Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 23.02.2019
Ilość odwiedzin: 122975393
Aktualnie użytkowników: 1231
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 5 z 10

08.01.2019

Studencie, graj o staż w Brukseli

Wystartowała czwarta edycja konkursu "Grasz o Staż", organizowanego przez Europosła Marka Plurę. Główną nagrodą jest miesięczny, płatny staż w brukselskim biurze poselskim w Parlamencie Europejskim. W konkursie mogą brać udział studenci z województwa śląskiego.
- Bardzo chcę, aby młodzi, aktywni śląscy studenci zdobyli ciekawe i cenne doświadczenia, które przydadzą się im w przyszłej karierze zawodowej. Parlament Europejski to świetne miejsce, aby spróbować swoich sił w międzynarodowym środowisku i przesiąknąć trochę europejskim klimatem. Dlatego co roku staram się, aby nie zabrakło tu osób z mojego rodzinnego województwa śląskiego - mówi europoseł Marek Plura.
Trójka zwycięzców zostanie wyłoniona podczas finałowego etapu w lutym w Katowicach. Zwycięzcy otrzymają stypendium w wysokości tysiąca euro na zakwaterowanie i podróż. Podczas stażu laureaci będą mieli okazję zapoznać się z tym jak działa Parlament Europejski, biuro poselskie, uczestniczyć w spotkaniach grup parlamentarnych i politycznych, licznych konferencjach i seminariach.
Staż w brukselskim biurze Marka Plury w Europarlamencie, odbyło już w sumie kilkudziesięciu studentów ze Śląska. Eurodeputowany serdecznie zachęca do zgłaszania się do konkursu studentów z niepełnosprawnościami. Poselskie biuro Marka Plury w Brukseli jest w pełni dostępne. Miał okazję przekonać się o tym ubiegłoroczny laureat Andrey Tikhonov, który jest osobą niewidomą. Nie przeszkodziło mu to jednak w tym, aby znaleźć się w Brukseli.
Zgłoszenie do konkursu należy wysłać na adres marek.plura@ep.europa.eu do końca stycznia 2019 roku. Regulamin konkursu oraz formularz rekrutacyjny znajdują się na stronie Europosła Marka Plury www.plura.pl

08.01.2019

Rockwell Automation C++ Challenge

Firma Rockwell Automation obecnie poszukuje zdolnych i kreatywnych studentów zajmujących się programowaniem do swojego oddziału w Polsce. Zapraszamy do udziału w hackathonie kodu Rockwell Automation C++ Challenge organizowany jest w formie tzw. code challenge (wyzwania kodu) - rywalizacji online, podczas której uczestnicy rozwiązują zadania programistyczne (w języku C++/C) oraz odpowiadają na pytania testowe.
Najlepsi mają szansę na:
- nagrody pieniężne o łącznej puli 17 000 zł (brutto),
- odkrycie przez profesjonalistów z Rockwell Automation oraz możliwość zatrudnienia!
Rejestracja trwa od 21 grudnia do 21 lutego. Regulamin i szczegóły znajdują się na stronie08.01.2019

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

1 listopada 2018 roku ruszył nabór zgłoszeń do IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.
Konkurs jest adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą. Do konkursu mogą być również zgłoszone wynalazki i wzory użytkowe, które powstały w ramach współpracy międzynarodowej, których współtwórcami są studenci zagranicznych uczelni.
Pięciu laureatów nagród głównych weźmie udział w 47. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie w dniach 10 - 14 kwietnia 2019 r. Organizator sfinansuje koszty stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobytu laureatów w Genewie. W dotychczasowych ośmiu edycjach konkursu, nasi laureaci zdobyli na tej prestiżowej wystawie: 16 złotych, 14 srebrnych i 5 brązowych medali oraz liczne nagrody specjalne. Ponadto, laureaci Konkursu zaprezentują swoje rozwiązania podczas Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2019.
Nabór zgłoszeń do Konkursu będzie trwać od 1 listopada 2018 r. do 25 stycznia 2019 r.
Więcej szczegółów tutaj


08.01.2019

Akcja stypendialna Grupy ERGIS

Grupa ERGIS, lider przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza kolejną edycję Akcji Stypendialnej.
Kto może aplikować? STUDENCI I DOKTORANCI kierunków chemicznych
Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w Akcji Stypendialnej?
Pobrać oraz wypełnić ankietę na stronie www.ergis.eu w zakładce KARIERA.
Przesłać ankietę, CV oraz zaświadczenie o ocenach lub skan indeksu na adres rekrutacja@ergis.eu
Zgłoszenia do 31.01.2019r.

04.01.2019

Awans zespołu studentów PŚ w GLOBAL MANAGAMENT CHALLENGE 2018/2019

Global Management Challenge to największa na świecie symulacja biznesowa, w której zespoły kierują przedsiębiorstwami konkurującymi ze sobą na wirtualnym rynku.
W I etapie symulacji wzięło udział 155 zespołów firmowych oraz studenckich, które przez 5 tygodni walczyły o najwyższy wynik inwestycyjny swojej firmy. Do kolejnego etapu, który rozpoczyna się 10 stycznia, zakwalifikowało się 60 zespołów, wśród nich zespół Golden Eye pod patronatem ING Banku Śląskiego.
Projekt obecny jest w blisko 40 krajach na całym świecie, a w Polsce jest od 2000r. GMC w zaawansowanym programie szkoleniowym wykorzystuje grywalizację, która oznacza zastosowanie mechanizmów z gier komputerowych w biznesie. Symulacja daje możliwość wcielenia się w rolę zarządu i przeprowadzenia firmy przez kolejne kwartały na wirtualnym rynku. To jedyny konkurs w Polsce, w którym studenci rywalizują z pracownikami firm na polu zarządzania.

Trzymamy kciuki i życzymy awansu do finału światowego!

20.12.2018

European Graduate Programme Linde Gaz Polska

Linde Gaz Polska sp. z o.o. zaprasza do udziału w European Graduate Programme. Jest to wyjątkowa okazja, aby zdobyć specjalistyczną wiedzę oraz umiejętności zarządzania w dużej korporacji. Szczegóły.
Jeżeli chcesz poznać nowe obszary działalności biznesowej - dołącz do programu!

strona 5 z 10

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl