Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 21.02.2020
Ilość odwiedzin: 148771621
Aktualnie użytkowników: 1117
W tym zalogowanych: 2

 

Aktualności

strona 3 z 14

13.02.2020

Konkurs TOP Young 100!

Studencie, Studentko!!!
Zapraszamy Cię do największego Programu skierowanego do studentów kierunków logistyka, transport, zarządzanie i inżynieria produkcji, analiza i zarządzanie w biznesie, analityka gospodarcza oraz automatyka i robotyka.
Chciałbyś wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach poprzez zmierzenie się z realnymi problemami biznesowymi największych przedsiębiorstw w Polsce? Wziąć udział w szkoleniach z obsługi najlepszych programów, które będziesz mógł wykorzystać w pracy zawodowej? Rozwijać się pod okiem osobistego Mentora? Nawiązać kontakty ze specjalistami z branży i poznać swoich potencjalnych pracodawców? Zapraszamy do TOP Young 100!
Nie czekaj, rekrutacja już trwa! W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem biuroprojektuty100@psml.pl


13.02.2020

Zapraszamy do udziału w konkursie

Konkurs "Młodzi Innowacyjni" skierowany jest do studentów i absolwentów kierunków ścisłych i technicznych studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych uczelni wyższych na terenie Polski. Do najbliższej edycji konkursu, będzie to już XII edycja, przyjmowane są prace doktorskie, inżynierskie lub magisterskie napisane w języku polskim, niemieckim lub angielskim, obronione po 1 stycznia 2018 roku. Przesłane prace nie mogą naruszać praw autorskich i praw wynalazczych lub dóbr osobistych osób trzecich. Ocenie podlegać będą walory poznawcze, naukowe, a także możliwość praktycznego wdrożenia wyników prac dyplomowych w automatyce, robotyce lub pomiarach. Zakres tematyczny zgłaszanych do konkursu prac pozostaje od lat niezmienny i dotyczy następujących dziedzin:
- sterowanie, automatyka i automatyzacja procesów,
- robotyka,
- metrologia i systemy pomiarowe,
- czujniki i przetworniki pomiarowe,
- systemy diagnostyki technicznej i kontroli jakości.
Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 22 lutego 2020 r.

Więcej informacji na stronie

24.01.2020

Stypendia badawcze w ochronie środowiska

DBU oferuje studentom ostatniego roku studiów magisterskich, absolwentom oraz doktorantom możliwość odbycia 6-12 miesięcznego stażu/wyjazdu badawczego w najlepszych ośrodkach badawczych w ramach Programu Stypendialnego dla Europy Środkowowschodniej, specjalnie stworzonego z myślą o absolwentach kierunków związanych z szeroko pojętą ochroną środowiska.

W Polsce promujemy stypendia działając pod szyldem "Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska" będące kontynuacją byłej Fundacji im. prof. Macieja Nowickiego, który w 1997 roku zdobył prestiżową nagrodę Umweltpreis przeznaczając w całości na wyjazdy naukowe dla absolwentów/ doktorantów specjalizujących się w badaniach nad środowiskiem. Dotychczas ze stypendiów skorzystało ponad 300 osób z całej Polski, tworzących dziś wysoko wykształconą kadrę specjalistów w ochronie środowiska. Projekty jakie finansowane są przez DBU obejmują szeroką tematykę od konwencjonalnej chronić przyrody poprzez gospodarkę ściekową i odpadową, ochronę powietrza, modelowanie i prognozowanie zmian w środowisku skończywszy na prawie, ekonomii i zarządzaniu środowiskiem.

więcej 

24.01.2010

TUBĄDZIN DESIGN AWARDS 2020

III edycja Tubądzin Design Awards wystartowała! Doceniamy Wasze zaangażowanie oraz nieszablonowe pomysły i wiemy, że drzemie w Was nieskończona siła inspiracji!
Zgłaszajcie swoje projekty na www.tubadzin.pl/design i pokażcie Waszą moc twórczego potencjału.
Łączna pula nagród wynosi 50 000 euro, a do zdobycia są m.in. Grand Prix 2500 euro oraz wyjazd do Abu Dhabi lub Islandii, wyjazdy do Mediolanu oraz staże w najlepszych biurach architektonicznych w Paryżu, Warszawie i Lwowie, a także publikacje w Elle Decoration oraz White Mad.
TDA, to międzynarodowy konkurs dla architektów, projektantów i studentów. Dedykowana platforma www.tubadzin.pl/design , to przestrzeń inspiracji i ekspresji, która wyzwoli w Was nieograniczony potencjał projektowy. Dołącz do nas!

24.01.2010

"Akademia Menadżera Innowacji"

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w autorskim programie szkoleniowo-doradczym "Akademia Menadżera Innowacji". Akademia Menadżera Innowacji oferuje szkolenia w postaci cyklicznie odbywających się zjazdów oraz zapewnia firmie wsparcie doradców, którzy przeniosą wiedzę szkoleniową na grunt praktyczny.
O czym?
Podczas najbliższego spotkania dowiesz się:
1. Co możesz zyskać uczestnicząc w programie szkoleniowo-doradczym.
2. Na jakie wsparcie ze środków Unii Europejskiej możesz liczyć.
Dzięki udziałowi w AMI pracownicy w firmie będą mogli nabyć kompetencje niezbędne do zarządzania innowacjami, firma zaś uzyska wskazówki (w formie Planu Wdrożenia Zmiany), jakie kroki powinna podjąć, aby oprzeć swój rozwój na innowacjach, tworzyć je i wdrażać.
Dołącz do elitarnego grona innowatorów! Przyjdź i dowiedz się jakie korzyści możesz otrzymać zgłaszając się do II edycji Akademii Menadżera Innowacji.

więcej 

24.01.2020

Unijny program stypendialny EIT Digital Master School

Program studiów magisterskich EIT Digital Master School w ramach których Student otrzymuje możliwość studiowania w dwóch różnych krajach (entry oraz exit university) kończąc z podwójnym dyplomowaniem oraz certyfikatem EIT. Ofertą programu są niszowe kierunki okołoinformatyczne tj. cyberbezpieczeństwo, data science, fintech, systemy autonomiczne i inne dostępne na stronie internetowej (https://masterschool.eitdigital.eu). Program wspierany jest edukacją w zakresie innowacyjności w IT mający na celu wykształcenie nowych europejskich przedsiębiorców w wyżek wymienionych dziedzinach.
Aplikacje na studia niedawno się zaczęły, stąd najwyższy czas, aby zacząć reklamować ten program, a potrwają do 17 kwietnia 2020. Ewentualni studenci mogą sporo zyskać, ponieważ program jest bardzo młody, a także atrakcyjny finansowo za którymi stoi Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT). EIT jest instytucją podlegającą bezpośrednio Unii Europejskiej. Studenci z Polski są w stanie otrzymywać:

więcej 

strona 3 z 14

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl