Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 03.07.2020
Ilość odwiedzin: 157733485
Aktualnie użytkowników: 867
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 3 z 7

19.06.2020

XIII Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP

19.06.2020

IX Edycję wydarzenia "Start it Up"

Park Naukowo-Technologiczny "Technopark Gliwice" i "Akcelerator Technologiczny Gliwice" zapraszają na IX Edycję wydarzenia "Start it Up", która ze względu na panujące warunki spowodowane pandemią wirusa COVID-19 odbędzie się zdalnie w formie webinarium.
Wydarzenie odbędzie się 25.06.2020 w godz. 17:00 - 19:00 i będzie dotyczyć:
- Bezpieczeństwa w sieci,
- Strategii rozwoju pomysłu za pomocą internetu,
- Promocji i marketingu w mediach społecznościowych,
Podczas wideokonferencji zostaną wygłoszone 3 prelekcje oraz interaktywny panel ekspercki, podczas którego nasi Mentorzy odpowiedzą na pytania zadane przez Uczestników webinarium.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Rejestracja
Więcej informacji
Start It Up to wydarzenie organizowane w Parku Naukowo-Technologicznym "Technopark Gliwice" od 6 lat, dedykowane przede wszystkim startupom, przedsiębiorcom oraz osobom stawiającym pierwsze kroki w biznesie. Wydarzenie organizowane w ramach projektu ?Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim? współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFRR.

15.06.2020

Zdobądź doświadczenie w pracy za granicą

Concept Plus Sp. z o.o. to agencja pracy działająca od szeregu lat na polskim i niemieckim rynku. Co roku zatrudniamy w oparciu o niemiecką umowę o pracę setki studentów i uczniów w okresie wakacyjnym.
Zapewniamy, że bezpieczeństwo studentów/uczniów jest dla nas priorytetem, dlatego przy współpracy z niemieckim sanepidem badamy wszystkich naszych pracowników na koronawirusa.
Studentom/Uczniom oferujemy pełne wsparcie na miejscu: zakwaterowanie w pokojach max. 2 osobowych, małe grupy, wysoki standard higieniczny, polskojęzycznego koordynatora, organizację dojazdu do pracy.
Jest to świetna okazja dla studentów/uczniów, aby odłożyć pieniądze i zebrać pierwsze doświadczenia za granicą.

12.06.2020

Naboru do Programu Praktyk Letnich w GK WASKO.

Praktyki będą odbywać się już tradycyjnie w dwóch lokalizacjach:
1. COIG S.A. lokalizacja: Katowice ? (ścieżka_Programista; ścieżka_Wdrożeniowiec)
2. WASKO S.A. lokalizacja Gliwice (ścieżka_Programista; ścieżka_Automatyk; ścieżka_Sieci)

W zakładkach KARIERA / Oferty Pracy przygotowaliśmy dla Was specjalne miejsce do składania CV:
COIG S.A.
WASKO S.A.


12.06.2020

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego

W tym roku po raz trzeci zostanie przyznana Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego. To wyróżnienie dla autorów artykułów, które przyczyniają się do pogłębiania debaty o edukacji w Polsce. Podczas uroczystej gali, która odbędzie się w listopadzie zwycięzcy otrzymają statuetkę oraz nagrodę finansową. Wysokość nagrody pieniężnej w każdej kategorii wynosi 10 000 złotych.
Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego przyznawana jest w trzech kategoriach - publicystycznej, naukowej i specjalistycznej.
Konkurs składa się z dwóch etapów: w pierwszym prace są oceniane przez recenzentów, a w drugim laureatów Nagrody wyłania kapituła, w której składzie zasiadają przestawiciele Polskiej Akademi Nauki, Uniwersytetu Warszawskiego i organizacji społecznych. W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, nabór do konkursu potrwa do 30 czerwca. Kandydaci mogą zgłaszać swoje prace przez formularz umieszczony na stronie internetowej KLIK

09.06.2020

KONKURS NAJLEPSZA PRACA DYPLOMOWA AGRO

Bank BNP Paribas od lat angażuje się w działania wspierające agrobiznes. Z nadzieją patrzymy na rozwój nauk rolniczych, a realizowane badania i wdrażane innowacje postrzegamy jako kluczowe dla ewolucji zrównoważonych systemów żywnościowych. M.in. dlatego z przyjemnością ogłaszamy start drugiej edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową, związaną z tematyką agro.
Do Konkursu mogą zostać zgłoszone prace magisterskie i licencjackie, których obrona odbyła się w 2019 lub w 2020 r. Problematyka prac musi być związana z szeroko rozumianym rozwojem agrobiznesu, tj. postępem, innowacyjnością i rozwojem gospodarstw rolnych, terenów wiejskich oraz innych działań przynoszących wartość dodaną dla społeczeństwa wiejskiego, środowiska naturalnego, gospodarstw rolnych, przemysłu rolno-spożywczego itp.
Termin zgłoszeń upływa 31 października br., a rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do 30 listopada br.
Dla najlepszych prac przewidziane zostały nagrody finansowe I, II i III stopnia oraz nagroda specjalna (w zakresie rolnictwa i żywności ekologicznej), o łącznej wartości 8.000 zł brutto.
Szczegóły Konkursu na stronieKLIK

strona 3 z 7

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl