Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 20.02.2019
Ilość odwiedzin: 122849539
Aktualnie użytkowników: 1454
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 3 z 8

23.01.2019

Program staży letnich w Intelu

Nowy Rok przyniósł nowe możliwości rozwoju! @Intel rozpoczął zbieranie aplikacji studentów zainteresowanych wzięciem udziału w kolejnej edycji programu Staży Letnich! Marzycie o wakacjach w Trójmieście, podczas których możecie zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i wiedzę, a w czasie wolnym korzystać z uroków morza i plaż? Dowiedzcie się więcej - KLIKNIJ

23.01.2019

Operacyjny Program Menedżerski Grupy Jerónimo Martins

Operations Management Trainees to prestiżowy program menedżerski, podczas którego równocześnie zdobędziesz kluczową wiedzę biznesową i rozwiniesz praktyczne umiejętności oraz kompetencje liderskie. W ciągu jednego roku spędzonego w świecie operacji Jerónimo Martins otrzymasz wsparcie od doświadczonych menedżerów, współpracowników oraz naszego Działu Rozwoju Młodych Talentów. Poznaj nas i dołącz ? na dłużej!
Sprawdź, dlaczego warto wziąć udział w programie Operations Management Trainees i aplikuj już dziś!

18.01.2019

Rusza rekrutacja stażystów do gliwickiej fabryki Opla


• Staż skierowany jest do studentów ostatniego roku studiów 1 i 2 stopnia oraz absolwentów do 6 m-cy po obronie
• Rozpoczyna się 1 lutego i trwa do 19 lipca 2019
• Stażyści są zatrudnieni na podstawie umowy o świadczenie usług, stawka wynosi 17 PLN brutto/godz.
• Uczestnik programu realizuje wybrany projekt pod nadzorem doświadczonego opiekuna:
Lista projektów
• Uczestnik programu dwukrotnie w czasie trwania stażu prezentuje wyniki swojej pracy przed dyrekcją zakładu (prezentacja odbywa się w j. angielskim)
• Wymagana dyspozycyjność to minimum 30 godz. tygodniowo

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w zakładzie Opla w terminie 21 - 31 stycznia.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: Kliknij, a następnie wysłanie CV z informacją o numerze wybranego projektu na adres kariera@polsl.pl.

Pytania? Pisz, dzwoń, odwiedzaj nas śmiało!

08.01.2019

Studencie, graj o staż w Brukseli

Wystartowała czwarta edycja konkursu "Grasz o Staż", organizowanego przez Europosła Marka Plurę. Główną nagrodą jest miesięczny, płatny staż w brukselskim biurze poselskim w Parlamencie Europejskim. W konkursie mogą brać udział studenci z województwa śląskiego.
- Bardzo chcę, aby młodzi, aktywni śląscy studenci zdobyli ciekawe i cenne doświadczenia, które przydadzą się im w przyszłej karierze zawodowej. Parlament Europejski to świetne miejsce, aby spróbować swoich sił w międzynarodowym środowisku i przesiąknąć trochę europejskim klimatem. Dlatego co roku staram się, aby nie zabrakło tu osób z mojego rodzinnego województwa śląskiego - mówi europoseł Marek Plura.
Trójka zwycięzców zostanie wyłoniona podczas finałowego etapu w lutym w Katowicach. Zwycięzcy otrzymają stypendium w wysokości tysiąca euro na zakwaterowanie i podróż. Podczas stażu laureaci będą mieli okazję zapoznać się z tym jak działa Parlament Europejski, biuro poselskie, uczestniczyć w spotkaniach grup parlamentarnych i politycznych, licznych konferencjach i seminariach.
Staż w brukselskim biurze Marka Plury w Europarlamencie, odbyło już w sumie kilkudziesięciu studentów ze Śląska. Eurodeputowany serdecznie zachęca do zgłaszania się do konkursu studentów z niepełnosprawnościami. Poselskie biuro Marka Plury w Brukseli jest w pełni dostępne. Miał okazję przekonać się o tym ubiegłoroczny laureat Andrey Tikhonov, który jest osobą niewidomą. Nie przeszkodziło mu to jednak w tym, aby znaleźć się w Brukseli.
Zgłoszenie do konkursu należy wysłać na adres marek.plura@ep.europa.eu do końca stycznia 2019 roku. Regulamin konkursu oraz formularz rekrutacyjny znajdują się na stronie Europosła Marka Plury www.plura.pl

08.01.2019

Rockwell Automation C++ Challenge

Firma Rockwell Automation obecnie poszukuje zdolnych i kreatywnych studentów zajmujących się programowaniem do swojego oddziału w Polsce. Zapraszamy do udziału w hackathonie kodu Rockwell Automation C++ Challenge organizowany jest w formie tzw. code challenge (wyzwania kodu) - rywalizacji online, podczas której uczestnicy rozwiązują zadania programistyczne (w języku C++/C) oraz odpowiadają na pytania testowe.
Najlepsi mają szansę na:
- nagrody pieniężne o łącznej puli 17 000 zł (brutto),
- odkrycie przez profesjonalistów z Rockwell Automation oraz możliwość zatrudnienia!
Rejestracja trwa od 21 grudnia do 21 lutego. Regulamin i szczegóły znajdują się na stronie08.01.2019

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

1 listopada 2018 roku ruszył nabór zgłoszeń do IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.
Konkurs jest adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą. Do konkursu mogą być również zgłoszone wynalazki i wzory użytkowe, które powstały w ramach współpracy międzynarodowej, których współtwórcami są studenci zagranicznych uczelni.
Pięciu laureatów nagród głównych weźmie udział w 47. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie w dniach 10 - 14 kwietnia 2019 r. Organizator sfinansuje koszty stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobytu laureatów w Genewie. W dotychczasowych ośmiu edycjach konkursu, nasi laureaci zdobyli na tej prestiżowej wystawie: 16 złotych, 14 srebrnych i 5 brązowych medali oraz liczne nagrody specjalne. Ponadto, laureaci Konkursu zaprezentują swoje rozwiązania podczas Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2019.
Nabór zgłoszeń do Konkursu będzie trwać od 1 listopada 2018 r. do 25 stycznia 2019 r.
Więcej szczegółów tutaj


strona 3 z 8

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl