex rozpoczął rekrutację do Programu Praktyk. Dla studentów kierunków technicznych i ekonomicznych czeka blisko 250 miejsc w całej Polsce.
Wystarczy zalogować się na stronie www.akademiabudimex.pl wypełnić formularz oraz grę.
W razie pytań, piszcie na adres: praktyki@budimex.pl

10.03.2020

Stażysta w TAURON Polska Energia S.A.

TAURON Wytwarzanie S.A. uruchamia rekrutację na stanowisko: STAŻYSTA w ramach kolejnej edycji programu stażowego "Przyłącz się", realizowanego przez TAURON Polska Energia S.A. SZCZEGÓŁY.
Celem programu jest przygotowanie w trakcie 5-miesięcznych staży studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy, umożliwienie uczestnikom stażu wszechstronnego rozwoju zawodowego w zakresie współczesnej energetyki, poznanie systemu organizacji naszych spółek, uwarunkowań i reguł obowiązujących w Grupie TAURON.

W załączeniu przesyłam Ogłoszenie rekrutacyjne, które bardzo proszę rozpropagować na uczelni zgodnie z obowiązującą procedurą.

Aplikacje można składać do 27 marca 2020 roku na adres e-mailowy:
tw.ce-rekrutacja@tauron-wytwarzanie.pl.

13.12.2019

Global Manufacturing Academy - program płatnych staży w automotive

W imieniu tyskiej fabryki FCA Poland zachęcamy studentów II stopnia studiów w PŚ do aplikowania do programu stażowego i realizacji jednego z zaproponowanych projektów - ZOBACZ LISTĘ.
Firma proponuje ambitne tematy do zrealizowania, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy w zespole. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do kontaktu: kariera@polsl.pl. Pierwsze staże zaczynają się już w styczniu, nabór prowadzony jest w trybie ciągłym. Zapraszamy!

strona 2 z 16

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl