Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 28.03.2020
Ilość odwiedzin: 151158549
Aktualnie użytkowników: 958
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 4 z 15

13.02.2020

Dołącz do najlepszych! Zawalcz o staż w Kongresie USA i Parlamencie Zjednoczonego Królestwa!

"Dołącz do najlepszych!' - pod takim hasłem startuje właśnie piąta edycja programu Transatlantic Future Leaders Forum, który umożliwia staże w biurach Senatu i Izby Reprezentantów Kongresu USA oraz posłów w brytyjskim Parlamencie.
Warunkiem udziału w piątej edycji programu jest polskie obywatelstwo, status studenta, określony wiek (maksimum 26 lat) oraz wyjątkowe osiągnięcia na polu działalności dodatkowej - np. na rzecz organizacji pozarządowych, stowarzyszeń czy organizacji studenckich. Jak dotąd z programu skorzystało już 30 polskich studentów z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Lublina czy Łodzi, ale także z uczelni brytyjskich czy amerykańskich.
Staże odbędą się w wakacje, przy czym w Londynie odbywają się w czerwcu i lipcu, a w Waszyngtonie od połowy sierpnia do początku października. Staż jest bezpłatny. Dzięki współpracy z partnerami programu (Ambasadami USA oraz Zjednoczonego Królestwa w Polsce a także z The Boston Consulting Group) TFLF zapewnia stypendia pokrywające większość kosztów udziału w stażu (m.in. lotów oraz zakwaterowania). Studenci muszą jedynie liczyć się z pokryciem kosztów utrzymania na miejscu.
Zgłoszenia należy wysłać najpóźniej do 13 marca 2020 r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej TFLF. Wybrane osoby, które trafią do finałowej rundy będą miały możliwość zaprezentowania się podczas egzaminu ustnego w Warszawie w pierwszą sobotę kwietnia.
Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny na stronie


13.02.2020

Konkurs TOP Young 100!

Studencie, Studentko!!!
Zapraszamy Cię do największego Programu skierowanego do studentów kierunków logistyka, transport, zarządzanie i inżynieria produkcji, analiza i zarządzanie w biznesie, analityka gospodarcza oraz automatyka i robotyka.
Chciałbyś wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach poprzez zmierzenie się z realnymi problemami biznesowymi największych przedsiębiorstw w Polsce? Wziąć udział w szkoleniach z obsługi najlepszych programów, które będziesz mógł wykorzystać w pracy zawodowej? Rozwijać się pod okiem osobistego Mentora? Nawiązać kontakty ze specjalistami z branży i poznać swoich potencjalnych pracodawców? Zapraszamy do TOP Young 100!
Nie czekaj, rekrutacja już trwa! W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem biuroprojektuty100@psml.pl


13.02.2020

Zapraszamy do udziału w konkursie

Konkurs "Młodzi Innowacyjni" skierowany jest do studentów i absolwentów kierunków ścisłych i technicznych studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych uczelni wyższych na terenie Polski. Do najbliższej edycji konkursu, będzie to już XII edycja, przyjmowane są prace doktorskie, inżynierskie lub magisterskie napisane w języku polskim, niemieckim lub angielskim, obronione po 1 stycznia 2018 roku. Przesłane prace nie mogą naruszać praw autorskich i praw wynalazczych lub dóbr osobistych osób trzecich. Ocenie podlegać będą walory poznawcze, naukowe, a także możliwość praktycznego wdrożenia wyników prac dyplomowych w automatyce, robotyce lub pomiarach. Zakres tematyczny zgłaszanych do konkursu prac pozostaje od lat niezmienny i dotyczy następujących dziedzin:
- sterowanie, automatyka i automatyzacja procesów,
- robotyka,
- metrologia i systemy pomiarowe,
- czujniki i przetworniki pomiarowe,
- systemy diagnostyki technicznej i kontroli jakości.
Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 22 lutego 2020 r.

Więcej informacji na stronie

24.01.2020

Stypendia badawcze w ochronie środowiska

DBU oferuje studentom ostatniego roku studiów magisterskich, absolwentom oraz doktorantom możliwość odbycia 6-12 miesięcznego stażu/wyjazdu badawczego w najlepszych ośrodkach badawczych w ramach Programu Stypendialnego dla Europy Środkowowschodniej, specjalnie stworzonego z myślą o absolwentach kierunków związanych z szeroko pojętą ochroną środowiska.

W Polsce promujemy stypendia działając pod szyldem "Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska" będące kontynuacją byłej Fundacji im. prof. Macieja Nowickiego, który w 1997 roku zdobył prestiżową nagrodę Umweltpreis przeznaczając w całości na wyjazdy naukowe dla absolwentów/ doktorantów specjalizujących się w badaniach nad środowiskiem. Dotychczas ze stypendiów skorzystało ponad 300 osób z całej Polski, tworzących dziś wysoko wykształconą kadrę specjalistów w ochronie środowiska. Projekty jakie finansowane są przez DBU obejmują szeroką tematykę od konwencjonalnej chronić przyrody poprzez gospodarkę ściekową i odpadową, ochronę powietrza, modelowanie i prognozowanie zmian w środowisku skończywszy na prawie, ekonomii i zarządzaniu środowiskiem.

więcej 

24.01.2010

TUBĄDZIN DESIGN AWARDS 2020

III edycja Tubądzin Design Awards wystartowała! Doceniamy Wasze zaangażowanie oraz nieszablonowe pomysły i wiemy, że drzemie w Was nieskończona siła inspiracji!
Zgłaszajcie swoje projekty na www.tubadzin.pl/design i pokażcie Waszą moc twórczego potencjału.
Łączna pula nagród wynosi 50 000 euro, a do zdobycia są m.in. Grand Prix 2500 euro oraz wyjazd do Abu Dhabi lub Islandii, wyjazdy do Mediolanu oraz staże w najlepszych biurach architektonicznych w Paryżu, Warszawie i Lwowie, a także publikacje w Elle Decoration oraz White Mad.
TDA, to międzynarodowy konkurs dla architektów, projektantów i studentów. Dedykowana platforma www.tubadzin.pl/design , to przestrzeń inspiracji i ekspresji, która wyzwoli w Was nieograniczony potencjał projektowy. Dołącz do nas!

24.01.2010

"Akademia Menadżera Innowacji"

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w autorskim programie szkoleniowo-doradczym "Akademia Menadżera Innowacji". Akademia Menadżera Innowacji oferuje szkolenia w postaci cyklicznie odbywających się zjazdów oraz zapewnia firmie wsparcie doradców, którzy przeniosą wiedzę szkoleniową na grunt praktyczny.
O czym?
Podczas najbliższego spotkania dowiesz się:
1. Co możesz zyskać uczestnicząc w programie szkoleniowo-doradczym.
2. Na jakie wsparcie ze środków Unii Europejskiej możesz liczyć.
Dzięki udziałowi w AMI pracownicy w firmie będą mogli nabyć kompetencje niezbędne do zarządzania innowacjami, firma zaś uzyska wskazówki (w formie Planu Wdrożenia Zmiany), jakie kroki powinna podjąć, aby oprzeć swój rozwój na innowacjach, tworzyć je i wdrażać.
Dołącz do elitarnego grona innowatorów! Przyjdź i dowiedz się jakie korzyści możesz otrzymać zgłaszając się do II edycji Akademii Menadżera Innowacji.

więcej 

strona 4 z 15

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl