Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

Biuro otwarte od godz. 10:00 do 13:00 w sprawach pilnych prosimy o kontakt 691-441-028

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 19.06.2021
Ilość odwiedzin: 188821562
Aktualnie użytkowników: 2440
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 12

07.06.2021

Kongres Polska Chemia

Zapraszamy serdecznie do udziału w VIII Kongresie Polska Chemia, który w tym roku odbędzie się 16 czerwca 2021 roku w formule programu telewizji biznesowej online. Wydarzenie będzie bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych.
Kongres Polska Chemia to najważniejsze wydarzenie w przemyśle chemicznym w Polsce i jedno z największych spotkań przemysłowych w tej części Europy.
Od siedmiu lat Kongres cieszy się rosnącym zainteresowaniem branży i nauki. Każde spotkanie w ramach Kongresu Polska Chemia to czas dyskusji o wyzwaniach, receptach na bolączki branży oraz o jej przyszłości.

Więcej

07.06.2021

Schneider Global Student Experience!

Dzięki serii e-learningów i symulacji projektów studenci będą mieli okazję poznać naszą branżę i zapoznać się z działami sprzedaży i marketingu, usług i łańcucha dostaw firmy Schneider Electric. Schneider Global Student Experience to doskonała okazja dla studentów do zbadania możliwych ścieżek kariery, wzmocnienia ich osobistego i zawodowego rozwoju oraz postawienia pierwszych kroków razem ze Schneider Electric.
- Okres rejestracji: 1 czerwca - 14 czerwca 2021 roku
- Okres trwania programu: 1 lipca - 15 sierpnia 2021 roku
- Zaangażowanie czasowe: 8 - 10 godzin e-learningu we własnym tempie
- Tryb: 100% online
- Wymagania koniczne: status studenta, język angielski na poziomie komunikatywnym

Rejestracja

07.06.2021

Konkurs

Andrzej Dziuba - Prezydent Miasta Tychy zaprasza do wzięcia udziału w otwartym konkursie na wykonanie projektu graficznego muralu na ścianie Szkoły Podstawowej nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Harcerskiej 25 w Tychach im. Rafała Pomorskiego. Autor najlepszego projektu zostanie wyróżniony nagrodą w wysokości 5 000 złotych.
Ważne terminy:
21 czerwca 2021 r. - termin zgłaszania projektów muralu
Do 9 lipca 2021 - termin ogłoszenia wyników konkursu na projekt muralu
Do 30 września 2021 - termin realizacji przedsięwzięcia (wykonanie muralu na ścianie budynku)

więcej 

07.06.2021

Misje i klastry w Horyzoncie Europa

Zapraszamy naukowców, przedsiębiorców oraz inne podmioty, szukające obszarów partycypacji, w ramach których mogą podjąć działania na rzecz lepszego jutra na szkolenie on-line, które odbędzie się 10.06.2021 r. o godzinie 10:00.

więcej 

27.05.2021

Ambasadorzy KPMG

Ambasadorzy KPMG to roczny program dla studentów, dający możliwość poznania specyfiki pracy w branży audytorsko-doradczej. Ambasadorzy to studenci zainteresowani karierą w tej branży, którzy na swoich uniwersytetach reprezentują KPMG, zapoznając społeczność akademicką z programami rekrutacyjnymi dla studentów i absolwentów. Do programu mogą aplikować studenci kierunków finansowych, ekonomicznych, prawniczych, informatycznych lub nauk ścisłych, którzy chcieliby w niedalekiej przyszłości podjąć pracę w branży audytorsko-doradczej.
Od kilku lat studenci Uczelni Wyższych w całej Polsce pełnią z powodzeniem funkcję Ambasadorów KPMG. Mamy nadzieję, że w nadchodzącym roku akademickim 2021/2022 zrekrutujemy przedstawicieli Państwa Uczelni, którzy będą pośredniczyć między biznesem, a środowiskiem akademickim.
Główne korzyści płynące z udziału w programie to:
- stypendium wypłacane co semestr przez okres trwania programu,
- nagroda finansowa w wysokości 5 000 zł brutto dla najbardziej aktywnego Ambasadora wypłacana po zakończeniu programu,
- welcome pack,
- wyjazdy integracyjne i szkolenia merytoryczne,
- atrakcyjne bonusy w postaci upominków dla najbardziej aktywnych Ambasadorów,
- certyfikat uczestnictwa w programie ''Ambasadorzy KPMG'',
- bezpośredni kontakt z pracownikami firmy i możliwość poznania firmy od ''kuchni'',
- możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu projektów i przede wszystkim stworzenia sieci kontaktów biznesowych w oparciu o szeroką współpracę KPMG ze środowiskiem akademickim.

Wszystkie szczegóły dotyczące programu i zasad aplikowania dostępne są na stronie internetowej KLIK. Rekrutacja trwa do 13 czerwca.

24.05.2021

Liderzy Cyfryzacji

Liderzy Cyfryzacji to poprzedzony konkursem program stażowy, którego laureaci mają szansę odbyć trzymiesięczny płatny staż w Departamencie Rozwoju Usług w Kancelarii Premiera. Konkurs ma na celu wyłonienie osób, które w ramach stażu będą miały możliwość pracy nad najciekawszymi projektami o zasięgu ogólnokrajowym, takimi jak m.in. Profil Zaufany, Portal gov.pl, e-usługi i innymi narzędziami, z których codziennie korzystają dziesiątki milionów Polaków.

Poszukujemy osób wieku 18-29 lat, które chciałyby sprawdzić się w jednym z trzech obszarów: redakcyjnym, technicznym oraz graficzno-wizualnym.
Obszar redakcyjno-administracyjny
- Prace redakcyjne i copywriting, badania i analizy pozyskanych danych.
- Wymagania: znajomość pakietu Microsoft Office, umiejętności redakcyjne.
Obszar graficzno-wizualny
- Projektowanie interfejsów i grafik (wsparcie w procesie projektowania UX) na stronach w domenie GOV.PL
- Wymagania: podstawowe umiejętności graficzne, zdolności wizualne i kreatywne.
Obszar techniczny
- Budowanie, testowanie i publikacja elementów cyfrowych usług administracji centralnej. Techniczne wsparcie najważniejszych projektów cyfryzacyjnych.
- Wymagania: pierwsze doświadczenia w tworzeniu produktów IT, dużym atutem będzie znajomość HTML i CSS.
Aplikować można do 13 czerwca za pomocą formularza dostępnego na stronie stronie

strona 2 z 12

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl