Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

W okresie wakacyjnym biuro jest czynne w godz. 08:00-16:00.

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 20.09.2018
Ilość odwiedzin: 115438947
Aktualnie użytkowników: 960
W tym zalogowanych: 3

 

Aktualności

strona 3 z 8

29.08.2018

Technologiczne innowacje w Krakowie!

Już 17 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się największa konferencja dla branży druku 3D w Europie Środkowo-Wschodniej - Printed Conference. Oprócz konferencji, organizatorzy zapraszają na otwarte targi druku 3D oraz Strefę Innowatora, gdzie będzie można zobaczyć najciekawsze projekty wykorzystujące nowe technologie.
Konferencje Printed Conference to miejsce, w którym uczestnicy zdobędą całościowy pogląd na rynek druku 3D, poznają technologie i jej możliwości. Celem wydarzenia jest dostarczenie know-how, który pozwoli na wykorzystanie nowych metod wytwarzania w pracy naukowej lub rozwoju produktów.
Ważną częścią konferencji będzie pokazanie najnowszych przykładów zastosowań w biznesie i nauce. Jedno z rozwiązań pokaże startup MedApp i Mateusz Kierepka. Łączy on rozszerzoną rzeczywistość i druk 3D by wspierać lekarzy chirurgów w przygotowaniu i przeprowadzeniu skomplikowanych operacji.
Zapraszamy studentów, doktorantów, i pracowników naukowych związanych z naukami ścisłymi do udziału w konferencji. Przygotowane przez nas ścieżki tematyczne umożliwią zdobycie wiedzy, którą trudno szukać gdziekolwiek indziej. To doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę teoretyczną od naszych prelegentów, ale i w praktyce sprawdzić i zobaczyć jak funkcjonuje technologia druku 3D. Każdy uczestnik po zakończeniu konferencji powinien być zapoznany z rynkiem oraz być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie.
Wszyscy uczestnicy mogą zgłaszać swoje projekty do Strefy Innowatora - a więc specjalnej przestrzeni pokazowej. Wśród nadesłanych projektów zostanie wybrany najciekawszy, który otrzyma nagrodę główną 1000 zł w gotówce.
Zarówno Strefa Innowatora jak i Targi są bezpłatne - wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem strony. Printed Conference jest częścią Krakowskiego Tygodnia Startupów startKRKup!


10.08.2018

V edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską

1.08.2018 ogłoszona została V edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską w roku akademickim 2017/2018.
Tegorocznych absolwentów zapraszamy do udziału w V edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską w roku akademickim 2017/2018.
Temat konkursu brzmi: "Inteligentne sieci elektroenergetyczne - rozwój i eksploatacja"
Nagroda główna dla autora najlepszej pracy magisterskiej o tej tematyce to 10 000 PLN.
Do udziału w konkursie zapraszamy absolwentów studiów magisterskich uczelni technicznych, którzy spełniają następujące warunki:
- bronią swoją pracę magisterską w roku akademickim 2017/2018,
- tematyka pracy dotyczy zagadnienia: "Inteligentne sieci elektroenergetyczne - rozwój i eksploatacja"
- ukończone studia na kierunku: elektroenergetyka, elektrotechnika, energetyka, elektronika, automatyka i robotyka, telekomunikacja, informatyka lub mechatronika.
Szczegóły konkursu dostępne na naszej stronie oraz FB


30.07.2018

Zrób krok w przyszłość! - konkurs mFundacji na pracę z matematyki

Fundacja mBanku po raz trzeci nagrodzi najlepsze prace studenckie z matematyki. Zwycięzca konkursu "Krok w przyszłość" otrzyma 20 tys. zł oraz statuetkę STEFCIO, powstałą na cześć wybitnego polskiego matematyka - Stefana Banacha.
Prace można składać od 30 czerwca do 31 października 2018 roku. Ogłoszenie finalistów nastąpi 30 marca 2019 roku - w rocznicę urodzin Stefana Banacha.

więcej 

25.07.2018

Global "CEO for One Month"

The Adecco Group, globalny lider rynku HR, co roku wylania młode osoby, które przez miesiąc pełnią funkcję CEO w poszczególnych krajach, w których funkcjonuje firma. Dla studentów i absolwentów to szansa na zdobycie doświadczenia, jakiego nie dają staże ani praktyki ? pełnienia najważniejszej roli w organizacji już na początku kariery. W tym roku polskim CEO for One Month został Mateusz Przysucha.
Każdy z krajowych CEO for One Month ma szansę by po swojej kadencji zostać - także na jeden miesiąc - globalnym CEO. Przy okazji Adecco organizuje konkurs dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś o kandydatach. Nagrodą jest 2000 euro, które będzie można przeznaczyć na cele edukacyjne.
Nagrodzone zostaną ciekawość i kreatywność. Wystarczy zadać pytanie jednemu lub kilku z krajowych CEO for One Month. Jeśli ta osoba dostanie się do finałowej dziesiątki kandydatów, którzy będą rywalizować o stanowisko globalnego CEO for One Month, autor najciekawszego pytania wygra 2000 euro na cele edukacyjne.
Oczywiście zachęcamy by pytania kierować do Mateusza! Szczegóły konkursu i formularz do zadawania pytań tutaj

25.07.2018

Ikar Jakości

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu IKAR JAKOŚCI, dla autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu zarządzania.
Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych w Katowicach. Patronat honorowy objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Zgłoszenia prac przyjmowane są do dnia 12 października 2018 r. drogą elektroniczną na adres: ikar@europeanquality.eu wraz z dokumentacją uzupełniającą, którą można pobrać ze strony internetowej.
W tym roku nagrodę pieniężną w wysokości 2000 PLN ufundowała firma Protan Polska Sp. z o.o. Tym bardziej zachęcamy do udziału.


25.07.2018

Przepytaj rekrutera

strona 3 z 8

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl