Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

Dyżur BON PŚ w Katowicach w dniu 2.03 zostaje przełożony na 3.03. Zapraszamy na stanowisko BON na targach pracy - www.targipracy.polsl.pl. Zapraszamy!

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 28.02.2020
Ilość odwiedzin: 149067533
Aktualnie użytkowników: 940
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 4 z 14

24.01.2010

TUBĄDZIN DESIGN AWARDS 2020

III edycja Tubądzin Design Awards wystartowała! Doceniamy Wasze zaangażowanie oraz nieszablonowe pomysły i wiemy, że drzemie w Was nieskończona siła inspiracji!
Zgłaszajcie swoje projekty na www.tubadzin.pl/design i pokażcie Waszą moc twórczego potencjału.
Łączna pula nagród wynosi 50 000 euro, a do zdobycia są m.in. Grand Prix 2500 euro oraz wyjazd do Abu Dhabi lub Islandii, wyjazdy do Mediolanu oraz staże w najlepszych biurach architektonicznych w Paryżu, Warszawie i Lwowie, a także publikacje w Elle Decoration oraz White Mad.
TDA, to międzynarodowy konkurs dla architektów, projektantów i studentów. Dedykowana platforma www.tubadzin.pl/design , to przestrzeń inspiracji i ekspresji, która wyzwoli w Was nieograniczony potencjał projektowy. Dołącz do nas!

24.01.2010

"Akademia Menadżera Innowacji"

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w autorskim programie szkoleniowo-doradczym "Akademia Menadżera Innowacji". Akademia Menadżera Innowacji oferuje szkolenia w postaci cyklicznie odbywających się zjazdów oraz zapewnia firmie wsparcie doradców, którzy przeniosą wiedzę szkoleniową na grunt praktyczny.
O czym?
Podczas najbliższego spotkania dowiesz się:
1. Co możesz zyskać uczestnicząc w programie szkoleniowo-doradczym.
2. Na jakie wsparcie ze środków Unii Europejskiej możesz liczyć.
Dzięki udziałowi w AMI pracownicy w firmie będą mogli nabyć kompetencje niezbędne do zarządzania innowacjami, firma zaś uzyska wskazówki (w formie Planu Wdrożenia Zmiany), jakie kroki powinna podjąć, aby oprzeć swój rozwój na innowacjach, tworzyć je i wdrażać.
Dołącz do elitarnego grona innowatorów! Przyjdź i dowiedz się jakie korzyści możesz otrzymać zgłaszając się do II edycji Akademii Menadżera Innowacji.

więcej 

24.01.2020

Unijny program stypendialny EIT Digital Master School

Program studiów magisterskich EIT Digital Master School w ramach których Student otrzymuje możliwość studiowania w dwóch różnych krajach (entry oraz exit university) kończąc z podwójnym dyplomowaniem oraz certyfikatem EIT. Ofertą programu są niszowe kierunki okołoinformatyczne tj. cyberbezpieczeństwo, data science, fintech, systemy autonomiczne i inne dostępne na stronie internetowej (https://masterschool.eitdigital.eu). Program wspierany jest edukacją w zakresie innowacyjności w IT mający na celu wykształcenie nowych europejskich przedsiębiorców w wyżek wymienionych dziedzinach.
Aplikacje na studia niedawno się zaczęły, stąd najwyższy czas, aby zacząć reklamować ten program, a potrwają do 17 kwietnia 2020. Ewentualni studenci mogą sporo zyskać, ponieważ program jest bardzo młody, a także atrakcyjny finansowo za którymi stoi Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT). EIT jest instytucją podlegającą bezpośrednio Unii Europejskiej. Studenci z Polski są w stanie otrzymywać:

więcej 

10.01.2019

CSR Masters - konkurs dla studentów

Masz ciekawy pomysł lub tworzysz projekt, ale brakuje Ci środków finansowych na jego realizację? Konkurs CSR Masters pomoże Ci w tym! Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy i walcz o 5000 zł.
Gorąco zachęcamy Was do udziału!

08.01.2020

"Digital Ambassador of Poland"

Wystartował konkurs "Digital Ambassador of Poland", którego celem jest promocja Polski, poszczególnych miast akademickich i uczelni przez zagranicznych studentów i absolwentów polskich szkół wyższych.
Zgłoszenia do 13 stycznia. SZCZEGÓŁY.

23.12.2019

Akademia Liderów XXI Wieku

W imieniu Stowarzyszenia Latawiec zachęcamy do udziału w projekcie będącym okazją dla aktywnych młodych ludzi, którzy chcą zdobyć doświadczenie w zarządzaniu zespołem, realizować akcje społeczne, być liderem i zmieniać na lepsze otaczający świat. Akademia potrwa 10 miesięcy, pierwszy zjazd w styczniu 2020 roku.
Projekt skierowany jest do osób w wieku od 18 do 29 lat, mieszkających na terenie województwa śląskiego. Udział bezpłatny.
SZCZEGÓŁY.

strona 4 z 14

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl