Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 19.10.2019
Ilość odwiedzin: 136491410
Aktualnie użytkowników: 1266
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 4 z 7

07.10.2019

"Trener PROJEKTORa i działań animacyjnych II edycja"


Zapraszamy do udziału w szkoleniu:
DATA: 18-20.10.2019 r.
MIEJSCE: Lublin
ZGŁOSZENIE CHĘCI UDZIAŁU w SZKOLENIU: wypełnienie niniejszego formularza oraz rejestracja na stronie.
"PROJEKTOR - wolontariat studencki" to program skierowany do aktywnych studentów, którzy poprzez realizację projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży uczą się pracy w zespole, zdobywają doświadczenie, kształtują kompetencje trenerskie oraz poznają siebie w praktycznym działaniu.
Program realizowany jest przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości, którego autorem i fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.
Chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania - zajrzyj na stronę internetową Programu lub napisz na adres: rozwoj@projektor.org.pl.

07.10.2019

V edycja Forum Green Smart City na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie!

W dniach 24-25 października 2019 r., w Centrum Kongresowym UR przy al. 29 Listopada 46 w Krakowie, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie organizować będzie w ramach Związku Uczelni InnoTechKrak - V Forum Green Smart City.
Celem corocznego wydarzenia jest wymiana informacji pomiędzy władzami samorządowymi, uczelniami, funduszami ochrony środowiska, NGO, przedsiębiorcami oraz mieszkańcami Małopolski, wszystkimi zainteresowanymi tematyką inteligentnych technologii dla miast i wiosek (Smart City & Smart Villages).
Podczas konferencji zostaną poruszone m.in. tematy dotyczące wpływu zanieczyszczenia powietrza na występowanie zawału serca, wykorzystania technologii geoinfomatycznych w zarządzaniu zieloną infrastrukturą miasta, oraz oświetlenia jako kluczowego elementu ekosystemu smart city.
Uczestnicy spróbują odpowiedzieć na pytania: czy miasta i gminy przyszłości mogą być cyberbezpieczne,a także jak wspólnie z mieszkańcami budować inteligentne zielone miasta.

więcej 

20.09.2019

SoftServe Academy

Firma SoftServe zaprasza na nową edycję SoftServe Academy! Już w listopadzie rozpocznie się 3-miesięczny, bezpłatny kurs technologii .NET. Rekrutacja już trwa!
Zajęcia prowadzone są w małych grupach, trzy razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych. Kurs odbędzie się w siedzibie firmy SoftServe na ul. Zwycięstwa 52 w Gliwicach. Na najlepszych absolwentów czekają staże zawodowe.
Więcej informacji dotyczących rekrutacji oraz programu: stronie
Zapraszamy do kontaktu z koordynatorką SoftServe Academy
Zapraszamy, rekrutacja juz trwa!


07.10.2019

LOTniczy konkurs na prace magisterskie/licencjackie

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły konkurs skierowany do studentów I i/lub II stopnia uczelni publicznych i niepublicznych na terenie Polski, którzy będą bronili swoje prace dyplomowe w roku akademickim 2019/2020. Aby wziąć udział w projekcie należy wybrać temat swojej pracy dyplomowej z zakresu lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo, napisać innowacyjną, popartą ciekawymi badaniami pracę, obronić ją a następnie zgłosić do konkursu.
Do wygrania są nagrody pieniężne (10.000 zł dla Zwycięzcy!), bilety lotnicze i płatne staże u narodowego przewoźnika.
Obronione prace, wraz z kompletem dokumentów należy wysłać od 10.05.2020 roku do 30.09.2020 na adres: konkurs.lot@pb.edu.pl
Więcej informacji można znaleźć na stronie

27.09.2019

V edycja Konkursu i Programu Akredytacyjnego "Studia z Przyszłością"

Zapraszamy do udziału w V edycji Konkursu i Programu Akredytacyjnego "Studia z Przyszłością", którego organizatorem merytorycznym jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Uzyskanie naszego Certyfikatu zapewnia rozpoznawalność kierunku i jego promocję w ogólnopolskiej skali. Konkurs to znakomity sposób na budowanie wizerunku studiów jako przyszłościowych, odpowiadających na potrzeby rynku pracy, oferujących wysoką jakość kształcenia. Kierunki i specjalności ze Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" to akademicka elita w skali całego kraju!
Zgłoszenia przyjmujemy w terminie do 13 grudnia 2019 roku (piątek). Więcej na stronie

27.09.2019

Znajdź z nami stypendium dopasowane do Ciebie!

strona 4 z 7

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl