Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

Biuro otwarte od godz. 10:00 do 13:00 w sprawach pilnych prosimy o kontakt 691-441-028

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 12.04.2021
Ilość odwiedzin: 178590197
Aktualnie użytkowników: 3539
W tym zalogowanych: 2

 

Aktualności

strona 2 z 12

08.04.2021

SAINT-GOBAIN BRAIN

Kandydaci do pracy w Grupie Saint-Gobain w Polsce wspomogą Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?". Grupa Saint-Gobain w Polsce uruchomiła polską wersję gry online SAINT-GOBAIN BRAIN. Udział w niej stanie się nieobowiązkowym elementem w procesie rekrutacji do spółek Grupy. Graczami zostaną też pracownicy firmy. Pomyślne zakończenie gry przez uczestnika zwieńczy naliczenie darowizny. Ich suma zasili konto Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?', którą do wsparcia wybrali sami pracownicy. To część globalnej inicjatywy, w której dotychczas wzięło udział już kilka tysięcy osób. GRA

08.04.2021

Careers of the Future: Robotyka

Ambasada USA w Warszawie zaprasza uczniów, studentów i wszystkich zainteresowanych pracą w dziedzinie robotyki na spotkanie online "Careers of the Future: Robotyka" z Konradem Aleksiejukiem, konstruktorem elektronikiem w Centrum Badań Kosmicznych PAN.
Wydarzenie odbędzie się w języku polskim na platformie Zoom w środę 14 kwietnia o godz. 18:00.
Nasza gość opowie o swojej pracy, o sukcesach, ale też i o wyzwaniach, z którymi musiał się zmierzyć w swojej karierze. Będzie też o tym, co zainspirowało go do podjęcia takiej pracy. Opowie także o swojej pasji do robotów i misji kosmicznych.
Spotkanie poprowadzi Piotr Wróbel, Kierownik Pracowni Wydarzeń w Centrum Nauki Kopernik. Partnerem spotkania jest Koło Naukowe Robotyków Politechniki Warszawskiej.

REJESTRACJA:
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

więcej 

07.04.2021

Kaufland Polska

Kaufland Polska serdecznie zaprasza studentów i absolwentów na letnią edycję programu stażowego Absolwent.
Zapraszamy absolwentów i studentów ostatniego roku wszystkich kierunków oraz specjalizacji.
Mamy dla nich 4 fantastyczne oferty stażowe!
Program Absolwent we wrocławskiej Centrali
w Departamencie Zakupu
w Departamencie Marketingu
w Departamencie Obszarów Centralnych (Budowa/Nieruchomości/Ekspansja/Zaopatrzenia)
Program Absolwent w Sprzedaży w całej Polsce
KLIK
Program trwa 12 miesięcy i jest przepustką do stałej współpracy w międzynarodowej firmie handlowej.
Oferujemy od samego początku programu umowę o pracę z pełnym pakietem benefitów oraz wynagrodzenie 5000zł brutto miesięcznie.

07.04.2021

L'Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki

Trwa nabór zgłoszeń do 21. edycji Programu stypendialnego L'Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. Po raz kolejny wraz z partnerami Programu oraz jury poszukujemy naukowczyń, które chcą zaprezentować prowadzone przez siebie badania oraz przedstawić plany ich rozwoju. Program jest skierowany do kobiet zarówno na początkowym, jak i zaawansowanym etapie prac badawczych, które aktywnie działają w zakresie szeroko pojętych nauk o życiu.
Aplikacje można składać online do 11 maja br. za pośrednictwem strony Zgłoszenia do 21. edycji Programu L'Oréal-UNESCO DLA KOBIET I NAUKI | For Women in Science

więcej 

07.04.2021

Od studenta do managera - kariera w 5 krokach w Amazon Operations

8 kwietnia zapraszamy na serię webinarów poświęconych rozwojowi, pierwszej pracy i karierze w Amazon Fulfillment Poland. Z każdym złożonym zamówieniem i dostarczoną paczką rośnie zapotrzebowanie klientów Amazon. Aby mu sprostać, a przy tym zapewnić płynne działanie naszych usług i stale się rozwijać, potrzebujemy zdolnych liderów, innowatorów i kreatorów.

więcej 

07.04.2021

Mars Colony Hackathon

Ubiegły rok utorował drogę ku ekscytującym, nowym destynacjom w eksploracji przestrzeni kosmicznej - ku Marsowi. Ale jak właściwie będzie wyglądało życie na Marsie? Gdzie założymy naszą pierwszą kolonię i jak będzie ona wyglądała? Jaki obierzemy system rządów? W co będziemy się tam ubierać?

Wraz z Polską Agencją Kosmiczną zapraszamy na Mars Colony Hackathon - wyjątkowe spotkanie z ekspertami, którzy podczas wybranych sesji brainstormingowych staną się mentorami, by pomóc Wam znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Hackathon odbędzie się wirtualnie, w języku polskim, 22 kwietnia br., w godz.: 16:00-19:00. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 kwietnia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Nasze zaproszenie kierujemy do studentów zainteresowanych różnymi aspektami eksploracji kosmosu i tą sferą ludzkich odkryć. Nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza bądź wykształcenie. Liczy się tylko Wasza chęć do współpracy z ekspertem- mentorem w grupie!

Aby wziąć udział w Hackathonie prosimy o krótką rejestrację poprzez formularz.

strona 2 z 12

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl