Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 23.03.2018
Ilość odwiedzin: 107678050
Aktualnie użytkowników: 1531
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 3 z 7

13.03.2018

Nabór studentów do IV Edycji projektu EEC- Liderzy Przyszłości rozpoczęty!

Zapraszamy do współpracy podczas Jubileuszowego X Europejskiego Kongresu Gospodarczego (14-16 maja 2018r.)
Poszukujemy osób ambitnych, które nie boją się wyzwań, znają języki obce i chcą wspólnie tworzyć jedną z największych imprez biznesowych w Europie Środkowej.

Współpraca przy organizacji Kongresu umożliwi:
- zdobycie cennego doświadczenia przy organizacji jednej z najważniejszych imprez gospodarczych w Europie Środkowej,
- otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w prace przy Kongresie,
- przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy i świata,
- nawiązanie ciekawych kontaktów.


więcej 

12.03.2018

Impact | meet up Katowice

Już 14.03. o godzinie 15:00 rusza pierwszy Impactowy meet up!
INSPIRUJEMY
Poznajcie losy dwóch startupów, które poprzez udział w Impact`17 weszły w świat biznesu.
BangProof, startup współpracujący z Politechniką Warszawską opowie o wygranej w konkursie Startup4Export na Impact`17, który pociągnął za sobą udział w Sthlm Tech Fest w Sztokholmie.
Abyss Glass podczas Impact link na Impact`17 nawiązał kontakt z Alior Bankiem - posłuchajcie jak historia ich współpracy rozwija się do dziś.
ZAPRASZAMY
Skoro chęć i inspiracja do sukcesu już są, to czas na kolejny krok! Podczas meet upu powiemy, jakie wydarzenia przygotowaliśmy w ramach Impact`18, aby najskuteczniej wesprzeć promocję i rozwój Waszych technologii i pomysłów biznesowych.
Wejdźcie w świat biznesu z Impact!
POZNAJEMY
Zapraszamy do Impact Link - rozmów 1:1 w formule speed-dating. Po drugiej stronie spotkacie członków zespołu Impact odpowiedzialnych za wsparcie startupów, technologii i projektów akademickich. Stres zostawcie na progu - chcemy Was poznać osobiście, aby móc zaproponować najlepsze sposoby promowania Waszych innowacyjnych pomysłów podczas kongresu Impact`18 13-14 czerwca w Krakowie.
Zależy nam na dobrym zapoznaniu się z Waszymi projektami jeszcze przed spotkaniem, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiego formularza

09.03.2018

Jak z sukcesem uruchomić biznes? Poradnik ekspertów.

09.03.2018

WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI

Stowarzyszenie WIOSNA w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim poszukuje innowatorów społecznych gotowych zmierzyć się wyzwaniami rynku pracy. W WIOSENNYM INKUBATORZE INNOWACJI wystarczy nowatorski pomysł i chęć do działania, bo o wsparcie doradcze oraz grant na realizację innowacyjnego pomysłu zadba WIOSNA!


Projekt WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI został przygotowany z myślą o osobach najbardziej zagrożonych wykluczeniem na rynku pracy oraz narażonych na stereotypizację, czyli:
- osobach powyżej 50 roku życia,
- młodych bez doświadczenia zawodowego,
- osobach niepełnosprawnych.

Celem projektu jest przetestowanie nowatorskich rozwiązań, które przyczynią się do wypracowania szybszych, tańszych i bardziej efektywnych sposobów wspierania osób mających trudność z odnalezieniem się na rynku pracy.

Masz świetny pomysł, ale nie wiesz czy sprawdzi się w praktyce? Ten projekt pozwoli Ci go przetestować!
Więcej informacji tutaj


07.03.2018

Konkurs na aplikacje mobilne!

07.03.2018

Startują zgłoszenia do programu L`Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki

Od 5 marca do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do 18. edycji programu L`Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. Kobiety prowadzące badania z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu mają dodatkową szansę na promowanie swoich osiągnięć naukowych oraz uzyskanie wsparcia finansowego.

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem strony www.lorealdlakobietinauki.pl. Znajduje się tam m.in. regulamin, który określa zasady, warunki i kryteria aplikacji. Badaczki mogą zgłaszać swoje prace w trzech kategoriach: habilitacyjnej, doktoranckiej i magisterskiej, opisując swój dorobek naukowy oraz plany dotyczące realizacji badań w obszarze nauk o życiu, m.in. medycyny, biologii, fizyki, chemii, biotechnologii. Do programu mogą zgłaszać się kobiety-naukowcy, które mieszkają w Polsce, a w roku wypłacania nagrody nie osiągną 25. roku życia - w przypadku magistrantek, 32. roku życia - w przypadku doktorantek, oraz 40. roku życia - w przypadku habilitantek. Nowością w 18. edycji jest możliwość wydłużenia o dodatkowy rok wyznaczonej granicy wiekowej w przypadku kandydatek, które pisząc pracę naukową, przebywały na urlopie macierzyńskim (odpowiednio w przypadku magistrantek do 26. roku życia, w przypadku doktorantek do 33. roku życia i w przypadku habilitantek do 41. roku życia).

więcej 

strona 3 z 7

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl