Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 19.05.2019
Ilość odwiedzin: 125270101
Aktualnie użytkowników: 228
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 3 z 10

02.05.2019

Zapisz się na bezpłatny kurs dla młodych programistów - IT Academy rekrutuje!

Firma SoftServe zaprasza na 3-miesięczny, darmowy kurs Front-end + Node.js Development i staż dla najlepszych absolwentów. Zajęcia w Gliwicach rozpoczną się w czerwcu, ale rekrutacja już trwa.
W ramach kolejnej edycji IT Academy - inicjatywy edukacyjnej firmy technologicznej Softserve - w Gliwicach zaplanowano 3-miesięczny kurs Front-End + Node.js Development. Zajęcia rozpoczną się w czerwcu i będą się odbywały trzy razy w tygodniu w biurze SoftServe przy ul. Zwycięstwa 52. Rekrutacja już trwa, a szczegóły dotyczące programu można znaleźć tutaj.
SoftServe to międzynarodowa firma IT, w Gliwicach obecna od 2017 roku. Specjalizuje się w usługach doradczych w zakresie rozwoju oprogramowania w obszarze Big Data, IoT, Cloud, DevOps, e-commerce, bezpieczeństwa informatycznego oraz experience design. Pierwsze biuro SoftServe w Polsce zostało otwarte w 2014 roku we Wrocławiu. Na koniec 2018 roku firma zatrudniała 300 osób w 5 lokalizacjach - we Wrocławiu, Gliwicach, Warszawie, Poznaniu i Białymstoku.
Więcej informacji na stronie internetowej.


26.04.2019

Przewodnik Strefa Inżyniera 2019 już jest!

W Przewodniku znajdziesz prezentacje pracodawców oraz branż zatrudniających inżynierów takie jak budownictwo, IT czy produkcja. Ponadto Przewodnik zawiera także szczegółowe raporty wynagrodzeń dla inżynierów na różnych stanowiskach. W części technicznej Przewodnika znajduje się poradnik jak zbudować robot gąsienicowy z Arduino, projekt rurociągu z blach zwijanych, a także omówienie typów plików i uprawnień w Linuksie. Przewodnik Strefa Inżyniera 2019 jest dostępny na strefainzyniera.pl.
Po przewodnik w wersji drukowanej zapraszamy do BKS!

25.04.2019

Zaproszenie dla wolontariuszy. Odbudujmy zaczarowany ogród!

15.04.2019

Ruszył nabór do IV edycji programu stażowego Energia dla Przyszłości

Ministerstwo Energii, PKN Orlen S.A., Polska Grupa Energetyczna S.A., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S. A. oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. zapraszają studentów i absolwentów najlepszych polskich uczelni technicznych do udziału w IV edycji Programu Stażowego "Energia dla Przyszłości".
Jeśli interesujesz się sektorem energetycznym, chcesz wiedzieć jak wygląda praca w Ministerstwie Energii i dużych spółkach tej branży, chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać się w tym kierunku, wypełnij formularz aplikacyjny i zgłoś się do programu!


15.04.2019

Kalendarz targów pracy - Employear.com

Zapraszamy do śledzenia interaktywnego kalendarza targów pracy serwisu Employear.com, aby być na bieżąco z wydarzeniami tego typu. Wystarczy skorzystać z dostępnych filtrów: miejsce, czas oraz forma uczestnictwa (darmowa, płatna), by wyszukać interesujące wydarzenie.Kliknij w baner i zobacz targi pracy, które już weszły na stałe do kalendarza wyższych uczelni.

11.04.2019

Brand Opener Challenge IV Sprite

Właśnie ruszył Brand Opener Challenge IV Sprite. Każdy student, który marzy o zrobieniu konkretnej kampanii marketingowej jeszcze przed skończeniem studiów oraz o uwolnieniu swojej kreatywności może sprawdzić się przed Zarządem Coca-Cola.
Brand Opener Challenge IV to szybki, marketingowy konkurs dla Studentów od Coca-Cola. Zawalcz o prawdę i pomóż innym wyrazić autentyczność w sieci.
I miejsce: 4x 2-dniowy bilet FEST Festival z polem namiotowym + Zagwarantowane miejsce w Finale Brand Opener
II miejsce: 2x 400 zł na przeżycie w Wyjątkowy Prezent
III miejsce: 2x Netflix na 3 miesiące

Sprawdźcie jak!


strona 3 z 10

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl