• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

Wyszukiwanie w serwisie

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 06.04.2020
Ilość odwiedzin: 151752782
Aktualnie użytkowników: 1147
W tym zalogowanych: 0

Aktualności

strona 2 z 6

31.03.2020

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. ogłasza nowy konkurs na transfer technologii

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. ogłasza nowy konkurs na transfer technologii w ramach projektu Sieć Otwartych Innowacji.
1 kwietnia br. uruchamiamy nowy, udoskonalony konkurs na transfer technologii w ramach działania 2.2. POIR. Sieć Otwartych Innowacji to projekt skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które stawiają na rozwój technologiczny swoich firm i poszukują finansowania na inwestycje w innowacje. Katalog kosztów kwalifikowanych w projekcie SOI obejmuje zakup praw własności lub licencji do innowacyjnego rozwiązania.
Zwiększona wartość pomocy de minimis!
Najważniejszą zmianą jest zwiększenie intensywności wsparcia w ramach pomocy de minimis. Poziom tego wsparcia wzrośnie we wszystkich województwach. Najbardziej odczuwalne będzie to dla przedsiębiorców z województwa mazowieckiego, gdzie wysokość wsparcia w ramach pomocy de minimis wzrośnie do 80 proc. (przy dotychczasowych 35 proc.). W pozostałych województwach wartość pomocy de minimis odtąd będzie wynosić 85 proc. Przedsiębiorca nadal będzie miał możliwość wyboru jednej z form wsparcia: pomocy de minimis lub regionalnej pomocy inwestycyjnej.

31.03.2020

Nowe wydanie Kariery w finansach

Szukasz inspiracji dla swojej kariery? Sprawdź 11. wydanie przewodnika "Kariera w Finansach i Bankowości".
W numerze znajdziesz następujące materiały:
- Profesjonaliści w finansach - czym charakteryzuje się nowoczesny specjalista?
- Personal branding - jak dbać o swój zawodowy wizerunek?
- Opisy branż uzupełnione o wywiady z ekspertami
- Portrety - wywiady z profesjonalistami z branży finansowej
- Projekty - od pomysłu do realizacji.
Kliknij i czytaj za darmo.

Pobierz przewodnik w formacie PDF za darmo

31.03.2020

EDC rekrutuje do kolejnej edycji programu Edison

Edison Engineering Development Program (EEDP) skoncentrowany jest na podnoszeniu umiejętności technicznych inżynierów, ale także uczy m.in. metod rozwiązywania problemów w projektach inżynieryjnych, biznesowych oraz efektywnej pracy w zespole. Program trwa od 2 do 2,5 lat i jest skierowany do absolwentów kierunków mechanicznych i elektrycznych (automatyków, robotyków, mechaników, elektryków oraz inżynierów matariałowców).
Jakie zadania wchodzą w skład programu?
- Zadaniami są projekty inżynieryjne, które mogą obejmować szeroki zakres działań, dotyczących inżynierii systemów, analizy mechanicznej, inżynierii materiałów i innych
- Pierwszy rok obejmuje zajęcia nad zaawansowanymi zagadnieniami inżynierii, pomagające w rozwoju umiejętności technicznych
- Drugi rok daje okazję do dalszego rozwoju technicznego (kurs mechaniczny, podstawy projektowania, itp.) oraz obejmuje zagadnienia z zakresu zarządzania zespołem.

EEDP obejmuje dwuletni kurs (entry-level Program), który składa się z co najmniej trzech rotacji zadań. Dzięki rotacjom Edisonowie poznają różne działy firmy, ich specyfikę pracy, expertów technicznych z danej branży, mogą liczyć na wsparcie mentorów i ciagłą wymianę wiedzy
z kolegami z różnych sektorów biznesowych. Program Edison to także szansa, na bycie częścią międzynarodowej społeczności.

Doświadczenie pokazuje, że rozwój kariery zawodowej absolwentów programu EEDP jest niezwykle dynamiczny. Jako poźniejsi eksperci wyróżniają się umiejętnościami rozwiązywania problemów oraz spojrzenia na nie z różnych punktów widzenia. Są pewni swojej wiedzy i gotowi do działania.
Jeśli chcesz być jednym z nich, wejdź na stronę

Aplikacje przyjmujemy do 30 kwietnia 2020.

31.03.2020

Program menedżerski Operations Managment Trainee

Program dla studentów na ostatnim roku studiów magisterskich oraz dla tych, którzy są do dwóch lat po ich zakończeniu i myślą o karierze menedżerskiej.
W Jeronimo Martins właśnie wystartowała rekrutacja do programu menedżerskiego Operations Managment Trainee. Można zdobyć specjalistyczną wiedzę i kompetencje, poznać od środka dużą organizację oraz innych uczestników programu z Polski, Portugalii i Kolumbii.
Mnóstwo wyzwań, dużo nauki od mentorów, rozwijające warsztaty i projekty. Dwa lata i będziecie perfekcyjnie przygotowani do roli menedżerskiej

Dowiedz się więcej i aplikuj

Dołącz również do wydarzenia, żeby być na bieżąco

31.03.2020

Konkurs Grant of Colour

W konkursie mogą brać udział wszyscy studenci oraz absolwenci kierunków Architektura, Architektura Wnętrz oraz Wzornictwo, którzy nie ukończyli 31 roku życia.
Zdajemy sobie sprawę jak utrudnione aktualnie mogłoby być samodzielne pozyskiwanie rzutów przestrzeni. Co za tym idzie, udostępniamy bazowe rzuty, na podstawie których uczestnicy mogą tworzyć swoje projekty. Samodzielne pozyskanie rzutu przestrzeni nie będzie już wymagane do wzięcia udziału w konkursie.
Czas składania projektów został wydłużony do 31.08.2020 roku! Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym regulaminem!
Więcej informacji na temat konkursu na stronie

31.03.2020

RADIOWA CZWÓRKA SZUKA MŁODYCH "NIEPRZECIĘTNYCH"

NIEPRZECIĘTNI 2020 to plebiscyt skierowany do młodych ludzi, którzy robią coś fajnego, mają niesamowitą pasję czy wyjątkowe umiejętności. Od 16 marca do 19 kwietnia można nadsyłać zgłoszenia kandydatów spośród rodziny i znajomych lub zgłosić się samemu poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej lub poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wiek między 18. a 35. rokiem życia. Zwycięzcę poznamy 25 czerwca.

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl