Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 02.07.2020
Ilość odwiedzin: 157717484
Aktualnie użytkowników: 2119
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 7

25.06.2020

ENERGIA DLA PRZYSZŁOŚCI

Ministerstwo Klimatu oraz spółki energetyczne: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. organizują V edycję Programu Stażowego ''Energia dla Przyszłości''.

Do najważniejszych celów Programu należą przede wszystkim:
- budowanie zaplecza kadrowego dla polskiego sektora energetycznego poprzez pozyskanie najlepszych studentów wyższych uczelni zainteresowanych pracą w branży energetycznej;
- zapoznanie stażystów ze specyfiką pracy w kluczowych spółkach energetycznych kraju i Ministerstwie Klimatu;
-przygotowanie stażystów do pracy w sektorze energetycznym.

Głównymi założeniami Programu Stażowego są: nastawienie na rozwój, otwartość na nowe doświadczenia oraz mobilność.

Rekrutacja rozpoczęła się 23 czerwca 2020 r. i trwa do 23 lipca 2020 r. Szczegółowe zasady rekrutacji i realizacji stażu są określone w Regulaminie Organizacji Programu Stażowego zamieszczonym na stronie internetowej Ministerstwa Klimatu KLIK
Zobacz również KLIK

23.06.2020

Excel Tips&Tricks

- Znasz podstawy Excela, ale chciałbyś dowiedzieć się więcej o jego przydatnych funkcjach, takich jak tabele przestawne, czy formatowanie warunkowe?
- Chciałbyś poznać wskazówki, dzięki którym Twoja praca będzie szybsza i bardziej efektywna?
- Dowiedz się, jak stworzyć bazę danych, listę rozwijaną oraz jak korzystać z funkcji takich jak IF, COUNTIF, SUMIF.
Dołącz do spotkania online i zdobądź praktyczne umiejętności, których poszukują pracodawcy! Ekspert Accenture przeprowadzi Cię przez świat Excela i pokaże jego najbardziej przydatne formuły.
Aplikuj i doskonal swoje umiejętności! KLIK
Do zobaczenia!

22.06.2020

Weź udział w Akademii Młodych Liderek Biznesu V4+!

Wzmocnij swoje umiejętności biznesowe i specjalizuj się w negocjacjach, analizie biznesowej czy zarządzaniu projektami, dzięki warsztatom ze specjalistkami od wyrównywania szans na rynku pracy i kobietami, które odgrywają kluczową rolę w biznesie. Na zgłoszenia czekamy do 17 lipca 2020 r. Link do formularza znajdziesz na stronie programu.

Dzięki udziałowi w programie rozwiniesz inteligencję emocjonalną - umiejętności komunikacyjne, samoocenę, umiejętność udzielania informacji zwrotnej, asertywność - w sposób, który pozwoli Ci wykorzystać wszystkie kobiece cechy, które faktycznie posiadasz, jak i wszystkie te, które stereotypowo przypisuje się kobietom w środowisku biznesowym.
Jako uczestniczka będziesz mogła nie tylko wzmocnić swoje kompetencje, ale też rozeznać się w sytuacji panującej na rynku pracy w regionie V4+, by przy wsparciu trenerek i wykładowców Akademii, napisać i opublikować rekomendacje dla pracodawców, na temat roli kobiet w rozwoju biznesu.
Kogo szukamy?
Studentek ostatnich roczników, lub absolwentek do 27 roku życia z kierunków:
finanse, prawo, opieka medyczna, marketing, IT, energetyka, psychologia, ze szczególnym uwzględnieniem kierunków STEM (nauki ścisłe, technologia, inżynieria, matematyka)
z uniwersytetów w Czechach, Polsce, Serbii, na Węgrzech i na Słowacji.
Do programu zostanie wybranych 5 kobiet z każdego kraju.
Akademia Młodych Liderek Biznesu V4+ to program edukacyjny, na który składa się:
- 80 godzin zdalnych warsztatów prowadzonych przez ekspertów,
- 18 godzin stacjonarnych warsztatów podczas spotkania w Warszawie - podsumowującego program,
- 5 godzin indywidualnego coaching dla każdej uczestniczki,
- leadership evenings ? nieoficjalne I półformalne spotkania z najbardziej wpływowymi kobietami biznesu z Polski oraz z Alumnkami projektów prowadzonych przez Fundację im. Lesława A. Pagi,
- finał projektu ? spotkanie networkingowe z przedstawicielami HR firm mających swoje siedziby w krajach partnerskich ? szansa na zaprezentowanie zdobytego doświadczenia, nawiązanie kontaktów i rozpoczęcie ścieżki zawodowej.
- możliwość opracowania i opublikowania artykułu na temat pozycji kobiet na rynku pracy w Regionie V4+, uzupełniającego zarówno Twoje doświadczenie, jak i Twoje CV!
Więcej informacji o programie znajdziesz na stronie programu i na wydarzeniu

19.06.2020

BE THE BEST


Volkswagen Poznań przedłuża termin zgłoszeń do konkursu Be The Best do 28.08.2020! Nagrodą główną jest 10 000 zł brutto oraz płatna praktyka.
Więcej informacji na stronie

19.06.2020

XIII Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP

19.06.2020

IX Edycję wydarzenia "Start it Up"

Park Naukowo-Technologiczny "Technopark Gliwice" i "Akcelerator Technologiczny Gliwice" zapraszają na IX Edycję wydarzenia "Start it Up", która ze względu na panujące warunki spowodowane pandemią wirusa COVID-19 odbędzie się zdalnie w formie webinarium.
Wydarzenie odbędzie się 25.06.2020 w godz. 17:00 - 19:00 i będzie dotyczyć:
- Bezpieczeństwa w sieci,
- Strategii rozwoju pomysłu za pomocą internetu,
- Promocji i marketingu w mediach społecznościowych,
Podczas wideokonferencji zostaną wygłoszone 3 prelekcje oraz interaktywny panel ekspercki, podczas którego nasi Mentorzy odpowiedzą na pytania zadane przez Uczestników webinarium.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Rejestracja
Więcej informacji
Start It Up to wydarzenie organizowane w Parku Naukowo-Technologicznym "Technopark Gliwice" od 6 lat, dedykowane przede wszystkim startupom, przedsiębiorcom oraz osobom stawiającym pierwsze kroki w biznesie. Wydarzenie organizowane w ramach projektu ?Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim? współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFRR.

strona 2 z 7

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl