Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 13.12.2017
Ilość odwiedzin: 101464634
Aktualnie użytkowników: 1294
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 28 z 42

15.05.2017

KOBIETA NA SZPILKACH NADCHODZI... PO RAZ SIÓDMY!

Już 17-19 maja br. w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się kolejna, VII edycja konferencji "Kobieta na Szpilkach". W ramach tegorocznego motywu przewodniego "Kobieta XXI w." poruszone zostaną wątki z zakresu budowania własnej marki, inwestowania w siebie oraz samorozwoju.Inauguracyjnym punktem programu będzie panel dyskusyjny pn. "Kobieta XXI w. - silna i niezależna". Kolejny dzień mocno skupi się na merytorycznych warsztatach, a na zakończenie - wyjątkowa i aktywna atrakcja w postaci treningu samoobrony.
Kobiety na pokład!
Wydarzenie skierowane jest do wszystkich aktywnych i przedsiębiorczych osób, a przede wszystkim do młodych kobiet, które szukają możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. "Kobieta na Szpilkach" jest jednym z flagowych projektów Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach - Komisji Rady RIG w Katowicach, skupiającej młodych, ambitnych ludzi, aktywnie wspierających działania Izby.

więcej 

11.05.2017

Hackaton Oriental EOVation Gdańsk

Chcesz przyczynić się do powstania rozwiązań będących odpowiedzią na zmiany klimatyczne zachodzące na świecie? Weź udział w 24-godzinnym hackatonie EoVation, który odbędzie się 26-27 maja w Gdańsku. Na najlepsze zepsoły czekają atrakcyjne nagrody! Uczestnicy Oriental EOvation będą próbowali stworzyć rozwiązanie, w którym użycie danych satelitarnych może zostać wykorzystane do określenia różnych kwestii związanych ze zmianami klimatycznymi w Afryce, Bliskim Wschodzie czy Południowej Azji. Proponowane rozwiązania będą dotyczyć np. określenie rozmiaru suszy w Syrii, wysychania Morza Martwego czy podnoszenia się wód morskich w Egipcie i Bangladeszu. Rejestracja: eoclimlab.evenea.pl lub tutaj Więcej informacji

09.05.2017

Program stażowy Automotive

Kliknij w obrazek i zobacz szczegóły. Aplikować można do 30 czerwca!

10.05.2017

Zapraszamy 16 maja na Dzień Otwarty ZF Group w Centrum Inżynieryjnym w Bielsku Białej!

Zapewniamy bezpłatny transport autokarem z Gliwic!!
Czym konkretnie zajmuje się Centrum Inżynieryjne?
Centrum Inżynieryjne w Bielsku-Białej wspiera rozwój zaawansowanych systemów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pasażerów. Można znaleźć w nim następujące działy: Dział Konstrukcyjny, Inżynieria Produktu, Dział NVH (Noise Vibration and Harshness), Dział Prototypów, Inżynieria Oprogramowania, Inżynieria Testów i Walidacji Oprogramowania, Dział Testów i Walidacji, Dział CAE (Computer Aided Engineering)
Jak wygląda Dzień Otwarty?
Przede wszystkim będzie możliwość poznania dyrektora Centrum, Dariusza Walicy, który przybliży informacje na temat samej działalności jednostki. Następnie jeden z naszych specjalistów wdroży cię w Dział Testów i Walidacji Oprogramowania oraz Systemu. Tutaj będzie możliwość zobaczenia, jak wygląda nasze laboratorium i na czym polega praca inżynierów. Po serii pytań, na które oczywiście liczymy dowiesz się, jak wygląda u nas program stażowy, praktyki, czy też same możliwości pracy.
Mały upominek również jest przewidziany!
Zapisy prowadzi Biuro Karier Studenckich: , (32) 237-15-59. Prosimy o podanie: imię, nazwisko, wydział, telefon, adres mailowy.
Wyjazd autokaru spod Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki o godzinie 11.00, powrót do Gliwic o godzinie 16.00

10.05.2017

SHE Virtual Learning

McKinsey&Company - globalna firma doradztwa strategicznego organizuje serię wykładów online dla studentek.Jest to świetna okazja dla wszystkich studentek spoza Warszawy by skorzystać z wiedzy ekspertów i konsultantów McKinsey & Company! Żeby aplikować wystarczy przysłać CV w języku angielskim a żeby dołączyć do wykładu potrzebny będzie jedynie laptop z Internetem oraz telefon. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie mckinsey.pl

09.05.2017

Uczelniany Dzień Sportu - w zdrowym ciele zdrowy duch!

strona 28 z 42

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl