Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 25.04.2019
Ilość odwiedzin: 124831177
Aktualnie użytkowników: 815
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 3 z 8

04.04.2019

Szansa na sukces! Kompleksowy program szkoleń zawodowych przedstawicieli handlowych

Projekt "Szansa na sukces! Kompleksowy program szkoleń zawodowych przedstawicieli handlowych" realizowany przez ELAMED Sp. z o.o. Sp. k. jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi priorytetowej: XI. Wzmocnienie potencjału edukacyjnego, Działania: 11.3 Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego dla potrzeb lokalnego rynku pracy- kształcenie zawodowe osób dorosłych z Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
Wsparcie w ramach projektu adresowane jest do osób, które pracują, uczą się lub zamieszkują na obszarze województwa śląskiego w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i z własnej inicjatywy zgłaszają chęć uczestnictwa w szkoleniach i kursach
Więcej informacji na stronie

04.04.2019

ING zaprasza na Lion`s Den Risk Modelling Challenge

ING Bank Śląski oraz ING Tech Poland zapraszają na Lion`s Den Risk Modelling Challenge. To wyjątkowa szansa dla studentów i specjalistów zainteresowanych analizą danych i modelowaniem ryzyka. Podczas wydarzenia, które odbędzie się od 31 maja do 1 czerwca w Warszawie, uczestnicy będą mieli za zadanie dokonać analizy ryzyka kredytowego przy użyciu danych bankowych, finansowych i makroekonomicznych. Najlepsi z nich otrzymają nagrody pieniężne o łącznej sumie 27 000 złotych. Rejestracja rozpoczęła się 4 kwietnia i potrwa do 26 kwietnia.
Celem Lion`s Den Risk Modelling Challenge jest zbudowanie społeczności skupionej wokół zarządzania ryzykiem oraz przybliżenie młodym ludziom zagadnień związanych z wykorzystaniem źródeł danych, technologii i narzędzi w instytucjach finansowych.
W maju 2018 roku ING Bank Śląski zorganizował pierwszy "challenge" na temat zarządzania ryzykiem. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na nagrody, ale także ze względu na innowacyjną tematykę, która inspirowała uczestników przy tworzeniu kreatywnych i nowatorskich rozwiązań. W tym roku Lion`s Den Risk Modelling Challenge organizowany jest wspólnie przez ING Bank Śląski oraz ING Tech Poland od 31 maja do 1 czerwca w Warszawie.
Rejestracja na tegoroczne wydarzenie jest prowadzona przez stronę i potrwa do 26 kwietnia. Do udziału w Lion`s Den Risk Modelling Challenge organizatorzy zapraszają pasjonatów analizy danych: studentów lub absolwentów studiów wyższych - do 2 lat od ich zakończenia. Do konkursu można zgłaszać się zarówno indywidualnie, jak i w zespołach liczących trzech lub czterech członków. Wszyscy zarejestrowani otrzymają zadanie eliminacyjne związane z analizą statystyczną. Osoby, które prześlą poprawne rozwiązanie zakwalifikują się do udziału w Lion`s Den Risk Modelling Challenge.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli 8 godzin na zmierzenie się z zadaniem analitycznym. Czekają ich również warsztaty i wykłady prowadzone przez specjalistów ING zajmujących się modelowaniem ryzyka. W finałowym etapie jury wybierze maksymalnie sześć najlepszych zespołów, które zaprezentują przed nimi efekty swojej pracy. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 12 000 złotych, za drugie miejsce organizatorzy przyznają 9 000 zł, za trzecie - 6 000 zł.

Regulamin, rejestracja oraz szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie


04.04.2019

Trwa rekrutacja do projektu "Samodzielni-Niezależni"

Wsparcie trenera pracy w procesie zatrudnienia wspomaganego osób z niepełnosprawnością

Celem projektu jest trwałe zatrudnienie osoby z niepełnosprawnością na otwartym rynku pracy.

Osoby biorące udział w projekcie, otrzymają indywidualne wsparcie interdyscyplinarnych zespołów specjalistów:
- trener pracy
- doradca zawodowy
- psycholog
świadczone zgodnie z pięcioma etapami zatrudnienia wspomaganego:
- Zaangażowanie klienta
- Tworzenie profilu zawodowego
- Znajdowanie pracy
- Zaangażowanie pracodawcy
- Wsparcie w miejscu pracy i poza nim

Stałe wsparcie przez trenera jest gwarantem bezpieczeństwa dla obu stron: dla osoby zatrudnionej - pomaga utrzymać trwałości zatrudnienia i rozwiązywać napotkane trudności, dla pracodawcy - zapewnieniem prawidłowego wykonywania obowiązków przez osobę zatrudnioną.
Wszelkie informacje pod nr. kom. 503 634 227 lub ul. Strzelców Bytomskich 11, 41-500 Chorzów . Więcej informacji o projekcie na stronie

Projekt realizowany przez Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych i finansowany ze środków PFRON realizowany na obszarze województwa śląskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego.

04.04.2019

Rozwijaj swoją karierę z DB Schenker

DB Schenker po raz ósmy zaprasza studentów i absolwentów uczelni wyższych do udziału w 3-miesięcznym, płatnym programie stażowym. Aplikować można do 31 maja 2019 roku na stronie.
Program stażowy potrwa od lipca do końca września. Uczestnicy otrzymają umowę o pracę, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Operator logistyczny zapewni stażystom wsparcie indywidualnych opiekunów. Dzięki programowi stażowemu studenci i absolwenci kierunków związanych z logistyką oraz transportem będą mogli poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę, a także zyskają szansę otrzymania oferty pracy po odbytym stażu.
Stażyści zdobędą doświadczenie realizując działania m.in. w działach związanych z procesem terminalowym, operacjami i zarządzania siecią logistyczną. Kandydaci mają możliwość wyboru miasta i działu, w którym chcą obywać staż. Łącznie przygotowano 18 stanowisk w 11 lokalizacjach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Kielcach czy Rzeszowie.


03.04.2019

IV edycja konkursu o płatne praktyki "Mój Rozwój"

02.04.2019

Rusza kolejna edycja programu stażowego Adamed Super League!


Adamed Super League to 6-miesięczny program stażowy, który skierowany jest do absolwentów studiów I/II stopnia oraz studentów IV lub V roku na kierunkach: biotechnologia, farmacja, analityka, chemia, biologia, marketing, finanse, a także studentów inżynierii produkcji oraz pokrewnych kierunków technicznych.
Kluczowe założenia programu:
Aktualnie otwarte są rekrutacje na staż w zespole:
- R&D;
- Produkcji;
- Zapewnienia Jakości;
- Marketingu;
- PR;
- Finansowym;
Dowiedz się więcej i aplikuj na jedną z 15 ofert stażowych na stronie programu


strona 3 z 8

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl