Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 17.12.2018
Ilość odwiedzin: 120085021
Aktualnie użytkowników: 4200
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 3 z 10

19.11.2018

Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet

W związku z obchodami Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet Biuro Karier Studenckich składa życzenia powodzenia i dalszego rozwoju w świecie biznesu wszystkim przedsiębiorczym Paniom. Jednocześnie zapraszamy do konsultacji pomysłów biznesowych i CV podczas wydarzenia organizowanego przez Politechnikę Śląską pn. Politechnika Śląska dla Niepodległej (19.11.2018). Zapraszamy Panie do konkursu "Pomysł na pomysł", tj. zgłaszania swoich pomysłów biznesowych przy naszym stanowisku. Panie z najlepszymi pomysłami zaprosimy do aplikacji w konkursie "Mój Pomysł na Biznes".
Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet, czyli Women`s Entrepreneurship Day (WED), to jedna z największych na świecie inicjatyw na rzecz promocji przedsiębiorczości i rozwoju finansowego kobiet.
Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet to ruch społeczny ukierunkowany wzmacnianie kluczowych umiejętności przywódczych, czy liderskich pośród kobiet na całym świecie, w oparciu o współpracę międzynarodową.


16.11.2018

Dzień Otwarty dla Osób z Niepełnosprawnością

Firma IBM Global Services Delivery Center Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić Państwa na wydarzenie: "Dzień Otwarty dla Osób z Niepełnosprawnością" który odbędzie w piątek 30 listopada 2018 roku.
Miejsce spotkania to biuro w Katowicach przy ul. Francuskiej 42.

Podczas spotkania chcielibyśmy poruszyć temat pracy osób z niepełnosprawnościami w dużej korporacji, podzielić się naszymi doświadczeniami i zachęcić do współpracy z naszą firmą.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli Państwa Uczelni oraz przede wszystkim podopiecznych rozglądających się obecnie po rynku pracy. Spotkanie rozpoczynamy o godz. 10.30, natomiast już od 10.00 zapraszamy do rejestracji oraz na poranną kawę.
Proszę o potwierdzenie przybycia do środy 28 listopada 2018 na adres mailowy lub pod numerem telefonu 727004748.

16.11.2018

Wystartował konkurs "Grasz o staż 2019"

16.11.2018

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Poliśroda

16.11.2018

STUDENCIE! WYGRAJ PŁATNY STAŻ

Już tej zimy rusza konkurs, który odmieni życie kogoś z Was. Jeśli:
- studiujesz i nie boisz się wyzwań
- jesteś gotowy na przygodę, która wiele Cię nauczy
- chcesz zarobić 3 TYSIĄCE ZŁOTYCH, współpracując z profesjonalistami
WYSTARTUJ W KONKURSIE, organizowanym przez Kancelarię Kompensja. Zadanie jest proste, dlatego zabierz się za nie już teraz! Wystarczy, że przygotujesz notatkę na temat: "Mam apetyt na staż!"
Opisz pracę, jaką chciałbyś wykonywać podczas swojego wymarzonego stażu i zachwyć jury swoim pomysłem. Oceniana będzie nieszablonowość, więc rozwiń skrzydła wyobraźni wciągając innych do świata, w którym królują ambicje. Na autora najlepszej pracy czeka: PŁATNY STAŻ w Kancelarii odszkodowawczej Kompensja
Możesz zdobyć doświadczenie w jednym z czterech działów firmy:
- marketingu
- sprzedaży
- obsługi klienta
- prawnym
Zwycięzca sam wybierze formę odbycia trzymiesięcznego stażu (stacjonarnie lub online) oraz dział, który jest najbliższy jego zainteresowaniom. Nie musisz być orłem w branży odszkodowań - wystarczy nam, że chcesz się nauczyć czegoś nowego! Otwórz się na możliwości, jakie daje Ci udział w konkursie i jeszcze dziś wyślij swoje zgłoszenie.
Prace konkursowe można przesyłać do 31.12.2018 r. Ogłoszenie wyników już 07.01.2019 r., co oznacza, że już z początkiem roku zostanie wyłoniony Zwycięzca, który otrzyma niepowtarzalną szansę na rozwój!

Więcej informacji w regulaminie stażu i na stronie organizatora w zakładce blog

16.11.2018

Turbokariera studenta i absolwenta!

E-wydanie najnowszego karierowego "Eurostudenta" już dostępne na portalu
Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub już zaczynasz swoją zawodową karierę? Poznaj pracodawców z najprężniej rozwijających się branż, takich jak FMCG, doradztwo, finanse, audyt, konsulting, język, IT czy logistyka.
"Eurostudenta" znajdziesz na targach pracy i kariery, uczelniach na terenie całej Polski i w formie e-wydania na naszym portalu

W najnowszym karierowym wydaniu "Eurostudenta" przeczytasz:
POLECAMY: Studencie, powalcz o stypendium Fundacji Lotto w wysokości 15 000 zł
- Nabierz wiatru w żagle w branży FMCG
- Konkursy HR szansą na wymarzoną karierę
- Języki obce inwestycją w karierę
- Kariera w TSL - od logistyki magazynowej po e-commerce
- Szkolenia w branży IT. Jak wybrać właściwe?
Zaplanuj karierę z "Eurostudentem"!


strona 3 z 10

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl