Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

Biuro otwarte od godz. 10:00 do 13:00 w sprawach pilnych prosimy o kontakt 691-441-028

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 14.04.2021
Ilość odwiedzin: 178839333
Aktualnie użytkowników: 3002
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 2 z 12

13.04.2021

Rusza Program Praktyk Letnich w SKANSKA!

Rusza Program Praktyk Letnich w SKANSKA! To już 16 edycja. Mamy dla Was kilkadziesiąt projektów, w różnych lokalizacjach w Polsce. Co czeka Was w Programie?
- 12-tygodniowa, płatna praktyka pod okiem doświadczonego mentora
- praca w zespole profesjonalistów
- realizacja ciekawych projektów
- przyjazna atmosfera pracy
- udział w szkoleniach
- doskonały początek kariery zawodowej
- spotkania z naszymi liderami
Wejdźcie na stronę i znajdźcie dla siebie wartościowe praktyki. Aplikowanie i rekrutacja odbywają się online.

12.04.2021

HR dla cyberJuniora - jak rozpocząć pracę w cyberbezpieczeństwie!

Nie zatrzymujemy się i zapraszamy na kolejny webinar "HR dla cyberJuniora - jak rozpocząć pracę w cyberbezpieczeństwie!"
Jak będąc studentką lub świeżo upieczoną absolwentką studiów różnego szczebla stawiać pierwsze kroki w świecie cyberbezpieczeństwa i rozpocząć budowanie swojej kariery zawodowej w tym obszarze?
Na co osoby zatrudniające zwracają uwagę?
Jak się najlepiej zaprezentować, a czego lepiej unikać?
Co powinno się znaleźć w CV kandydata na stanowiska w obszarze cyberbezpieczeństwa, który nie posiada lub ma niewielkie doświadczenie zawodowe?
Zapraszamy do udziału w indywidualnych sesjach mentoringowych z pracownikami StandardCharteredBank, którzy podpowiedzą jak kształtować swoją ścieżkę kariery, żeby zdobyć pracę z misją oraz w jakim kierunku podnosić swoje kwalifikacje, aby otrzymać wymarzoną pracę.
Zapewniamy:
- ogromną dawkę inspiracji i motywacji,
- udział w sesji Q&A, w której odpowiemy na Wasze pytania.
Już dziś zapisz się na spotkanie on-line 22 kwietnia o godz. 17.00!
KLIK

12.04.2021

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską, magisterską z zakresu tworzyw sztucznych

08.04.2021

Career Boost

Już w czerwcu rusza III edycja darmowego projektu online Career Boost. Eksperci UBS wraz z grupą trenerów - wolontariuszy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy aktualnie poszukują pracy. Naszym projektem chcemy pomóc osobom, które m.in. straciły pracę przez sytuację wywołaną Covid-19, zmuszone są zmienić pracę, a także dla studentów i osób szukających swojej pierwszej pracy w tych trudnych czasach. Edycja czerwcowa zostanie zrealizowana w języku polskim.
Oferujemy dwa terminy webinarium do wyboru (2 x 4h):
7 - 8 czerwca 2021
9 - 10 czerwca 2021
W godzinach 9:00 - 13:00.

15.06 odbędą się symulowane rozmowy rekrutacyjne, w czasie których uczestnicy projektu będą mogli przećwiczyć swoje umiejętności oraz sprawdzić CV pod okiem ekspertów.

Dodatkowo, uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnego mentoringu indywidualnego - do 3 spotkań indywidualnych z mentorem.

Rekrutacja potrwa do 31.05.2021r.

Aplikować można poprzez formularz

08.04.2021

SAINT-GOBAIN BRAIN

Kandydaci do pracy w Grupie Saint-Gobain w Polsce wspomogą Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?". Grupa Saint-Gobain w Polsce uruchomiła polską wersję gry online SAINT-GOBAIN BRAIN. Udział w niej stanie się nieobowiązkowym elementem w procesie rekrutacji do spółek Grupy. Graczami zostaną też pracownicy firmy. Pomyślne zakończenie gry przez uczestnika zwieńczy naliczenie darowizny. Ich suma zasili konto Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?', którą do wsparcia wybrali sami pracownicy. To część globalnej inicjatywy, w której dotychczas wzięło udział już kilka tysięcy osób. GRA

08.04.2021

Careers of the Future: Robotyka

Ambasada USA w Warszawie zaprasza uczniów, studentów i wszystkich zainteresowanych pracą w dziedzinie robotyki na spotkanie online "Careers of the Future: Robotyka" z Konradem Aleksiejukiem, konstruktorem elektronikiem w Centrum Badań Kosmicznych PAN.
Wydarzenie odbędzie się w języku polskim na platformie Zoom w środę 14 kwietnia o godz. 18:00.
Nasza gość opowie o swojej pracy, o sukcesach, ale też i o wyzwaniach, z którymi musiał się zmierzyć w swojej karierze. Będzie też o tym, co zainspirowało go do podjęcia takiej pracy. Opowie także o swojej pasji do robotów i misji kosmicznych.
Spotkanie poprowadzi Piotr Wróbel, Kierownik Pracowni Wydarzeń w Centrum Nauki Kopernik. Partnerem spotkania jest Koło Naukowe Robotyków Politechniki Warszawskiej.

REJESTRACJA:
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

więcej 

strona 2 z 12

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl