Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

Biuro otwarte od godz. 10:00 do 13:00 w sprawach pilnych prosimy o kontakt 691-441-028

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 22.01.2021
Ilość odwiedzin: 170632792
Aktualnie użytkowników: 984
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 5

10.12.2020

Talenty pod choinkę - projekt dla studentów i absolwentów

Agencja rekrutacyjna Orienta Polska z okazji Świat Bożonarodzeniowych, postanowiła ruszyć z innowacyjnym projektem pt. Talenty pod Choinkę. Głównym celem tej inicjatywy jest możliwość skontaktowania uczestników projektu oraz zaprezentowania ich kandydatur klientom agencji.
Kandydaci będą mieli możliwość przedstawienia swoich umiejętności, zdolności, mocnych stron i kompetencji , a wszystko będzie możliwe za pomocą dynamicznego i interaktywnego procesu rekrutacyjnego, który zostanie przeprowadzony przez doświadczonych rekruterów agencji.
Agencja chce dać szansę na przedstawienie swojej kandydatury osobom młodym, które dopiero zaczynają swoją ścieżkę kariery. Ten projekt jest zadedykowany studentom/ absolwentom kierunków ścisłych, inżynieryjnych, ekonomicznych, o profilu filologicznym, prawniczym a także dla pozostałych kierunków i szkół technicznych. Jest to doskonała okazja, aby się zaprezentować i zdobyć wymarzoną pracę.
Link do ogłoszenia, za pośrednictwem którego można aplikować:
tutaj

08.12.2020

Świadomy UŚ. Autyzm

3 grudnia podczas Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, Uniwersytet Śląski w Katowicach zainaugurował kampanię społeczną pn. Świadomy UŚ. Autyzm. Poprzez kampanię chcemy przybliżyć rzeczywistość, w której funkcjonują osoby z całościowym zaburzeniem rozwoju (w tym autyzmem i zespołem Aspergera). Szczególną uwagę skierujemy na pokazanie jak możemy funkcjonować wspólnie jako partnerzy w działaniu. Dlatego do rozmów na ten temat zaprosiliśmy ekspertów, osoby zawodowo związane z tym zagadnieniem, oraz osoby z całościowym zaburzeniem.
Gościem pierwszego z 7 zaplanowanych webinarów będzie Daniel Tammet, który jest wybitnie uzdolniony i posiada zdiagnozowany zespół Aspergera (sawant autystyczny). Podczas spotkania będzie można posłuchać o tym, jak Daniel Tammet wspomina proces studiowania oraz o tym, jak w czasie studiów można wspierać osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
Webinar odbędzie się dzisiaj 8 grudnia o godzinie 20.00 i będzie transmitowany w na stronie Facebook Uniwersytetu Śląskiego oraz na oficjalnym kanale YouTube Uniwersytetu Śląskiego.
Linki do transmisji:
Facebook
YouTube
Wydarzenie będzie tłumaczone na język polski oraz język migowy.

więcej 

23.11.2020

Praca w ZOL

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Piekarach Śląskich, który obecnie jest w ciężkiej sytuacji, poszukuje ok. 10 pracowników personelu opiekuńczego (umowa o pracę).
Praca dot. opieki nad podopiecznymi ZOL w systemie zmianowym-dyżury 8/12h.
Osoby zainteresowane pracą w ZOL proszę o przesłanie maila na: k.ziaja@ujd.edu.pl lub proszę o kontakt telefoniczny z Biurem Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego: 32-20-77-700, 694-471-849.

02.07.2020

WAŻNE!

UWAGA!

Chcesz skorzystać z usług Biura Karier Studenckich w siedzibie?
Umów się na spotkanie telefonicznie lub mailowo.
PRZED WEJŚCIEM PROSIMY O:
- założenie maseczki / przyłbicy ochronnej zakrywającej usta i nos,
- zdezynfekowanie rąk.

NASTĘPNIE PROSIMY O:
- zapoznanie się z regulaminem w związku z epidemią sars-cov-2
- podpisanie oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia.

22.12.2020

Warsztat Ethical Hawking

Hej Studencie! Interesuje Cię kariera w cyberbezpieczeństwie? Goldman Sachs Engineering zaprasza studentów i absolwentów do udziału w warsztacie Ethical Hawking, zaczynającym się 18 stycznia, który pozwoli Ci zrobić pierwszy krok w kierunku kariery w cyberbezpieczeństwie. Podczas wydarzenia będziesz miał/miała okazję dowiedzieć się, jak właściciele aplikacji mogą bronić się przed atakami, przećwiczyć i wykonać wiele technik używanych w życiu codziennym pentestera, w tym SQL Injection, Cross Site Scripting, Remote Code Execution i wielu innych. Będzie to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów, rywalizacji i dobrej zabawy. Rozpocznij swoją przygodę z cyberbezpieczeństwem z Goldman Sachs, zarejestruj się już dziś i wygraj słuchawki Beats Solo3 lub głośnik JBL Charge 4. Zarejestruj się przez stronę internetową

22.12.2020

Konkurs 24-godzinny Zegar Słoneczny

Fundacja TworzyMY Kraków zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie architektonicznym na projekt 24-godzinnego Zegara Słonecznego. Zadaniem uczestników jest przygotowanie projektu małej bądź średniej, mobilnej formy architektonicznej w temacie zegara słonecznego, której funkcjonalność obejmuje działanie w systemie całodobowym.
Nagroda główna to 15 000 zł. Pula nagród wynosi 25 000 zł. Termin nadsyłania prac upływa 14.03.2021 r.
Zgłoszenia i regulamin konkursu dostępny na stronie Organizatora:
LINK

strona 2 z 5

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl