Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 01.06.2020
Ilość odwiedzin: 156547256
Aktualnie użytkowników: 1004
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 3 z 11

11.05.2020

Ambasador Poziom Wyżej!

Ruszyła wyczekiwana rekrutacja do programu ambasadorskiego EY - Ambasador Poziom Wyżej !
#tyteż reprezentuj EY na swojej uczelni i poznaj firmę od środka Aplikuj

06.04.2020

Zgłoś się do IX edycji Akademii Energii!

Ruszyła rekrutacja do IX edycji Akademii Energii - bezpłatnego programu edukacyjnego Fundacji im. Lesława Pagi dla studentów i absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą energetyczną.
Temat IX edycji programu to: "Energia na trudne czasy - kiedy kryzys puka do naszych drzw" . Podczas Akademii poruszymy m.in. temat elastyczności i stabilności rynku energii, transformacji i efektywności energetycznej, a także zdrowego i zrównoważonego stylu życia.
Celem Akademii jest stworzenie platformy wymiany wiedzy pomiędzy praktykami z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej a osobami stojącymi dopiero u progu kariery w tym sektorze. Program składa się z czterech weekendów wypełnionych warsztatami i spotkaniami z ekspertami z branży energetycznej. Co roku do Akademii przyjmowanych jest 30 uczestników, z których każdy ma szansę na płatny staż w jednej z firm partnerskich.
Rekrutacja trwa do 30 czerwca.

SZCZEGÓŁY

Zgłoś się!

30.04.2020

Konkurs o Nagrodę Siemensa

Politechnika Warszawska i Siemens Sp. z o.o. zapraszają naukowców, zespoły badawcze oraz absolwentów studiów I i II stopnia do udziału w konkursie promującym wybitne osiągnięcia w technice i badaniach naukowych. Zainteresowani mogą zgłosić swój udział do 15 czerwca 2020 r.

Konkurs o Nagrodę Siemensa wyłania nietuzinkowe talenty naukowe z całej Polski. Na zwycięstwo mają szansę uczestnicy, których projekty nawiązują do tematyki określonej w regulaminie konkursu, a jednocześnie odznaczają się walorami aplikacyjnymi, czyli możliwością zastosowania rezultatów badań w praktyce.

W Konkursie o Nagrodę Siemensa dla naukowców i zespołów badawczych wysokość Nagrody Badawczej Siemensa wynosi 40 tys. złotych; Nagroda Promocyjna Siemensa za wybitne prace doktorskie lub habilitacyjne to 30 tys. złotych, jednak w danym roku może być ona podzielona pomiędzy dwie równorzędne nagrody.

W Konkursie o Nagrodę Siemensa dla absolwentów wartość I nagrody to 10 tys. złotych, II nagrody - 5 tys. złotych, a III - 3 tys. złotych. Nagrodą dla uczelni, z której wywodzą się laureaci konkursu dla absolwentów, będzie wyposażenie laboratorium.

Dodatkowo twórcy zwycięskich projektów odpowiadających na potrzeby rynku i gospodarki uzyskują szansę na wdrożenie i zastosowanie swoich koncepcji w ramach rozwiązań technologicznych firmy Siemens.

Ze względu na sytuację epidemiczną organizatorzy podjęli decyzję o zmianie terminu przyjmowania zgłoszeń na 15 czerwca 2020 r.

SZCZEGÓŁY

30.04.2020

Nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej!

00.00.0000

ExcelDay 2020!

ExcelDay 2020 online - jeden dzień, a może zmienić tak wiele
Już teraz zapewnij sobie konkurencyjność na rynku pracy!
Weź udział w bezpłatnych warsztatach 14 maja, podnieś swój poziom Excela i wygraj jeden z voucherów o równowartości $100 USD na egzamin MS Office Specialist rozdawanych przez Microsoft Polska!
Warsztaty ExcelDay 2020 są prowadzone w niewielkich grupach, na różnych poziomach (od zupełnych podstaw obsługi programu, aż do skomplikowanych funkcji Excela). Dzięki współpracy z firmą Microsoft kolejna edycja ExcelDay 2020 odbędzie się w formie online. W tym celu wykorzystane zostanie narzędzie MS Teams, które pozwoli wszystkim studentom na udział w warsztatach online, prowadzonych z domu - do domu.
Aplikuj

28.04.2020

Płatny Program Praktyk Letnich

Płatny Program Praktyk Letnich to doskonała okazja do poznania specyfiki pracy w branży nowoczesnych usług biznesowych a także okazja do zdobycia praktycznego doświadczenia. Program dedykowany jest studentom I, II, III roku studiów posługujących się językiem niemieckim oraz angielskim.

Zapoznaj się z ofertą i aplikuj

Jako praktykant:
- poznasz specyfikę pracy w trzech zespołach: wsparcia audytu finansowego, podatkowego, procesów księgowych i HR,
- weźmiesz udział w szkoleniach, spotkaniach i telekonferencjach,
- otrzymasz wsparcie buddy'ego i bieżącą informację zwrotną na temat Twojej pracy,
- jeżeli znajdziesz się w gronie najlepszych - będziesz miał możliwość dołączenia do firmy.

strona 3 z 11

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl