Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 19.10.2017
Ilość odwiedzin: 97587243
Aktualnie użytkowników: 1191
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 28 z 33

28.03.2017

Śląskie kadry dla innowacyjnej przedsiębiorczości

Zapraszamy studentów i absolwentów śląskich uczelni technicznych i ekonomicznych do uczestnictwa w projekcie, który obejmuje szkolenia mające na celu zwiększenie poziomu kompetencji zawodowych pożądanych na śląskim rynku pracy, min. z zarządzania projektem, ICt, języków obcych. Zobacz szczegóły.
Realizacja projektu została dofinansowana ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014- 2020.

27.03.2017

Rozpocznij karierę w firmie Unilever!

- Jesteś na ostatnim roku studiów licencjackich lub magisterskich?
- Szukasz możliwości rozwoju w firmie o globalnej renomie i wieloletnim doświadczeniu w kształceniu liderów?
- Chcesz mieć okazję do międzynarodowych rotacji i pracy z ludźmi z całej Europy?
Jeśli na chociaż jedno z tych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź nasze programy i wybierz, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb!

więcej 

27.03.2017

Cashflow - wydostań się z wyścigu szczurów!

Zapraszamy studentów i absolwentów do rozegrania sesji gry CASHFLOW! Cashflow to gra, w której w oparciu o dostępne środki będziecie mogli planować, inwestować i powiększać swój kapitał w toku rozgrywki będącej przyjemną grą planszową dla 4-6 uczestników.
Sesja odbędzie się 30 marca 2017 o godz. 16.00 w Biurze Karier Studenckich (Gliwice, Konarskiego 20 p.106).
Zapisy: kariera@polsl.pl. Zachęcamy do udziału!

23.03.2017

Kierunek Biznes - konkurs na pomysł biznesowy!

Pokaż nam swój pomysł na biznes, a pomożemy Ci go zrealizować w Agorze Bytom - tak w skrócie można opisać cały zamysł. Zasady są bardzo proste. Jeśli masz ciekawy pomysł, przedstaw go nam specjalnym formularzu zgłoszeniowym. Następnie jury oceni zgłoszenia, wybierze 3 finalistów, a autor inicjatywy z największym potencjałem otrzyma pakiet atrakcyjnych nagród. Do wygrania są trzy miesiące ,bezpłatnego wynajmu lokalu, lub stoiska w Agorze Bytom, pomoc merytoryczna,Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, profesjonalne wsparcie marketingowe i PR-owe. Zgłoszenia można dostarczać do 31 marca 2017 roku. Następnie jury się nad nimi pochyli i już 8 kwietnia ogłosi, kto przechodzi do finału?
?a ten odbędzie się już 12 kwietnia w centrum rozrywki Pin-Up (Agora Bytom)! 3 finalistów obroni swoje pomysły przed pytaniami Jury. Tego dnia poznamy również zwycięzcę konkursu. Wszystkie szczegóły, regulamin oraz formularz zapisów dostępne są na stronie http://agorabytom.pl/aktualnosci/projektbiznes. Nie ma co czekać - trzeba wysyłać zgłoszenie!

23.03.2017

STYPENDIA POLSKO-AMERYKAŃSKIEJ KOMISJI FULBRIGHTA

Przyjmowanie wniosków na programy stypendialne Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta
Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta rozpoczęła nabór wniosków na stypendia Programu Fulbrightana wyjazd w roku akademickim 2018/2019.Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta zarządza Programem Fulbrighta w Polsce. Program powstał w 1946 roku w USA i jest jednym z największych programów wymiany naukowej i akademickiej pomiędzy USA a innymi krajami. Stypendia Programu Fulbrighta finansują i ułatwiają pobyt w USA wybitnym polskim absolwentom, doktorantom i pracownikom naukowym. Od ponad 58 lat programy stypendialne Komisji Fulbrighta przyczyniają się do zwiększenia wymiany naukowej i akademickiej pomiędzy USA i Polską. Każdego roku przyznawanych jest ponad 100 stypendiów.szczegóły

20.03.2017

Konkurs EPSO na administratorów (AD5)


Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) wkrótce rozpocznie nabór kandydatów do udziału w nowej formule konkursu na administratorów (AD5). Aplikacje będzie można składać od 30 marca 2017 r. na stronie EPSO.Procedura konkursowa składa się z etapu rejestracji, testów preselekcyjnych (werbalnych, numerycznych, abstrakcyjnego myślenia), testu w środowisku pracy tzw. E-Tray Excercise, a także oceny kompetencji Assessment Centre w Brukseli.Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony EPSO, na której umieszczane są informacje dot. procedur przeprowadzanych konkursów i wymogów.

strona 28 z 33

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl