Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 23.05.2019
Ilość odwiedzin: 125328710
Aktualnie użytkowników: 5587
W tym zalogowanych: 18

 

Aktualności

strona 3 z 10

04.04.2019

ING zaprasza na Lion`s Den Risk Modelling Challenge - rekrutacja przedłużona

ING Bank Śląski oraz ING Tech Poland zapraszają na Lion`s Den Risk Modelling Challenge. To wyjątkowa szansa dla studentów i specjalistów zainteresowanych analizą danych i modelowaniem ryzyka. Podczas wydarzenia, które odbędzie się od 31 maja do 1 czerwca w Warszawie, uczestnicy będą mieli za zadanie dokonać analizy ryzyka kredytowego przy użyciu danych bankowych, finansowych i makroekonomicznych. Najlepsi z nich otrzymają nagrody pieniężne o łącznej sumie 27 000 złotych. Rejestracja rozpoczęła się 4 kwietnia i potrwa do 15 maja.
Celem Lion`s Den Risk Modelling Challenge jest zbudowanie społeczności skupionej wokół zarządzania ryzykiem oraz przybliżenie młodym ludziom zagadnień związanych z wykorzystaniem źródeł danych, technologii i narzędzi w instytucjach finansowych.
W maju 2018 roku ING Bank Śląski zorganizował pierwszy "challenge" na temat zarządzania ryzykiem. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na nagrody, ale także ze względu na innowacyjną tematykę, która inspirowała uczestników przy tworzeniu kreatywnych i nowatorskich rozwiązań. W tym roku Lion`s Den Risk Modelling Challenge organizowany jest wspólnie przez ING Bank Śląski oraz ING Tech Poland od 31 maja do 1 czerwca w Warszawie.
Rejestracja na tegoroczne wydarzenie jest prowadzona przez stronę i potrwa do 26 kwietnia. Do udziału w Lion`s Den Risk Modelling Challenge organizatorzy zapraszają pasjonatów analizy danych: studentów lub absolwentów studiów wyższych - do 2 lat od ich zakończenia. Do konkursu można zgłaszać się zarówno indywidualnie, jak i w zespołach liczących trzech lub czterech członków. Wszyscy zarejestrowani otrzymają zadanie eliminacyjne związane z analizą statystyczną. Osoby, które prześlą poprawne rozwiązanie zakwalifikują się do udziału w Lion`s Den Risk Modelling Challenge.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli 8 godzin na zmierzenie się z zadaniem analitycznym. Czekają ich również warsztaty i wykłady prowadzone przez specjalistów ING zajmujących się modelowaniem ryzyka. W finałowym etapie jury wybierze maksymalnie sześć najlepszych zespołów, które zaprezentują przed nimi efekty swojej pracy. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 12 000 złotych, za drugie miejsce organizatorzy przyznają 9 000 zł, za trzecie - 6 000 zł.

Regulamin, rejestracja oraz szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie


02.05.2019

WYKŁADY AUTORSKIE

"Architektura & Biznes" zaprasza wszystkich na WYKŁADY AUTORSKIE z architektem Jakubem Szczęsnym z pracowni SZCZ.COM.PL
Pod hasłem ARCHITEKTURY JUTRA rozmawiamy o jakości architektury w Polsce, zadajemy pytania jak projektuje się architekturę na światowym poziomie? Co jest przyszłością? Jaką drogę trzeba przebyć, żeby osiągnąć sukces w zawodzie architekta?

Politechnika Poznańska - 13 maja, g. 17:00
Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej, sala nr 04
ul. Piotrowo 2, Poznań

Politechnika Wrocławska - 14 maja, g. 12:00
Budynek E1, Aula 319, piętro 3
Wydział Politechniki Wrocławskiej, ul. Prusa 53/55, Wrocław

ZAPRASZAMY!!!

02.05.2019

Zapisz się na bezpłatny kurs dla młodych programistów - IT Academy rekrutuje!

Firma SoftServe zaprasza na 3-miesięczny, darmowy kurs Front-end + Node.js Development i staż dla najlepszych absolwentów. Zajęcia w Gliwicach rozpoczną się w czerwcu, ale rekrutacja już trwa.
W ramach kolejnej edycji IT Academy - inicjatywy edukacyjnej firmy technologicznej Softserve - w Gliwicach zaplanowano 3-miesięczny kurs Front-End + Node.js Development. Zajęcia rozpoczną się w czerwcu i będą się odbywały trzy razy w tygodniu w biurze SoftServe przy ul. Zwycięstwa 52. Rekrutacja już trwa, a szczegóły dotyczące programu można znaleźć tutaj.
SoftServe to międzynarodowa firma IT, w Gliwicach obecna od 2017 roku. Specjalizuje się w usługach doradczych w zakresie rozwoju oprogramowania w obszarze Big Data, IoT, Cloud, DevOps, e-commerce, bezpieczeństwa informatycznego oraz experience design. Pierwsze biuro SoftServe w Polsce zostało otwarte w 2014 roku we Wrocławiu. Na koniec 2018 roku firma zatrudniała 300 osób w 5 lokalizacjach - we Wrocławiu, Gliwicach, Warszawie, Poznaniu i Białymstoku.
Więcej informacji na stronie internetowej.


26.04.2019

Przewodnik Strefa Inżyniera 2019 już jest!

W Przewodniku znajdziesz prezentacje pracodawców oraz branż zatrudniających inżynierów takie jak budownictwo, IT czy produkcja. Ponadto Przewodnik zawiera także szczegółowe raporty wynagrodzeń dla inżynierów na różnych stanowiskach. W części technicznej Przewodnika znajduje się poradnik jak zbudować robot gąsienicowy z Arduino, projekt rurociągu z blach zwijanych, a także omówienie typów plików i uprawnień w Linuksie. Przewodnik Strefa Inżyniera 2019 jest dostępny na strefainzyniera.pl.
Po przewodnik w wersji drukowanej zapraszamy do BKS!

25.04.2019

Zaproszenie dla wolontariuszy. Odbudujmy zaczarowany ogród!

15.04.2019

Ruszył nabór do IV edycji programu stażowego Energia dla Przyszłości

Ministerstwo Energii, PKN Orlen S.A., Polska Grupa Energetyczna S.A., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S. A. oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. zapraszają studentów i absolwentów najlepszych polskich uczelni technicznych do udziału w IV edycji Programu Stażowego "Energia dla Przyszłości".
Jeśli interesujesz się sektorem energetycznym, chcesz wiedzieć jak wygląda praca w Ministerstwie Energii i dużych spółkach tej branży, chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać się w tym kierunku, wypełnij formularz aplikacyjny i zgłoś się do programu!


strona 3 z 10

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl