Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 09.12.2018
Ilość odwiedzin: 119633968
Aktualnie użytkowników: 2215
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 3 z 9

16.11.2018

STUDENCIE! WYGRAJ PŁATNY STAŻ

Już tej zimy rusza konkurs, który odmieni życie kogoś z Was. Jeśli:
- studiujesz i nie boisz się wyzwań
- jesteś gotowy na przygodę, która wiele Cię nauczy
- chcesz zarobić 3 TYSIĄCE ZŁOTYCH, współpracując z profesjonalistami
WYSTARTUJ W KONKURSIE, organizowanym przez Kancelarię Kompensja. Zadanie jest proste, dlatego zabierz się za nie już teraz! Wystarczy, że przygotujesz notatkę na temat: "Mam apetyt na staż!"
Opisz pracę, jaką chciałbyś wykonywać podczas swojego wymarzonego stażu i zachwyć jury swoim pomysłem. Oceniana będzie nieszablonowość, więc rozwiń skrzydła wyobraźni wciągając innych do świata, w którym królują ambicje. Na autora najlepszej pracy czeka: PŁATNY STAŻ w Kancelarii odszkodowawczej Kompensja
Możesz zdobyć doświadczenie w jednym z czterech działów firmy:
- marketingu
- sprzedaży
- obsługi klienta
- prawnym
Zwycięzca sam wybierze formę odbycia trzymiesięcznego stażu (stacjonarnie lub online) oraz dział, który jest najbliższy jego zainteresowaniom. Nie musisz być orłem w branży odszkodowań - wystarczy nam, że chcesz się nauczyć czegoś nowego! Otwórz się na możliwości, jakie daje Ci udział w konkursie i jeszcze dziś wyślij swoje zgłoszenie.
Prace konkursowe można przesyłać do 31.12.2018 r. Ogłoszenie wyników już 07.01.2019 r., co oznacza, że już z początkiem roku zostanie wyłoniony Zwycięzca, który otrzyma niepowtarzalną szansę na rozwój!

Więcej informacji w regulaminie stażu i na stronie organizatora w zakładce blog

16.11.2018

Turbokariera studenta i absolwenta!

E-wydanie najnowszego karierowego "Eurostudenta" już dostępne na portalu
Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub już zaczynasz swoją zawodową karierę? Poznaj pracodawców z najprężniej rozwijających się branż, takich jak FMCG, doradztwo, finanse, audyt, konsulting, język, IT czy logistyka.
"Eurostudenta" znajdziesz na targach pracy i kariery, uczelniach na terenie całej Polski i w formie e-wydania na naszym portalu

W najnowszym karierowym wydaniu "Eurostudenta" przeczytasz:
POLECAMY: Studencie, powalcz o stypendium Fundacji Lotto w wysokości 15 000 zł
- Nabierz wiatru w żagle w branży FMCG
- Konkursy HR szansą na wymarzoną karierę
- Języki obce inwestycją w karierę
- Kariera w TSL - od logistyki magazynowej po e-commerce
- Szkolenia w branży IT. Jak wybrać właściwe?
Zaplanuj karierę z "Eurostudentem"!


16.11.2018

Hackathon "Skyhacks" z zakresu Sztucznej Inteligencji

#1 Skyhacks - AI Hackathon
The biggest Hackathon in PL primarily focused on Artificial Intelligence.

- 300 Hackers. 80 spots reserved for women
- 20 000+ PLN total prizes, 9 000 PLN grand prize
- ArcelorMittal, NewVoiceMedia, Amazon, Microsoft, Oracle, Groupon, SAS Institute, Mayor of Gliwice, Silesian University of Technology, Geek Girls Carrots, Women in Technology, Women Techmakers Warsaw and more
- basic AI or Machine Learning skills required
- free entry, free food, free drinks + free extras!
- first come, first served
- Gliwice, November 16-18th 2018 #SkyHacks
Team or single registration

16.11.2018

Konkurs Prac Dyplomowych

09.11.2018

Płatne staże im. Roberta Schumana w Parlamencie Europejskim

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, iż do 30 listopada 2018 r. istnieje możliwość składania aplikacji na płatne stypendia im. Roberta Schumana w Parlamencie Europejskim. Parlament Europejski oferuje blisko 400 ofert staży w poszczególnych dyrekcjach PE.
Staż można odbywać w Brukseli, Luksemburgu, a także w innych miastach państw UE.
Na stypendium mogą zgłosić się absolwenci szkół wyższych posługujący się biegle dwoma językami urzędowymi UE. Osoby, które pracowały więcej niż dwa kolejne miesiące w instytucji lub agencji UE, nie mogą starać się o ww. staż.
Więcej informacji o ofertach staży, zadaniach realizowanych podczas takiego stażu, szczegółowych wymaganiach wobec kandydatów i procedurze aplikacji, znajduje się na stronie internetowej Parlamentu Europejskiego


09.11.2018

MON szuka najlepszych informatyków

Resort obrony narodowej jest partnerem jednego z największych hackatonów na świecie - HackYeah, który odbędzie się 24-25 listopada w Warszawie. Wojskowi specjaliści przygotowali dla uczestników zadanie w kategorii "Cybersecurity". Na najlepszych czekają atrakcyjne oferty pracy, także na stanowiskach cywilnych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. Przygotowaliśmy również nagrody pieniężne o łącznej wartości 60 tys. zł oraz dodatkowe nagrody - skok w tandemie ze spadochronem, rejs łodzią desantową, przejazd transporterem opancerzonym Rosomak oraz udział w kursie dla korespondentów wojennych.

więcej 

strona 3 z 9

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl