Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 22.09.2019
Ilość odwiedzin: 133689916
Aktualnie użytkowników: 2888
W tym zalogowanych: 2

 

Aktualności

strona 3 z 10

14.08.2019

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską, magisterską z zakresu tworzyw sztucznych

W imieniu Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie z zakresu tworzyw sztucznych.
Zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie określa Regulamin dostępny na stronach: www.pzpts.pl.

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 30 września 2019r.
Nagroda w konkursie to 5 000 złotych.

więcej 

02.08.2019

Junior Engineer Project PSA

Gliwicka fabryka Opla, należąca do międzynarodowego koncernu Groupe PSA, zaprasza studentów i absolwentów (do maks. 6 m-cy po obronie) do udziału w programie stażowym, podczas którego zostanie zrealizowany jeden z zaproponowanych przez firmę projektów.
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
W swoich zmaganiach podczas realizacji projektu każdy ze stażystów będzie mógł liczyć na przyjazne środowisko pracy, pomoc ze strony doświadczonej i wykwalifikowanej kadry, a także brać udział w licznych szkoleniach.
Staż studencki w Opel Manufacturing Poland to okazja do zdobycia nowych umiejętności, ale także doskonały start do kariery.

18.07.2019

Prace dyplomowe i staż w tyskim FCA

"WYKORZYSTAJ WIEDZĘ ZDOBYTĄ W CZASIE STUDIÓW, NAPISZ PRACĘ DYPLOMOWĄ NA TEMAT WSKAZANY PRZEZ FCA POLAND"

W imieniu tyskiej fabryki FCA Poland SA zapraszamy studentów ostatnich semestrów do zrealizowania pracy dyplomowej (inzynierskiej, magisterskiej, doktorskiej) na jeden z tematów wskaznych przez firmę: ZOBACZ LISTĘ.
Tamt może być realizowany w ramach programu stażowego SZCZEGÓŁY PROGRAMU.

Program trwa w okresie 09.2019 - 06.2020. Rekrutacja prowadzona jest w trybie ciągłym przez Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej.
W razie jakichkolwiek zapytań prosimy o kontakt: tel.: 32 237 20 75, e-mail: kariera@polsl.pl.

01.08.2019

Mamy patent na niezapomniane wakacje

90 dni studenckich wakacji - to nie tylko odpoczynek, to też czas na nowe znajomości i nowe doświadczenia. Taką możliwość już od wielu lat oferuje studentom Program "PROJEKTOR - wolontariat studencki".
W wakacje PROJEKTOR proponuje studentom wyjazd do małych miejscowości, aby dzielić się swoją pasją. Wolontariusz może spędzić 4 lub 5 dni z przyjaciółmi w pięknych zakątkach Polski. Projekt wakacyjny to 5 godzin lekcyjnych dziennie, a po zajęciach możliwość skorzystania z lokalnych atrakcji, poznawania okolic bez ponoszenia kosztów.
Dlaczego za darmo?
Szkoła zapewnia wyżywienie oraz nocleg, a za dojazd i materiały na projekt student otrzymuje zwrot kosztów z PROJEKTORA.
Co można robić na projekcie?
Wolontariusze PROJEKTORa zazwyczaj realizują projekty artystyczne, sportowe, animacyjno-integracyjne oraz dotyczące nauk ścisłych. Student może zrealizować autorski projekt lub zainspirować się pomysłami jakie znajdzie na platformie PROJEKTORA.
Dlaczego warto?
- Opcja wakacji za darmo.
- Możliwość odwiedzenia pięknych zakątków Polski.
- Można zabrać znajomych i spędzić czas z przyjaciółmi.
- To oryginalny pomysł na zrobienie czegoś nietuzinkowego i niecodziennego - odpoczynek od rutyny - po to są wakacje!
- Benefity - aktywność jest nagradzana w programie punktowym PROJEKTORa
- Zabawa - można wziąć udział w grze "Projektor Play&Go" i wygrać zwrot kosztów biletów weekendowych, co umożliwia przedłużenie wspólnych wakacji i dalszą podróż.


01.08.2019

Zapraszamy do udziału w projekcie

23.07.2019

Zostań dyplomatą!

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną w edycji 2020A. Termin składania dokumentów upływa 13 września 2019 r.Aplikacja jest skierowana do osób zainteresowanych podjęciem pracy w polskiej służbie zagranicznej. Obejmuje ona szkolenia i staże zarówno w centrali MSZ w Warszawie, jak i w placówkach zagranicznych RP. Aplikanci zostaną zatrudnieni w MSZ na czas określony jednego roku. Po ukończeniu części teoretycznej i praktycznej aplikacji oraz pomyślnym zdaniu egzaminu uczestnicy uzyskają stopień dyplomatyczny i zostaną skierowani do pracy w polskich placówkach dyplomatyczno- konsularnych.

więcej 

strona 3 z 10

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl